2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
bende leslie ile yuruyus yapiyordum hamilelik oncesi,kolumda adimsayar var cok faydasini gordum.Ama bu bahsedilen videoyu az once izledim de dehset bisey 10dl dayanabildim,cok hamlamisim:silah:
Leslıe cok ıyı gercekten ama dıgerı cok zor
Dr ne dedı cnm merak ettım
Test sonucları nasıl

Canım başladınmı hiç zor değil ki benim de hayatım boyunca sporla öyle pek aram olmamıştır ara sıra yapıyordum zaten video da iki kız var biri yeni başlayanlar için zorlanmayacak şekilde gösteriyor ben zorlanacaksam eğer kolay seviyeyi yapabiliyorsamda zor seviyeyi yapıyorum mesela mekiği yarım yapabiliyorum sadece üçüncü levelde tam kalkıyor hareketin birinde mekik çekerken iki kızda ama ben orayı yarım yaptım :)
Ben tlfna indirdim videolarını
Cnm adı ne o vıdeonun

Kızlar bugun sahilde oturduk annemlerde vardı sarp cok iyiydi ama dönüşte arabada catlıcak gibi agladı eve geldik biraz emdi yine aynı aglama resmen kriz cok üzüldüm banyo ettirdik şükür sustu şimdi uyudu neden böyle aglanır gazı cıkıyo karnı tok altı temiz kucagımda çözemiyorum

Geçmisolsun.
Bazen bu tur ataklar oluyor.
Hatta benim kiz 4 aylik oldu.bazen kendi sesini dinlemek icin bile ağliyor.yani nasil anlatsam o katilma ağlamalarini bile sebepsiz kasitli yapiyor.değişik tonlar cikariyor.aglarken.
Ama cok guluyorum o haline.sanki beste yapiyor yaa

Sorma canım benim oğlan da öyle gündüz uykusu yarım saat dediğim gibi sabah uyuyor oluyor zaten genelde o zaman üşenmeden yaptım yaptım sonra yapamıyorum ya çocuk uyumuyor oluyor uyuyuncada ben üşeniyorum derken akşam oluyor
Ya helal olsun namazdan sonra nasıl yapabiliyosun masallah sana 41 kere.ben cogu zaman sabah ezanını duyup kalkmayanlardanım:KK43:(

Leslıe cok ıyı gercekten ama dıgerı cok zor
Dr ne dedı cnm merak ettım
Test sonucları nasıl

Cok sagol canim ilgin icin.Kan testleri ultrason eeg temiz cikti.Cuma gunu idrar sonucu cikacak.Doktor genel anlamda bebek iyi gorunuyor ama titremeler artarak devam ederse anestezili emar cwkerek bakmak zorundayim,simdilik 10-15gun izleyelim dedi.Ay basinda kontrolumuz var o zaman norolojiye de ugrayacagiz.
Dikkat ettigimizde skildiginda,uykuau geldiginde aciktiginda yapiyor aslinda,sanki duygusunu ifade edebilmek icin.Com sabirsiz ve sinirli sekilde acikiyor zaten bu yuzden meme de emmedi,sagarak veriyorum hala.ben buna baglamak kotu dusunmek istemiyorum,doktor da bu minvalde yorum yapti olabilir dedi.
Ben de normalde cenesi dusuk,obur ve sabirsiz bir insanim,tam bana cekmis:KK19:

Ya helal olsun namazdan sonra nasıl yapabiliyosun masallah sana 41 kere.ben cogu zaman sabah ezanını duyup kalkmayanlardanım:KK43:(

Hakikaten masallah gunduz bile insanin enerjisi zor yeter.
Ezan okunmasa da imsak girdiyse kiliyorum canim ben hemen.Zaten bebek uyanmasa da kalkip sut sagmak zorundayim,inek gibi hissetmeye basladim artik kendimi:KK48:

Son on gündür bende namazdan sonra uyumaya alıştım eski düzene dönsem iyi olacak
Ezanı çoğu zaman bende duymuyorum alarm kuruyorum canım

Kızlar haftaya çarşamba yarım günlük oğlumu bırakıp gitmem lazım evrak işleri için ve oğlum biberon emzik almayanlardan bende hiç onu bırakmak istemiyorum ama babası illa kalacak diyor şimdiden stres yaptım bırakıp gitmek istemiyorum :KK43:

Mrb.lar
1 eylul belki biraz daha eskiden baslayarak okumam gereken sayfalar dolusu mesaj var.nasil bitiririm bilmiyorum.anladigim kadariyla cok seyler degismis,gorecegim.
Konu sahibi edit olmus. Hayirli olsun.bazilari pasif e alinmis.
Kimlar kaldi,tam olarak bilmiyorum.
Kizimin verem asisi yeri 7 hafta sonra kizardi.sinek isiriği gibi kabarik,kirmizi.
Birde saclarini 1 ay once esim makineyle sifir yapmisti.şakaklarindan bayaği ice dogru ve kulak hizasindan tum arkasibir kulaktan digerine kadar ortadabir bolumun saçlari uzamiyor. Hala yeni kesilmis gibi duruyor.tepesi kulak ustleri,ensesi bayaği uzadi.arkadan gorunumu,kafasinda yeni ay varmis gibi,parabol seklinde.hilalin uclari yukariyi gosteriyor.onden bakinca tam erkek cocugu gibi oldu.saclar dokulmus gibi duruyor.tanimayanlar zaten erkek olarak seviyorlar.bozuntuya vermiyorum.bende tanimiyorum cunku.tebessum ediyorum o kadar.birde cogunlukla torun mu diyorlar.
Esim kiziyor.ben gururla hayir kizim çok şukur diyorum.
Cokk seviyorum,suan bile gozlerimi alamiyorum.maşallah kizima.
Birde su emzigini degistirsem yarin.nedense bu sefer koku yapti emzik.bu aksam farkettim.evde de baska yok.mecbur verdim yine.cikarsam uyanip aranacak .
Off amma uzatmisim ha. Benim cenede geceleri dusuyor galiba. 4 de bebisi besle.7 de ev halkina kahvalti.8 de bebis uyanir.hem de beslenir.
2 saat uyumaz.ama szbah kontrolumuz var.
Eve gelince ablaya yemek hazirla. Aksam yemegi hazirligi.. Off ne zaman okurum ki bu mesajlari

Cok sagol canim ilgin icin.Kan testleri ultrason eeg temiz cikti.Cuma gunu idrar sonucu cikacak.Doktor genel anlamda bebek iyi gorunuyor ama titremeler artarak devam ederse anestezili emar cwkerek bakmak zorundayim,simdilik 10-15gun izleyelim dedi.Ay basinda kontrolumuz var o zaman norolojiye de ugrayacagiz.
Dikkat ettigimizde skildiginda,uykuau geldiginde aciktiginda yapiyor aslinda,sanki duygusunu ifade edebilmek icin.Com sabirsiz ve sinirli sekilde acikiyor zaten bu yuzden meme de emmedi,sagarak veriyorum hala.ben buna baglamak kotu dusunmek istemiyorum,doktor da bu minvalde yorum yapti olabilir dedi.
Ben de normalde cenesi dusuk,obur ve sabirsiz bir insanim,tam bana cekmis:KK19:
Bırsey cıkmamasına sevndım cnm
Allah kuzularımızı korusun. Insan endıselenıyor hemen

Mrb.lar
1 eylul belki biraz daha eskiden baslayarak okumam gereken sayfalar dolusu mesaj var.nasil bitiririm bilmiyorum.anladigim kadariyla cok seyler degismis,gorecegim.
Konu sahibi edit olmus. Hayirli olsun.bazilari pasif e alinmis.
Kimlar kaldi,tam olarak bilmiyorum.
Kizimin verem asisi yeri 7 hafta sonra kizardi.sinek isiriği gibi kabarik,kirmizi.
Birde saclarini 1 ay once esim makineyle sifir yapmisti.şakaklarindan bayaği ice dogru ve kulak hizasindan tum arkasibir kulaktan digerine kadar ortadabir bolumun saçlari uzamiyor. Hala yeni kesilmis gibi duruyor.tepesi kulak ustleri,ensesi bayaği uzadi.arkadan gorunumu,kafasinda yeni ay varmis gibi,parabol seklinde.hilalin uclari yukariyi gosteriyor.onden bakinca tam erkek cocugu gibi oldu.saclar dokulmus gibi duruyor.tanimayanlar zaten erkek olarak seviyorlar.bozuntuya vermiyorum.bende tanimiyorum cunku.tebessum ediyorum o kadar.birde cogunlukla torun mu diyorlar.
Esim kiziyor.ben gururla hayir kizim çok şukur diyorum.
Cokk seviyorum,suan bile gozlerimi alamiyorum.maşallah kizima.
Birde su emzigini degistirsem yarin.nedense bu sefer koku yapti emzik.bu aksam farkettim.evde de baska yok.mecbur verdim yine.cikarsam uyanip aranacak .
Off amma uzatmisim ha. Benim cenede geceleri dusuyor galiba. 4 de bebisi besle.7 de ev halkina kahvalti.8 de bebis uyanir.hem de beslenir.
2 saat uyumaz.ama szbah kontrolumuz var.
Eve gelince ablaya yemek hazirla. Aksam yemegi hazirligi.. Off ne zaman okurum ki bu mesajlari
Hosgeldın cnm
Allah yardımcın olsun
Kış da gelıyor keske kesmeseydınız sacını
Zaten sımdı uzama degıl dokulme surecınde
Onların dolması cok uzun surecek yaa

Kızlar haftaya çarşamba yarım günlük oğlumu bırakıp gitmem lazım evrak işleri için ve oğlum biberon emzik almayanlardan bende hiç onu bırakmak istemiyorum ama babası illa kalacak diyor şimdiden stres yaptım bırakıp gitmek istemiyorum :KK43:
Buyudu baya annesı ya
Olmadı enjektorle ıcer
Bı kez beslenmesı yeterlı

Jilliano nasil yapıyorsunuz cok zor degil mi ya :KK43:
Hangi videodan birde

Mecburiyet canim başka türlü toparlanmaz bu gevşek karın yoksa deli miyiz :KK70: abla nazi subayı gibi videoda zaten dilersen daha yumuşak ama sonuç umudu veren egzersizler paylaşabilirim, sen zaten diyet yapıyorsun ben bununla hem kilo kaybetmek hem sıkılaştırmak istiyorum

bende leslie ile yuruyus yapiyordum hamilelik oncesi,kolumda adimsayar var cok faydasini gordum.Ama bu bahsedilen videoyu az once izledim de dehset bisey 10dl dayanabildim,cok hamlamisim:silah:

Aslında birkaç ay Leslie ardından jillian daha mantıklı canim, kondisyonu artırıp... ama ben daha hızlı sonuç istiyorum

Hatunlar isleri bitirmis, birde spor yapiyorlar benim kiz iki dakika gozunu kapasa banyoyu mu yikasam, yemek mi yapsam suourge mi tutsam diye dysunurken bebek uyaniyor, ben cok mu tembelim yaa:63:

İlahi:) aslında sadece yarım saat illaki bulunur canim ya ben görüntüme takigim şimdiye kadar 36 bedenden daha fazla olmadım çabam ondan, şimdi 38 oluyor altı aya tekrar toparlanmak niyetim insallah başarırım size öncesi sonrası fotosu atarım

B fit'le gorustum bende 2 gun once.6+2 birde 9+3 kampanyalari varmis.fiyati da makul ama gidersem zaten bebek ile gidebilecegim sorun olmaz dediler sicak davrandilar.Daha bakici gorusmelerine baslamadim aralik yada yilbasinda ise donmeyi planliyorum bakici bulursam.İse baslarsam zaten bebegi goremiycem aksamlaeri da onun vaktinden calip gidemem diye dusunuyorum,bir sorayim kalan 3 ay icin makul bir foyat verirlerse en azindan yilbasina kadar ne kadar skilasirsam iyi,kiyafetlerim olmuyor bu sekilde bankaya donmek istemiyorum

Hoşgeldin canım inşallah sende ipekte iyisinizdir

Biz kilo olarak zaten en küçüguz galiba .4 aylık olucaz cumartesi günü kilomuz 5,500 Gr galiba.saglik ocağı öyle ölçtu
Doktor kontrolü cuma günü.

Bizim doktor öyle başlatıyor aslında ek gıda değil tadımlık.ilk kizimda da öyle başladık.bizimki çok emmiyor mama da alıyor
Selam canım, bizim kızda zayıf 3. Ayda 5300 çıktı
4. Ayda 6 kg ancak olur sanırım. Bakalım bizim dr ne diyecek

X