2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kizlar kafam cok karisik su tatil konusunda. Butun gece dusundum. Nisan ayinda 5 haftalik bir dusuk yasadim zaten. Hatta o zaman da tatile gidecektik bir sorun olur mu hamileyken diye dusunfum.tatile kadar bebis gitti zaten. Simdi yine ayni durumla karsi karsiyayim. Onceden aldigimiz icin turlari plansiz oldu.off offf

erken döllenme de olabilir
Erken döllenme olabilir tabi adet düzensizliğim var çünkü ama olası ilişki gününden 2 gün sonra test yaptırdığımda beta hcg negatifti, negatif çıkan testten 4 gün sonra doktora gittim regl olamıyorum diye o gün 6.6 çıktı. 8 gün sonra da 1500 dü.

o zaman şüphelenmekte haklısın birden fırlamış var mı ailelerde ikiz olan

Allaaahhhhh desene ihtimal var

ben dr c.tesi günü gideceğim alttan ultrason istemiyorum karından ultrasonla kese görünüyor mu ? dr a gidenler varsa anlatsın biraz
Benim karından göründü. Göremeyebiliriz 2000 olmadan değer dedi. Der demez aa işte orda rahime yerleşmiş hayırlı olsun dedi 15 Ağustosta kalp atışı için gidicez. İnşallah onu da duyarız tabi ikizse onu da görürüz Bizim sat aynı muhtemelen karından görürsünüz

Kızlar ben sadece kanda baktırdım ama kese görmedim hiç Perşembe gidicem inşallah sorun yoktur kalp atışı ne zaman görürüm biliyor musunuz kalp atışı göreniniz var mı

Kızlar ben sadece kanda baktırdım ama kese görmedim hiç Perşembe gidicem inşallah sorun yoktur kalp atışı ne zaman görürüm biliyor musunuz kalp atışı göreniniz var mı
Beni 1 hafta once 3 hafta sonra gel diye cagirdi 7.hafta icinde oluyor ama oglumda 5+3 gunlukkem duydum cunku kanamam olmustu erken dollenmeydi yalniz degerlerim yuksekti cunku

Merhaba kizlar ben hala yatisdayim pek gezinmiyorum ara ara gene lekelenmeler geliyor kalbini duyana kadar icin rahatlamicak.hamile oldugunu ogrenenleri tebrik ediyorum

2011 mart annelerine baktim yanlis yazmisim 5+5 gunlukken kalp atisini duymusum oglumun keske bu hamileligimdede duysaydim icim rahatlicakti bakmadi bile erken dedi gecti dr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…