2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
39 derece ateşle nöbetteyiz
6 dişi var köpek dişleri geliyor,
Diş ateşi olmasını ümit ediyoruz :KK43: ateş dışındaki başka birşeyi Yok çünkü,
sabah başladı ateş akşam 39 a çıktı, 39 da dolven verdim 38,5 şimdi , yarın doktora gitcez,
Çok geçmiş olsun cnm.. bizde hiç diş yokya sıkılıyorum bu duruma

Kızlar Merhaba hasta olan bebislere çok geçmiş olsun. Tez zamanda sağlıklarina kavussunlar inş. Kızlar size bir sorum olacak demir kullananlar şu an ne kullaniyorsunuz. En az zararı olan hangisi. Çok önemli cevap verebilirseniz çok sevinicem. Bizim gıda alerjimiz olduğu için demir kullanamamistik. Cuma günü 10 aylık rutin kontrollerde tam kan sayımı Alak bullak çıktı. Hgb 11 ferritin ise 3 cikti. Değerlerde normal bir değer yok yani o kadar herşey bozuk.yarin tahlil gösterip muhtemelen demir başlıcak. Sizden de tavsiye istiyorum. Hangi demir daha çok masum acaba

Sağlık ocağında n verilen vegaferon nasıl acaba bilgisi olan var mı kızlar. Bize ocaktan verilen devit 3 te dokundu ben kendim arastirmistim katkisiz welcare marka Türkiye üretilen bir devit kullanmaya başladım. Şimdiye kadar sorun yaşamadık. Aynen öyle de bir demir takviyesi bulmam lazim

Eklentiler

• 20170220_103239.jpg
    20170220_103239.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 96
Sağlık ocağında n verilen vegaferon nasıl acaba bilgisi olan var mı kızlar. Bize ocaktan verilen devit 3 te dokundu ben kendim arastirmistim katkisiz welcare marka Türkiye üretilen bir devit kullanmaya başladım. Şimdiye kadar sorun yaşamadık. Aynen öyle de bir demir takviyesi bulmam lazim
Benim yavrum da 8 buçuk aylık hep bunu kullandık .kan tahlili falan yapmadik ama . Unutmasam her gün 8 damla veriormm. ArkasındAn da su veriorum dişleri zarar görmesin die

Kızlar Merhaba hasta olan bebislere çok geçmiş olsun. Tez zamanda sağlıklarina kavussunlar inş. Kızlar size bir sorum olacak demir kullananlar şu an ne kullaniyorsunuz. En az zararı olan hangisi. Çok önemli cevap verebilirseniz çok sevinicem. Bizim gıda alerjimiz olduğu için demir kullanamamistik. Cuma günü 10 aylık rutin kontrollerde tam kan sayımı Alak bullak çıktı. Hgb 11 ferritin ise 3 cikti. Değerlerde normal bir değer yok yani o kadar herşey bozuk.yarin tahlil gösterip muhtemelen demir başlıcak. Sizden de tavsiye istiyorum. Hangi demir daha çok masum acaba
Canım ben çok araştırdım. Türkiyede malesef yan etkisi olmayan,içeriği temiz düzgün bir demir ilacı yok. Benim kızımda da 7.ayında yapılan tahlilde düşük çıkmıştı. Ben araştırmalarım sonucu yurtdışından getiren birini bularak novaferrum kullanmıştık. Ama sen bunu ele, alerjik bebeklerde tavsiye edilmiyor. Almanyada satılan ferro sanol saft var. O da içeriği temiz, yan etkisi az olandan. Getirtebilirsen bi bak. Pedia diye bir tane var o da içeriği temizlerden. Bunların hiç birini bulamıyosan türkiyede ferro sanol b var. Türkiyedekilerin diğerlerine nispeten daha temiz ama zamanında bi ara da toplatılmış yani. İçeriği düzeltilmiştir ama bilgin olsun yinede. Sen bunları bi araştır canım. Geçmiş olsun

Ateş dışında başka bişey yoksa 6. Hastalıkda aklınızda bulunsun

Oda ihtimal dahilinde canım, kan ve burun tahlillerini verdik , idrarını yapmasını bekliyoruz bakalım çıkacak bugün ne olduğu, gece panikletmemek için birşey dememiş doktor , diş ateşi 38 i geçmez sesi sabah, ama çok nadir 40 lara vatan diş ateşi görülebilşrmiş, bakalım sonuçlarda çıkacak neyse...

Ferrum Adli demir ilacını kullanan var mı peki kızlar. Alerjik bebeği olan bir anne kullanıyor mus size de bir sorayim dedim.

Eklentiler

• 2017-02-20 12.31.48.png
    2017-02-20 12.31.48.png
    51,4 KB · Görüntüleme: 108
Oda ihtimal dahilinde canım, kan ve burun tahlillerini verdik , idrarını yapmasını bekliyoruz bakalım çıkacak bugün ne olduğu, gece panikletmemek için birşey dememiş doktor , diş ateşi 38 i geçmez sesi sabah, ama çok nadir 40 lara vatan diş ateşi görülebilşrmiş, bakalım sonuçlarda çıkacak neyse...
Geçmiş olsun canım bizim oğluşunda ateşi var 37.5 ölçtüm üstler kabarık ama burnu da akıyor grip fln mı oldu acaba 3-4 gündür iyiydi yeni iyileşmişti umarım sonuçlarınız iyi çıkar

Canım biz nutrigen ferromixin kullanıyoruz en doğalını istedim dr.dan bunu tavsiye etti alerjik bebekler için olur mu bilmiyorum doktoruna bi sor istersen ferrum kabız yapmıştı 5.ayında 1 hafta kullanmıştık onuda

Geçmiş olsun canım. İnş basit bişeydir geçer gider.

Canım biz nutrigen ferromixin kullanıyoruz en doğalını istedim dr.dan bunu tavsiye etti alerjik bebekler için olur mu bilmiyorum doktoruna bi sor istersen ferrum kabız yapmıştı 5.ayında 1 hafta kullanmıştık onuda
Nutrigen ferromixin çok düşük dozlu bir demir takviyesi. @prensseess değerleri çok düşükmüş yeterli olmaz büyük ihtimal aslıcım. Ama tabi doktora danış yinede prenses.

Geçmiş olsun canım. İnş basit bişeydir geçer gider.

Nutrigen ferromixin çok düşük dozlu bir demir takviyesi. @prensseess değerleri çok düşükmüş yeterli olmaz büyük ihtimal aslıcım. Ama tabi doktora danış yinede prenses.
Düşük dozlu olduğunu bilmyodum canım bizim 9 çıkmıştı sözde çok düşük diyordu doktor ama düzeldi şükür doktoruna danışıpta kullanman mantıklı olur prensess bncede alerjik olduğundan ne olur ne olmaz

Teşekkür ederim kızlar ya işte durum çok karışık kullanmadan da sanırım dokunup dokunmadigini anlayamicaz. Ne yapsam bilemedim. Dr da aynı kanida. Ben yine en az dokunma ihtimali hangisiyse ondan başlamak istiyorum. Dediğiniz demir takviyeler ini bir arastirsyim

Ferrum Adli demir ilacını kullanan var mı peki kızlar. Alerjik bebeği olan bir anne kullanıyor mus size de bir sorayim dedim.
ben bunu kullanıyorum yeni başladık. 9. ay kontrolünde ferritin düşük çıkınca doktor verdı. geçen gün yazmıştım dişinde leke ve dilinin ortasında siyah bir leke oldu. eczacıya sordum tüm demir takviyeleri yapar dedi.

39 derece ateşle nöbetteyiz
6 dişi var köpek dişleri geliyor,
Diş ateşi olmasını ümit ediyoruz :KK43: ateş dışındaki başka birşeyi Yok çünkü,
sabah başladı ateş akşam 39 a çıktı, 39 da dolven verdim 38,5 şimdi , yarın doktora gitcez,
Diş ateşi38i gecmez diyolar ama inş. Üşütmemistir,gittiniz mi bugun?

Bize doktor ferro sanol verdi zararsız diye ona başladık 10 gündür . Ama sizin alerji durumunu bilmiyorum doktora danış bence inşallah bulursun dokunmayan ilacı

X