2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar çok uykum.olmasina rağmen yatamıyorum. Gece 3 saatlik uykuya duruyorum. Sabah oğlumu uyuttum bende yatayım diye başımı yastığa koyuyorum ama.beynim uyanık . Aklımdan sürekli düşünceler geçiyor. Oğlan neden yatmadı, annem bacakları acı mı gezdirdi. Kahvaltı mı yapsam odayı mi toplasan, yeğenin gelmesine az kaldı, bi daha bu kadar yormuycam kendimi, hem ev işi hem iki çocuk, bi de misafirim.bu evde, bu annem niye yrdm etmedi, bu kiloları nsl vericem, kahvaltıda tereyağlı yumurta yapsam ah yanına simit olsa , ay çok paspalim vs vs .. beynim hep dolu hep. Oğlum zaten maksimum yarım saat yatıyor, tam uykuya dalarken hooop uyanıyorum oğlan agladigindan. Papatya çayı falan mı alıp icsem?

Kızlar çok uykum.olmasina rağmen yatamıyorum. Gece 3 saatlik uykuya duruyorum. Sabah oğlumu uyuttum bende yatayım diye başımı yastığa koyuyorum ama.beynim uyanık . Aklımdan sürekli düşünceler geçiyor. Oğlan neden yatmadı, annem bacakları acı mı gezdirdi. Kahvaltı mı yapsam odayı mi toplasan, yeğenin gelmesine az kaldı, bi daha bu kadar yormuycam kendimi, hem ev işi hem iki çocuk, bi de misafirim.bu evde, bu annem niye yrdm etmedi, bu kiloları nsl vericem, kahvaltıda tereyağlı yumurta yapsam ah yanına simit olsa , ay çok paspalim vs vs .. beynim hep dolu hep. Oğlum zaten maksimum yarım saat yatıyor, tam uykuya dalarken hooop uyanıyorum oğlan agladigindan. Papatya çayı falan mı alıp icsem?
Hep yorunluktan cnm bunlar
Cay da iyi gelebilir
Benzer seyleri bende yasiyrm

Jillian üç leveli de o kadar zorlamadı üstelik kadın moral veriyor gaza getiriyor ama ripped in 30 a şöyle göz ucuyla baktım da baya zor gibi geldi :)
Düzenli yapabilmek gerçekten sabır istiyor ben düzenli yaptım yediklerime dikkat ettim şimdi geri başlamak o kadar zor geliyor ki sorma gitsin :)
Ben gaza getiririm seni hele bir başla:)

Ben es zamanlı olarak bir de kol programı yapacağım

Kızım benim dogru düzgün uyuyamadı tikanıkliktan.yapmadigim kalmadi ama bir türlü geçmiyor hırildayip duruyor.sanki nefes alamıyor.iki ayri doktora gittim ama geçmedi.bir ay oldu bu balgam olayı başlayalı.ne yapacagım ben anlamadım.
Terleyip sogumasina çok dikkat et. Terlerse ve terledigi yer sogursa veya islak kalırsa kolay kolay iyilesmez.

Maşallah :) dumbell lerin kaç kiloluk?
Sporu günün hangi saati yapıyorsun?
2,5 kiloluk var canim şimdi 2 kiloluk gelecek boynumu zorlamak istemiyorum omzum kronik hasta o yüzden ergenlikten beri kol çalışıyorum kaslar güçlü kalsın diye yoksa tutulup kalıyorum

Sporu başka isim yoksa kızımın ilk uykusuna denk getiriyorum yapamazsam akşama kalıyor

2,5 kiloluk var canim şimdi 2 kiloluk gelecek boynumu zorlamak istemiyorum omzum kronik hasta o yüzden ergenlikten beri kol çalışıyorum kaslar güçlü kalsın diye yoksa tutulup kalıyorum

Sporu başka isim yoksa kızımın ilk uykusuna denk getiriyorum yapamazsam akşama kalıyor
2 kilo iyiymiş ben Jillian ı hep 1 kiloluk şişelerle yaptım :)
Evet bende sabah namazdan sonra yapmadımmı kalıyor akşam zaten yatağa zor atıyorum kendimi

Kızlar işe başladm 2 gündür bebeğim almıyor biberonu ne yapabilirim? Kaşıkta almıyor, Ne mama ne anne sütü hiçbişey, nasıl alıştırabiliriz??

Kızlar işe başladm 2 gündür bebeğim almıyor biberonu ne yapabilirim? Kaşıkta almıyor, Ne mama ne anne sütü hiçbişey, nasıl alıştırabiliriz??
Bnmkide almiyor
Agzinda gevrleyerek annem yarim saatte iciriyor
Chicconun kaucuk cam biberonu ve uc delikli emzigi ile nispeten daha iyi sonuc aldik

Jilliano nasil yapıyorsunuz cok zor degil mi ya :KK43:
Hangi videodan birde
Canım başladınmı hiç zor değil ki benim de hayatım boyunca sporla öyle pek aram olmamıştır ara sıra yapıyordum zaten video da iki kız var biri yeni başlayanlar için zorlanmayacak şekilde gösteriyor ben zorlanacaksam eğer kolay seviyeyi yapabiliyorsamda zor seviyeyi yapıyorum mesela mekiği yarım yapabiliyorum sadece üçüncü levelde tam kalkıyor hareketin birinde mekik çekerken iki kızda ama ben orayı yarım yaptım :)
Ben tlfna indirdim videolarını

Ben gaza getiririm seni hele bir başla:)

Ben es zamanlı olarak bir de kol programı yapacağım

Hatunlar isleri bitirmis, birde spor yapiyorlar benim kiz iki dakika gozunu kapasa banyoyu mu yikasam, yemek mi yapsam suourge mi tutsam diye dysunurken bebek uyaniyor, ben cok mu tembelim yaa:63:

Hatunlar isleri bitirmis, birde spor yapiyorlar benim kiz iki dakika gozunu kapasa banyoyu mu yikasam, yemek mi yapsam suourge mi tutsam diye dysunurken bebek uyaniyor, ben cok mu tembelim yaa:63:
Sorma canım benim oğlan da öyle gündüz uykusu yarım saat dediğim gibi sabah uyuyor oluyor zaten genelde o zaman üşenmeden yaptım yaptım sonra yapamıyorum ya çocuk uyumuyor oluyor uyuyuncada ben üşeniyorum derken akşam oluyor

Yanlışlıkla oldu kusura bakmayın, soğuk algınlığı, burun tıkanıklığı için yazıcaktım, yatarken odasına soğanı bölüp koyun, ayaklarının altına limon kesip koyun ve çorap giydirin. Yine suyun içine viks koyup kaynatın odada. Allah şifa versin bebeğinize

Valla evd espor ilk. aşlarda denedim ama sonra uykuları azalınca olmadı kaldı sadece haftada iki gün iki saat pilatese gidiyorum bunada şükür
Bondigo serüven ormanı oyun halısından cok memnun kaldım almayan alsın 6 oyuncagı var oyuncakların herbirinde özellik var sarp iki gündür oynuyor en fazla 20-25 dk tutuyorum

10 gğndür annem vardı cok rahattım şimdi izmire dönecek puffff

X