2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Nasılsın canım bebişin nasıl
Şükür iyiyim canım 1 yaş qşımızı olduk dün hastanede şükür alerji olmadı artık denemelere baslıyoruz haftaya önce ceviz badem sonra süt ve yumurta içimden bir ses geçti diyor inşallah geçmiştir alerjimiz bunların dışında çok abuk sabuk şeyler yaşıyorum eşimle. Çok sıkıldım. Sen nasılsın bebiş nasıl

Şükür iyiyim canım 1 yaş qşımızı olduk dün hastanede şükür alerji olmadı artık denemelere baslıyoruz haftaya önce ceviz badem sonra süt ve yumurta içimden bir ses geçti diyor inşallah geçmiştir alerjimiz bunların dışında çok abuk sabuk şeyler yaşıyorum eşimle. Çok sıkıldım. Sen nasılsın bebiş nasıl
İnşallah geçmiştir canım bazen monotonluktan dolayı sıkılabilirsin değişik şeyler yapın tatile çıkın vs. İyi gelir üçünüze de bizler iyiyiz hamd olsun aşı oldu çarşamba günü hafif ateş ve huysuzluk yaptı salyaları arttı önlük yetişmiyor diş mi geliyor ne bunun dışında iyiyiz çok şükür

Ucretsiz izinde olan annisler. Iznini uzatmayi dusunen var mi acaba.
Ben başladım 15 gün önce. Ve çok iyi oldu. Benim içinde oğlum içinde. Belki oğlumdan kaynaklı ben okunca düzgün yemiyordu sürekli meme istiyordu ek gıda çok almıyordu şimdi yiyor o yüzden memnunum bende daha mutlu keyifli eve geliyorum. Sevgileri bambaşka ama sürekli yanyana olmakta bunaltıyor

Tatlı annişkolar...
Bu kiz cuma sbhi doğuma gider. Ddualarinizi eksik etmeyin ustumden. Kizimda 2 gun benle kalicak hastanede birakicak kimsem yok ona cok stres oluyorum..
Bi kac zaman ortalarda olmayabilirim
Hepinizi kocaman opuyorum..
ne kadar çabuk geçti zamann:))) kolay sorunsuz bir doğum geçirirsin umarım. haberlerini bekliyoruzzz:)

Ben çalıştıgım zaman çok yakın arkadasım 3 aylıkken baslamıştı işe o zaman bekar oldugum için çok normal geliyordu bende hayatla arama çocugu koymayaktım taaa ki anne olana kadar şimdi be kadar kızıyorum tamam durumunda olmaz çalışırsın ama el kadar yavruyu niye bırakasın diyorum tabi bizim sıpalar büyüdü artık ama sahsen ben yeniden çalışmayı çok istiyorum insan daha tertipli oluyor bence ama kızım 2 yasamadan yapamam bunu

12 bucuk aylıgız ama hala yürümüyor kızım tutunup kalkıyor sıralıyor uç adım atıyor bana dogru ama korkuyor sanki sizde durumlar nedir
Bizde aynı 12,5 aylığız, 10-15 adım attığı oluyor evde, ama yürüyor diyemiyorum, düşüyo poposunun üstüne hemen, yada bırakıyo kendini, bişey dikkatini çektimide düşüyor hemen. Dışarıda parkta fln hele hiç yürüyemiyor.. bizimki 8,5 aylık flndı sıralıyodu, erken yürüyecek fln derken hala bekliyoruz..

Biz hala sürünüyoruz.azcik tutunup kalkamaya calisiyoruz.azcik ama azcik siralarmis gibi yapiyoruz.iki elinden tutunca yuruyor sadece.
13 ayi gectik
Kime sorsam iki sey bi arada olmaz diyor.
Elif in konusma baya baya önde.

Kizlar dun dogum yaptim. 37+5te 3200kg 49cm kizim dogdu. Dogarken sivi yutmus hemen yogunbakima aldilar 1 saat sonra toplandi diyip kucagima verdiler. Aksam 5 gibi tekrar aldilar yogunbakima. Bu sbha kadar goremedim kuzumu. Az once girdim iceri dokundum minicik ellerine ufacik bedenine... cok sukur iyi dediler . Tahliller temiz cikmis. Sbh vizitesinde 9 10 gbi muhtemelen cikaririrz dediler. Dualarinizi eksik etmeyin kuzumdan

Kizlar dun dogum yaptim. 37+5te 3200kg 49cm kizim dogdu. Dogarken sivi yutmus hemen yogunbakima aldilar 1 saat sonra toplandi diyip kucagima verdiler. Aksam 5 gibi tekrar aldilar yogunbakima. Bu sbha kadar goremedim kuzumu. Az once girdim iceri dokundum minicik ellerine ufacik bedenine... cok sukur iyi dediler . Tahliller temiz cikmis. Sbh vizitesinde 9 10 gbi muhtemelen cikaririrz dediler. Dualarinizi eksik etmeyin kuzumdan
Geçmiş olsun canım iyi olacak inşallah Allah analı babalı büyütsün hep mutlu olun inşallah

Maşallah. Bilmiyorum, gözlerim doldu okurken. Heyecanlandım, içim bi garip oldu, yerine koydum bi an kendimi, dolu dolu mutlu oldum sanki.. maşallah sana da, bebeklerine de annesi

Tebrik ederim canım allah analı babalı büyütsün. Geçmiş olsun inşallah bir sorun olmayacaktır. İkiz annesi sayılırsın artık :)

Hayırlı olsun Allah şifa versin sana ve bebişine. Sağlıcakla büyütürsün iki yavrunuda inşallah

Selamlar kızlar.. uzun zaman olmuş girmeyeli :) 13 aya 3 gün kaldı yürüyoruz ek gıda pek olumlu değil süt alerjimiz var ama onun haricinde ki gıdaları yiyebiliyoruz şükür. Gel gel yapıp daha türlü türlü şebeklik yapıyoruz.. bizden haberler böyle :)

tebrik ederim canım gözün aydın:) dualarımız minik kızına iyi olucak annesi. ayy çok duygulandım yaa:KK43:(

Gözün aydın canım
Allah hayırlı sağlıklıdır ömür nasip etsin inşallah
Sanada kolaylıklar diliyorum

X