2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
gördün mü keseyi :)
Gördüm çok şükür canım Allah'ım hepimize tamamına erdirmeyi nasip etsin . Ben dış gebelik olabilir mi ki filan derken doktorum korkma iç gebelik dedi karnımdan gördü ben vajinal ultrasonla anca görür diye düşünüyordum . Akıntım vardı hafif geçen ay doktor enfeksiyon olabilir demişti dünde kaşıntım vardı söyledim doktora fitil verdi kullanabilirsin dedi ama ilaçta ilk 3 ay kullanmayın yazıyor kafam karıştı :S 15 güne kalp atışını duymaya çağırdı inşallah onu da duyarız

ay inanmıyorum aynı gün doğacak bebeğimiz süper ya :)) burdan bol bol konuşalım.Nasıl hissediyorsun kendini? Bulantı kusma varmı?Bende henüz yok iştahım çok açık sende durumlar nasıl?
Bende bulantı kusma çok var canım hep halsiz hissediyorum kendimi ikiz mi acaba dedik ama pek sanmıyorum

Kizlar bu arada 10 gun sonra doktorum cagirdi muhtemelen kese icin doktorumun muayene ucreti 240 tl o yuzden devam etmek istemiyorm bi yandanda bebisimi riske.atmak istemiyorm.cok kararsizim

Bugun transferin 14.gunu 10 gun sonra cagirdilar sanirim sadece kese gormek icin cokta korkuyrm bugun degerim 137 cikti ilki 61.8di bebegime bisey olmaz dimi

Kizlar dr a gittim geldim.sonuuuuuuuuc keseyi goremedik tabi. Degerler gayet iyi dedi. Rahim hazirlaniyor dedi bu durumda dus gebelik olmasi cok zor dedi. Haftaya gel keseyi gorelim dedi.fakat ben tatile cikiyorum ve ayin 17 sinde donucem. 10 gunluk Karadeniz turu. Bu duruma iyi bakmadi tabi. Iptal edebiliyosan et dedi hatta. Yorucu ve uzun bir tatil olacagi icin her ihtimale karsi progestan verdi. Bir de kan sulandirici enox iğne . hergun yapicakmisim. Acikcasi progestan ve igneyi kullanmasam mi diyorum. Biraz pipirikli geldi bana doktor.

kılzar merhaba;

benim sat 28 temmuz. 3 günüm gectiktn sonra bhcg 253 cıktı. bugün tekrar yaptırdım.888 doktro gayet iyi gözüküyo normal bi gebelik dedi. ama keseyi ancak 1500 ün üzerindeyken görebilirz dedi. ctesi tekrar gidicem. bu arada gebelik şüphesi olan arkadasalr bendeki belirtiler sadece cok fazla kasık agrısıydı. adet olcakmıs gibi kasıklarım agrıyodu onun dısında hiçbir belirtim olmadı. hepinize hayırlı bebişler :)

herhalde 28 HAZİRAN demek istedin benim sat 29 haziran senle aynıyız ben cuma günü bhcg yaptırdım 729 çıktı henüz dr a gitmedim c.tesi günü gideceğim gitmişken keseyi de görmek istiyorum
benim belirtimde adet sancısına andıran hafif kasık ağrıları ve rüyalarım oldu

bu arada ilk zamanlar dr kontrolleri kaç günde bir yapılıyor ?

kaç haftalıksın canım benim tam 5 hafta oldu bugün 2 gn snra görmeye gidicez keseyi gözükürmü acaba

S
Masallah sende ki de iyi cesaret ben uzaniyrm bisey olcak diye sen karedeniz turuna gidiyosn bari progestani aksatma dusuk yapilmasina engel oluyo cnm

Kızlar bendeki beta hcg değerleri sanki biraz hızlı arttı her gün 2 ye katladı gibi bişey acaba ikiz olabilir mi? tek kese vardı ama dikkatli bakınca yanında çok küçük 1 tane daha var gibi duruyor. Kendi kendime evham yapıyorum ama ikiz gibi de bir his var içimde...

S

Masallah sende ki de iyi cesaret ben uzaniyrm bisey olcak diye sen karedeniz turuna gidiyosn bari progestani aksatma dusuk yapilmasina engel oluyo cnm
Progestani kullanirim buyuk ihtimal ama kan sulandirici igne ne alaka onu anlmadim. Hic bunla ilgili tahlil yapilmadi ki. Kan pihtilasma sorunum nerden cikti

kaç haftalıksın canım benim tam 5 hafta oldu bugün 2 gn snra görmeye gidicez keseyi gözükürmü acaba
5+1 canım doktorun ultrason cihazı baya iyidi sanırım değerim 2400 lerde olmalı ona rağmen karından ultrasonda gözüktü seninde gözükür muhtemelen 2 güne hadi güzel haberlerle gel inşallah :) 15-20 gün sonraya çağırdı bir dahakine

nasıl bişey gözüküo kesemi gözüküo sadece:)

Canım tatil konusunda rahat ol ben karadeniz turundan geldiğimde test yaptım hamile olduğumu öğrendim :) dağda bayırda koştum zıpladım bebek sağlıklı olduğu sürece hiçbir şey olmaz inşallah yine tatile gitmeyi düşünüyoruz önümüzdeki hafta bu seferki daha sakin doktorum ben sana hiçbir şey kısıtlamam dedi bu bir süreç hastalık değil dedi ilaç filanda vermedi sadece bende hamilelik öncesi enfeksiyon vardı onu söyledim fitil verdi bende kullanıp kullanmamak konusunda kararsızım doktorum zararsız dedi ama içeriğinde ilk 3 ay kullanmayın yazıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…