2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Uc ay sonramı baslayacaksın cnm

evetttt beatrices nerdesinn senin eksikliğin cok belli oluyo hemrn cevap verirdin simdi esim ozelde bugun muduru ariyim da soriyim bari sizin brans ne demek öğretmen ciftsiniz ne tatlış
İkimizde sınıf öğretmeniyiz ayrılırken ayın 15 iyeeine okulun ilk günü 18 i yazmışım o yüzden bu ayın sigortası yapılmış maaşım haricinde sigorta da ödeyecekmişim bende bu olayı anlamadım devlet zaten maaştan kesiyor maaşı zaten iade edeceğim niye bide ben sigorta parası ödüyorum kafam almadı @beatrices bir bilgin var mı bu konuda

Uyju duzwni degil ama benimkinin asidan sonra kaka duzeni degisti, ilgisi var mi bilmiyorum ama asidan sonra her gun az yada cok kaka yapmaya basladi benim kiz

Benimkide değişti geceleri 4-5saat uyurdu şimdi 1bucuk 2 saatte bir kalkmaya başladı.gunduz uykusunda dağıldı güzel uyuyordu.
Herşeye ağlamaya başladı.insaAllah bende düzelir diye umut ediyorum

29 ağustos da rota aşısını oldı kızım. zaten akabinde bayramdı.

ben bayramdan sonra huyu değişti diye serzenişte bulunuyordum.

gece 2 kere uyanır emer uyurdu.

artık 1-1.5 en fazla 2 saate yakın uyanıyor. gece uykusu diye bişey kalmadı.

dün 19 da uyuttum her zamanki gibi normalde 22.30 da uyanırdı emmek için. zaten 24 saatte bir 19-22.30 arası iyi uyuyordu.

dün 20.3*-21.30* bu şekil devam etti uyanıp emmeye.

rota ile alakası varsa ne yapacağız acaba ? 5.ayda da var 2.doz

Dün dördüncü ay aşımızı olduk.gece üç gibi atesi cıktı ondan öncede cok huzursuzdu zaten.üstünü soydum iyi geldi.ilaca gerek kalöadı.bugun tekrardan ateslendi.ikinci ay asısından daha zor geciriyoruz günümüzü
Kızım yedi kilo olmuş.600gram almış.boyu sanki hiç uzamıyo.gecen ay 61ölctü bu 63

B-fit Soran bı arkadaş vardı şimdi nicki hatırlayamadığım ben 4 sene önce yaklaşık bir sene gitmiştim .sağlıklı beslenirken kilo vermeye de yArdimci ama tek başınabile süper sıkılaştırıcı.ben sistemlerini çok beğenmiştim hem çok vakit harcamadan ciddi vücudu un her yerini calistiyorsun hemde vakit nasıl geçiyor anlamıyorsun bile.kafinlara özel olması artısı tabii.bize yakın olan taşındı uzağa yoksa giderdim yeniden

Kızlar sag göğsüm cok sert agrı yapiyor buz koydum faydası olmadi ne yapmak lazım emziriyorum ama o sertlik gecmiyor

Sizinki yine rotadan huy değiştirmiş. Benim kız niye bmyle oldu bilmem. Gece sesine uyanıyorum. Kendi uyanamıyo ama elini emiyor sesine kalkıyprum mecbur. Gündiz de ağlayarak uyuyo. Gerçekten enerjim bitti, niye böyle oldu ki

Valla o huysuzluk bizde de basladi, gunduz nedensiz yere aglamalar, emmek istememeler, zaten gunduz Uykumuz yok gibi ama ben buyume atagi gibi dusunmustum hic asiya baglamamistim ama olabilir mi ki ya

canim malesef maas 15 inde dönüyor ya bizim mudur 15 i yaz dedi o yuzden. sana söylemedi mi idare bos bosuna ugrastiracaklar iste devlet de senin uc kurus yatiracagin paraya kaldiydi

Ne aşısı bu canım ateş mi yapıyor muş

Bebekle nasıl yapacaksın b fiti?

Kızlar benimde 3 kilo kaldı zaten cok kilo almadım dikkat etmiştim hamilelikte onun faydası:) geleceğe yatırım oldu benimki:)

Oturmaya ne zaman başlıcaklar???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…