2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım keseyi göremeyebilirsin ultrason cihazı iyiyse görünebilir belki. Benim daha önceki gebeliğimde 3-4 gün gecikmeye gitmiştim görememişti doktor. Ben de daha hiç gitmedim doktora Cumartesi 6+2 olucam direk bebişi görcem inşallah sabret azıcık daha canım benim içini ferah tut herşey olacağına varıyor..

göremezsin canım en iyi ihtimal betahcg nin 1000 nin üzerine çıkması lazım tabi aslında 1500 ün üzerinde görünüyormuş...
Canım keseyi göremeyebilirsin ultrason cihazı iyiyse görünebilir belki. Benim daha önceki gebeliğimde 3-4 gün gecikmeye gitmiştim görememişti doktor. Ben de daha hiç gitmedim doktora Cumartesi 6+2 olucam direk bebişi görcem inşallah sabret azıcık daha canım benim içini ferah tut herşey olacağına varıyor..
O zaman ben tekrar arayip carsambaya alayim. Dr carsambaya kadar burda.ben de cuma yola cikicam.

Gecen sefer dr bukadar degerdeyken keseyi karindan gordu. Ama onun ultrason cihazi burdaki en iyisiymis. Fakat sonra dusuk olunca batil inanc iste dr degistireyim dedim.

benim de karnım çok şiş anlamadım gitti:KK43:
normalmiş aslında ilk haftalarda bakalım iner yakında heralde sonrada tekrar şişsin de hamişliğimiz belli olsun diye bekleriz.
Kizlar bugun randevu aldim dr dan fakat keseyi gorebilir miyiz diye dusunuyoorum. Cunku bugun adet gunum aslinda. Dun bhcg 294 cikmisti. Siz nezaman gordunuz keseyi
canım çok erken henüz büyük ihtimal gööremezsin ultrasondan.ama alttan bakarsa bi ihtimal.
Merhaba kizlar nasilsinz yeni uye oldum buraya 5fln oldu hepinizle tanismak isterm
hoşgeldin hamileliğinde hayırlı olsun canım.:anneadayı:
bende tam 7 haftalıkken gitcem doktora aslında dayanamıyorum ama diğer gebeliklerimden bildiğim için garanti olsun diye sabrediyorum.

tunaydınn
yeni hamişler hoşgeldiniz aramıza :) :anneadayı:
bende geç kalktım bugün iştahsızım çok ya midem bi garip beyaz peynirli tost yaptım midem fokurdamaya başladı yarın iş başı hiç gidesim yok evde olmak ne rahat:mad:

Gecen sefer dr bukadar degerdeyken keseyi karindan gordu. Ama onun ultrason cihazi burdaki en iyisiymis. Fakat sonra dusuk olunca batil inanc iste dr degistireyim dedim.
hcg hormonunun düşük olduğunu düşünüyosun heralde aslında normal ama için nasıl rahat edicekse öyle yap tatlım:KK68:

slm kzılar..henüz hamile olup olmadıgımı bilmiyorum ama..bir kaç gündür yogun bel ve kasık ağrım var....korkuyorum hamileysem ve düşük yapacaksam diye...batım 7 ağustos o günü kadar kan testi falan yaptırmayı düşünmüyorum...boşuna ümitlenmiyim belki adet olurum diye...ağrılarım adet sancısı değil biliyorum çünkü normalde cok adet sancım olmaz...sadece adet oldugum ilk gün olur...hamiş hanımlar sizinde ağrılarınız var mı...

tunaydınn
yeni hamişler hoşgeldiniz aramıza :) :anneadayı:
bende geç kalktım bugün iştahsızım çok ya midem bi garip beyaz peynirli tost yaptım midem fokurdamaya başladı yarın iş başı hiç gidesim yok evde olmak ne rahat:mad:
hosbulduk cnm aynen cnm bende oyleyım mıde bulntısı bas agrısı allahım saglıklı sıhatlı bebıslerımızı kucagımaza almayı nasıp etsın ınsallah

slm kzılar..henüz hamile olup olmadıgımı bilmiyorum ama..bir kaç gündür yogun bel ve kasık ağrım var....korkuyorum hamileysem ve düşük yapacaksam diye...batım 7 ağustos o günü kadar kan testi falan yaptırmayı düşünmüyorum...boşuna ümitlenmiyim belki adet olurum diye...ağrılarım adet sancısı değil biliyorum çünkü normalde cok adet sancım olmaz...sadece adet oldugum ilk gün olur...hamiş hanımlar sizinde ağrılarınız var mı...
cnm hamısındır ınsalah benım bel kasık agrılarım var cnm hamılelıkltn oncede belımde adet agrısı gıbı agrı var bende devam edıyor hala normal dıyorlar ama yarn doktora gıtcem hayırlısıyla ınsallah

X