2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kuzucugu verdiler kucagima bugun aldim getirdim eve...
Ev tam carsamba pazari...
Kizim bir yanda anam bir yanda yeni bebis bi yanda kocam bi yanda ben agrilar sancilar yorgunlukla bi yanda...
Bakalim nasil olacak hersey. Bugun tam bir kaos var evde ama cok sukur tatli bir kaos.
Bebis persembeye kadar evde bizimle. Prsmbe kntrl var duruma gore ya hastaneye yatacak yeniden yada ozgur kalicaz..
Dualari eksik etmeyin lutfen bizden

Kizim bir yanda anam bir yanda yeni bebis bi yanda kocam bi yanda ben agrilar sancilar yorgunlukla bi yanda...
Bakalim nasil olacak hersey. Bugun tam bir kaos var evde ama cok sukur tatli bir kaos.
Bebis persembeye kadar evde bizimle. Prsmbe kntrl var duruma gore ya hastaneye yatacak yeniden yada ozgur kalicaz..
Canım benim Allah kolaylığını versin inşallah zor günleri tez zamanda atlatırsınız

KardelenRuzgar KardelenRuzgar B buharkazani bugun ablama gittik abla kendini daha güvende hissediyor sanırım 2 metreye yakın gitti kendi böyle böyle yüreyecek inşallah kaynanama gıcık oluyorum sebebi şuu iştahlı olacak dedi alerjimiz çıktı göbegi erken düşecek dedi 16. Gündü sanırım tam düşmedi bile yakılmıştı kilolu kilolu dedi kilo almamaya basladı en son 10 aylıkken erken yüreyecek dedi işte bu yüzden erken yürümeyecegini biliyordum :))) şaka gibi ya

İlk günler en azından acıların geçene kadar canım sonra ayaklanınca sen düzenin oturur yavaş yavş inşallah bebeğinde düzelecek Allahın izniyle emiyor değil mi bol bol emsin miniğin dualarımız sizinle

Allah kolaylık versin dualarımız seninle canım...
Hayırlısıyla geçip gider hepsi inşallah...

KardelenRuzgar KardelenRuzgar B buharkazani bugun ablama gittik abla kendini daha güvende hissediyor sanırım 2 metreye yakın gitti kendi böyle böyle yüreyecek inşallah kaynanama gıcık oluyorum sebebi şuu iştahlı olacak dedi alerjimiz çıktı göbegi erken düşecek dedi 16. Gündü sanırım tam düşmedi bile yakılmıştı kilolu kilolu dedi kilo almamaya basladı en son 10 aylıkken erken yüreyecek dedi işte bu yüzden erken yürümeyecegini biliyordum :))) şaka gibi ya
Derler canim herkes her seyi der
Bana daha ilk gun gülerek aaa sütün gelmez hemen dediler hemsire geldi bir sıkmasıyla bile fışkırdı
2 3 gün gecti yetmez sütün dediler.elifcik hepsini bitiremedigi icin süt sıtması oldum fazla sütten
Sütümün oldugu kanitlaninca yaramiyor sütün kilo almaz dediler. Kilosu iyi olunca hıı ama boyu kisa diye agiz burun kivirdilar.
Ek gidaya basladik guzel guzel yiyordu aaa demekki memeyi birakacak dediler.hala emiyor
Bir ay önce meme meme diye agladi bi yerde. Aaa bu zor birakacak memeyi napicaz dediler
Ilkbaslarda herkese gülüyordu.aa cocuk insana hasretmis dediler
Simdi yabanciya gidince agliyor aaa cocuk kimseyi görmediki diyorlar
Hala daha diyorlar bakalim.

Kadın belki iyi niyetinden hep olumlu şeyler söylemiş ama canım ya, en azından olumsuz şeyler söyleyip canını sıkmamış..

Kadın belki iyi niyetinden hep olumlu şeyler söylemiş ama canım ya, en azından olumsuz şeyler söyleyip canını sıkmamış..
Kuzum bizim ki hava atma meraklısı birde nazarı degiyor o yüzden kaç kerede dedim kötü bi kadın degil ama cahil biraz yoksa severim kadıncagızı :KK66:

Kandiliniz mübarek olsun

Derler canim herkes her seyi der
Bana daha ilk gun gülerek aaa sütün gelmez hemen dediler hemsire geldi bir sıkmasıyla bile fışkırdı
2 3 gün gecti yetmez sütün dediler.elifcik hepsini bitiremedigi icin süt sıtması oldum fazla sütten
Sütümün oldugu kanitlaninca yaramiyor sütün kilo almaz dediler. Kilosu iyi olunca hıı ama boyu kisa diye agiz burun kivirdilar.
Ek gidaya basladik guzel guzel yiyordu aaa demekki memeyi birakacak dediler.hala emiyor
Bir ay önce meme meme diye agladi bi yerde. Aaa bu zor birakacak memeyi napicaz dediler
Ilkbaslarda herkese gülüyordu.aa cocuk insana hasretmis dediler
Simdi yabanciya gidince agliyor aaa cocuk kimseyi görmediki diyorlar
Hala daha diyorlar bakalim.
ahh bu kv'ler teyzelerr komşular:) hepsi aynı

Oğluma diş temizliği için bundan aldık e bebekten tuna ben fırçalarken hep bakıyordu istiyordu fırçayı ona da böyle bşy aldım oyun oynar gibi ikimizde fırçalıyoruz dişlerimizi almak isteyen olursa diye paylaşmak istedim fiyatı da uygundu 7-8₺ bşy
Bende aldm.hem de diş etini kaşımış oluyorum.hosuna gitti

Pastamızı yuklemis miydim hatırlayamadm.bu da burda dursun madem IMG-20170423-WA0007.jpg IMG-20170423-WA0006.jpg

Buarada oglumun babannesi,dogumgununde bi sey almadı.bunu napayım simdi!ilk ve tek torunu,insan alır da hatıra kalır.
yazlıgında mama sandalye yok,zor oluyor gidincda,bari onu al.pintiligin bukadarı.annem hemen almıştı kendi evine.ben de oglan annesiyim,buyuk konusmayaym da böyle olmam heralde

Kızlar oğlum 10 ay bitiminde diş cıkardı şimdi 13 aylık ön üst dişlerde sanki siyah lekeler var çizgi çizgi çürükmüdür .. cok erken değilmi yeni cıktı hangi ara çürüdüler cok moralim bozuk

Kızlar oğlum 10 ay bitiminde diş cıkardı şimdi 13 aylık ön üst dişlerde sanki siyah lekeler var çizgi çizgi çürükmüdür .. cok erken değilmi yeni cıktı hangi ara çürüdüler cok moralim bozuk
Yediklerindendir belki canım belki çürümez heralde yaa e bebekteki slikon diş fırçasından al sende istersen şimdiden alt yapı olur ona da

X