2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ben 2 kaşık kuru fasulye yedim 2 gün gaz sıkıntısı çekiyorum çok ağlak değil ama emerken kıvranıyor kuzum

Ben 2 kaşık kuru fasulye yedim 2 gün gaz sıkıntısı çekiyorum çok ağlak değil ama emerken kıvranıyor kuzum

Dün barbunya yedim herhangi bir sorun olmadı. Ama bizim çocuk çok gazlı değildi. Kendi başına gazını çıkarıyordu

Ben de hiç yemiyordum şimdi 3 ay doldu.herşeyi yiyorum baklagil hariç. Bi iki aya onları da yerim.

Canım bende yemiyordum 2 gün önce yedim sıkıntı olmadı sanırım artık kendi çıkarmayı öğrendi

Ben yiyorum ama ben başından beri yiyorum canım. Onlardan da alması gerekenler var diye hiç kısmadım. Başta gaz sorunumuz çoktu ama şimdi daha iyiyiz

selam kızlar..

kayınvalidem gelmişti, fırsat olmadı yazmak için.

yeşil mercimek yemeği ile başladım.

öyle büyük bir fark olmadı sancı olarak.

ama kuru ve nohuta cesaret edemiyorum daha.

benim kızın gaz sancısı ilk doğduğunda vardı sadece.

onun dışında koca insan gibi paso gaz çıkarırdı.

ama bir gün sütlü bir tatlı yapıştım 2 gün kıvrandı çocuk.

yeşil kaka ya üşütmekten ya da sindirmeden sık beslenmekten oluyor.

kakaları cıvık oluyor ama ishalde su gibi oluyor. partikül felan olmuyor yani.

Ben 3 ay dan sonra eski kiloma geri döndüm sadece göbek kaldı eski kıyafetlerime sığabiliyorum çok şükür yeniden gardrop düzmeme gerek kalmadı darısı size inşallah arkadaşlar.

çok pis KIS-KAN-DIM seni amaaaaaaaa

ben sütten kesene kadar rejim mejim yapmıcam. zaten hamilelikte gebelik şekeri çıkmıştı.
e ilerde zaten kafadan şeker hastası olacakmışım dr öyle dedi. o yüzden hiç kasmıyorum.
sütten kesince veririm 4 ay da. ama spora başlıcam kesin.

maşallah sana.

Slm kknin tatlı anneleri. Aranızda rota aşısı yaptırıp ya uyku düzeni değişen var mı. Geceleri iki maksimum üç kez kalkan oğlum üç gecedir saat başı uyanıyor. Gündüz de zaten maksimum yarım saat 40 dk uyuyor. Uykusuzluktan günlerdir başım ağrıyor. Bu böyle devam etmez umarim

Benimkide değişti geceleri 4-5saat uyurdu şimdi 1bucuk 2 saatte bir kalkmaya başladı.gunduz uykusunda dağıldı güzel uyuyordu.
Herşeye ağlamaya başladı.insaAllah bende düzelir diye umut ediyorum

Ben Hiç bişey yapmadım sanırım bünye ile alakalı uykusuzluk yorgunluk verdirmiş olabilir tabi 12 kg almıştım zaten. Beslenmeyi kısma tabi dengeli sağlıklı beslenince yavaş yavaş gider zaten sıkma canını

Yanı evet bizim ki de düzenliydi ama şimdilerde sık uyanıyor ve gülmekten uyumuyo kocaman da esniyo arada ama bıdık uyumuyo. Bu arada bizim 4. Ay bitmek üzere epey oldu yaptıralı sebebinin rota aşısı olacağı aklıma gelmemişti olabilirmi acaba?

ogretmen olup da ucretsiz izne ayrilan var mi? izindeyken saglik sigortasından gene yararlanabiliyo muyum cocuklar da benim üstüme onlari esim mi alacak bilgisi olan varsa lutfen beni aydinlatsin
Ben ayrıldım canım ama eşim de öğretmen olduğu için çocuklar onun üstüne sigorta yatmasa bile belli bir süre sağlıkta yararlanabilitorsun diye biliyorum belki beatrices biliyodur bu konulara o hakim çünkü :)

evetttt beatrices nerdesinn senin eksikliğin cok belli oluyo hemrn cevap verirdin simdi esim ozelde bugun muduru ariyim da soriyim bari sizin brans ne demek öğretmen ciftsiniz ne tatlış

ogretmen olup da ucretsiz izne ayrilan var mi? izindeyken saglik sigortasından gene yararlanabiliyo muyum cocuklar da benim üstüme onlari esim mi alacak bilgisi olan varsa lutfen beni aydinlatsin
90 gun gecerlı dıye anımsıyrm cnm ya

Ben 3 ay dan sonra eski kiloma geri döndüm sadece göbek kaldı eski kıyafetlerime sığabiliyorum çok şükür yeniden gardrop düzmeme gerek kalmadı darısı size inşallah arkadaşlar.
Oy masallah sana cnm kac kılosun sımdı
Bnmde 3.4 kaldı :)

Cnm ben becermıyrm ondan dedım
Cok zor geldı valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…