2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kuzucugu verdiler kucagima bugun aldim getirdim eve...
Ev tam carsamba pazari...
Kizim bir yanda anam bir yanda yeni bebis bi yanda kocam bi yanda ben agrilar sancilar yorgunlukla bi yanda...
Bakalim nasil olacak hersey. Bugun tam bir kaos var evde ama cok sukur tatli bir kaos.
Bebis persembeye kadar evde bizimle. Prsmbe kntrl var duruma gore ya hastaneye yatacak yeniden yada ozgur kalicaz..
Dualari eksik etmeyin lutfen bizden
Canim gozunuz aydin. Mutlulugunuz daim olsun <3

Kesinlikle şeker vermiyorum .. mamadan olabilir ama bukadar erken olması cok canımı sıktı
Mama / devam sutunden sonra su icmezse ve ozellikle gece beslenmesinde bunlar kullaniliyorsa yapiyormus canim. Ben hamileyken goguslerim cok aciyo vr kizda uyumadan once cok uzun sure emiyor diye yatirirken once devamsutu verip sonra meme veriyodum ayni lekeler bizimde on alt 2 diste oldu. Diklemesine kara cizgi seklinde. Demir yada herhangi bir ilac vs kullanmiyorum ustelik

Kızlar oğlum 10 ay bitiminde diş cıkardı şimdi 13 aylık ön üst dişlerde sanki siyah lekeler var çizgi çizgi çürükmüdür .. cok erken değilmi yeni cıktı hangi ara çürüdüler cok moralim bozuk
Canım bizim 6 aylıkken çıkan dişi siyahlamıştı 8 9 aylıkken şuan 13 aylık ve bildiğin çürük oldu oyuldu biraz çok moralim bozuk benimde dr günde bir kez karbonatlı suyla sil dedi ama seninki çürük değil muhtemelen kan ilacı izi ben onuda kullanmadım şekerde vermiyorum anne sütü bile çürütüyomuş maalesef ağzında beklerse bizimki gece yanımda yatıyo emerken uyuyo süt ağzında kalıyo ondan olduğunu düşünüyorum ünide çocuk diş dr u varmış eşim götürelim diyo bakalım haftaya gidebiliriz

Kızlar oğlum 10 ay bitiminde diş cıkardı şimdi 13 aylık ön üst dişlerde sanki siyah lekeler var çizgi çizgi çürükmüdür .. cok erken değilmi yeni cıktı hangi ara çürüdüler cok moralim bozuk
Kan damlası kullanıyorsanız leke yapıyor diye biliyorum.silikon parmak diş fırçası aldık,onu kullanıyoruz biz de

Arkadaşlar, yeni doğum yapan anneye ne hediye götürülebilir?? Bebek eşyası ya da çiçek dışında..
ben emziren anneler için olan humananın çayını götürmüştüm hastaneye,çok makbul geçmişti.ya da pahalı bi hediye götürmek gerekiyosa süt sağma pompası da süper olur .tamamen ihtiyaca odaklandım ,insan başına gelince anlıyomuş:)bi şişe hoşaf ,bi kap yemek bile hediyeden gibi geliyo doğumdan sonra

Kizlar dun dogum yaptim. 37+5te 3200kg 49cm kizim dogdu. Dogarken sivi yutmus hemen yogunbakima aldilar 1 saat sonra toplandi diyip kucagima verdiler. Aksam 5 gibi tekrar aldilar yogunbakima. Bu sbha kadar goremedim kuzumu. Az once girdim iceri dokundum minicik ellerine ufacik bedenine... cok sukur iyi dediler . Tahliller temiz cikmis. Sbh vizitesinde 9 10 gbi muhtemelen cikaririrz dediler. Dualarinizi eksik etmeyin kuzumdan
Hayirli ugurlu olsun masallah size yaaa. En guzelini yaptin gercekten ilk aylarin zor olur ama pes etme yilma bunalima girme hersey zamanla programlanmis gibi oturur girer duzene. 2. Kez anne olmanin mutlulugu her daim sursun insallah. Allah saglik sihhat versin cok sevindim senin adina.

X