2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bende bugun troit icin doktora gittim yaninda demir b12 ve şekere de baktı doktor.çok şukur troit yükselmemis öyle kalmiş.terlemenin nedeni emzirmedir dedi.demekki emzirdigim için çeşme gibiyim . Bir aydır bizim kızın balgamı geçmedi bir iki güne de onu doktora götüreyim diyorum.

Almıyor

Ben yiyorum ama ben başından beri yiyorum canım. Onlardan da alması gerekenler var diye hiç kısmadım. Başta gaz sorunumuz çoktu ama şimdi daha iyiyiz

Kızlar yine ben mana kullanan arkadaşlar mama olara ne veriyorsunux
Önceden hipp kullanıyordum, kakasini yapmıyor ve gazi engellediği için Aptamil conformile döndük. Ne pis tadı var. Şekerli diyenler tadına hiç bakmamız galiba..

Kızlar 98.gun kontrolumuzden bilgiler. Oğlan 7200 gr 64 cm. Kaka sorunu için en erken 4.gun fitil verin dedi. Eskiden fitil yok diye sabun verirdi annelerimiz dedi. Ek gıdaya 17. Hafta başlatacağız , r. Ek.gidaya geçince kakası o normale döner dedi. otanı yaptırdım biraz ishal yaparmış. 142 TL ödedim. Günde 2 den fazla mama verme dedi. Ben zaten bi kez 90 CC veriyorum. Saç boyası ve cilt bakımını sordum yaptırma dedi. Uyku eğitimi hakkinda söylediklerini pek anlamadım, oğlan ağladı durdu. Ağız tadıyla doktora bile soracaklar soramiyorum. Saklamakta kollarım koptuuu. İstanbul'da haftaya havalar serinliyor. Sıcaktan halim kalmıyor . Uyku eğitimine başlayayim o vakit

Uykusuz anneler kulubünü incelediniz mi hiç, birçok yaklaşım anlatılıyor orada... hoş ben hiçbirini uygulayamadim o ayrı... sizin mesajlarınızda üç yıl önceki halimi görüyorum sempatik geliyor

ogretmen olup da ucretsiz izne ayrilan var mi? izindeyken saglik sigortasından gene yararlanabiliyo muyum cocuklar da benim üstüme onlari esim mi alacak bilgisi olan varsa lutfen beni aydinlatsin

Biz 4 aylık oldu ben hala yemiyorum benim kız hala gazlı zorlanıyor gaz cikarirken.sanirim oturmaya başlayana kadar gaz olayı devam edecek .ne zaman gaz geçer ben o zaman yemeye başlayacağım

Benim kızda da var o sorun resmen kendini kasiyor.sadece ilk uyandığında o ilk magmurlukla emzirdim emzirdim yoksa asla emmek istemiyor
Hele uykusu varsa meme görünce çıldırıyor

Ay o terleme olayı beni öldürüyor bu yaz kendimden soğudum resmen

ogretmen olup da ucretsiz izne ayrilan var mi? izindeyken saglik sigortasından gene yararlanabiliyo muyum cocuklar da benim üstüme onlari esim mi alacak bilgisi olan varsa lutfen beni aydinlatsin

Ben devlet memuruyum ve ilk kizimda 2 yıl ücretsiz aldım.bir yıl sağlıktan yararlaaya devam ettim sonra yararlanamadim

Selamlar:)

Luluuu94 bacim ise erken dönüyorum diye yarından itibaren spora başlıyorum jillian la... senin nasıl gidiyor toparladın mi?
Canım beni biliyorsun yurtdışından gelin geldim annem babam geldi ziyarete haliyle spor falan yapamadım memleketten bir sürü tat azcık ta kaçırdım ama iyiyim yine tekrar geri dönmem lazım 25.günde bırakmıştım 2-2.5 kilo falan gitti karnım da dümdüz olmasa bile büyük ölçüde toparladı ama bana yetmiyor işte dümdüz istiyorum

Keşke uyku eğitimi verdim söyle böyle diye anlatabilsem, benim büyük oğlanın uykusu anca memeden kesilince normale döndü, masalla uyumaya başladı, senin dediğin gibi ağla ağla perisan ediyordu beni... ben de altı aylık olunca kabullenip memede uyutarak devam ettim... çabalamanı kendime benzettim yoksa ben beceremedim canim insallah sen başarabilirsin... herseye rağmen bu günler geçiyor ne kadar yorucu olsa da hepsi anılarda kalacak onu söyleyebilirim heksi

Masallah o zaman sana darısı başıma ondan sonra da ripped in 30 days var o program daha da zorlu onu da yap hosuna gittiyse tarzı, insallah ben de düzenli yapabilirim gaza gelmek için yeni dumbell sipariş ettim

Jillian üç leveli de o kadar zorlamadı üstelik kadın moral veriyor gaza getiriyor ama ripped in 30 a şöyle göz ucuyla baktım da baya zor gibi geldi :)
Düzenli yapabilmek gerçekten sabır istiyor ben düzenli yaptım yediklerime dikkat ettim şimdi geri başlamak o kadar zor geliyor ki sorma gitsin :)

Kızım benim dogru düzgün uyuyamadı tikanıkliktan.yapmadigim kalmadi ama bir türlü geçmiyor hırildayip duruyor.sanki nefes alamıyor.iki ayri doktora gittim ama geçmedi.bir ay oldu bu balgam olayı başlayalı.ne yapacagım ben anlamadım.

Ben ne zaman meme dışında ilaç olsun mama olsun şu olsun yatarak versem oğlanın benzinden hırıltı geliyor. Ama kafasının altına yastık koydugumda olmuyor. Serum fizyolojik sikarken de dik konuma getiriyorum oğlanı. Yoksa ya mideye gidiyor ya genize..

o hirilti oturmaya baslayinca gecer ilk kizimda da en az 10 doktora gittik serum fizyolijik buhar makinesi tuzlu su anne sutu tuzsuz tereyagi her seyi denedik sadece biraz iyilestirdi bunlardan en iyi geleni her gun banyo yaptirip banyodan sonra otribebeyle burnunu temizlemek banyo suyu biraz sicak olursa bide biraz uzun tutarsan burnu daha iyi yumusar
eger bebegin genel hali iyiyse emmesi bez sayisi gibi o burun tikanikligina yapacak bisey yok beklicz gecmesini burnun yapısından kaynaklanıyo muhtemelen

Yok hiç yatarak emzirmem ben reflusu de var yapmiyorum o yüzden.

evet doktor burnu cok küçuk biraz büyüyün gecer dedi uzuluyorum gece haline.bende her seyi denedim çok şukur ki emmesinde falan sıkıntı yok. insallah çabuk gecer uykusuz geceler

Dumduz mu istiyorsun, benim normalde bile hafif karnim vardi hic dumduz olamamistim ama dogumdan sonrasi en iyisi anlatmayayim

Dumduz mu istiyorsun, benim normalde bile hafif karnim vardi hic dumduz olamamistim ama dogumdan sonrasi en iyisi anlatmayayim
:) doğumdan öncede 2-3 sene benim de hafif göbeğim vardı zaten doğum öncesi halimdeyim ama doğumdan sonra ne olduysa göbeğimi takıntı haline getirdim tvde falan hele dümdüz karınla dolaşan kızları gördükçe moralim bozuluyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…