2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Eveeeettt. Corapla gezmeler basladi. Yarin adet gunum.ve adet belirtileri basladi kizlar. Gümbür gümbür geliyor. Cok korkuyorum.her an olacakmisim gibi. Karin agrim ve bacak kasilmasi. Her ay oldugu gibi

Canım korkma aynen bende de oldu adet olcam sandım kasık, bacak,bel hepsi aynı ağrı hatta daha fazla oldu bu ay.Merak etme.Bu başlayan ağrın bir hafta daha devam edebilir.Benim o günden beri kasık ağrım hiç bitmedi.Sadece bugün azaldı biraz.Yatıp dinlen sürekli

mutsuz peri hoşgeldin...muhtemel doğum tarimiz aynı sayılır...sen öğrendin mi hamile olup olmadıgını...benim daha bata 6 günüm var
Canım benimde bata 6 gün var idrar testi silik pozitif çıktı kan testide 8,27 cıktı dün baktırdım şuan hamileyim ama değer düşük daha erken oldugu için iki gün sonra tekrar kan vercem

Yarın keseyi görmeye gideceğim çok heyecanlıyım dua edin kızlar inşallah olumlu haberlerle dönerim bugünde ara ara kasık ağrılarım geldi geçti tam 1 hafta oldu adetim geçeli :)

Yarın keseyi görmeye gideceğim çok heyecanlıyım dua edin kızlar inşallah olumlu haberlerle dönerim bugünde ara ara kasık ağrılarım geldi geçti tam 1 hafta oldu adetim geçeli :)
Hadi bakalım insallah ben de cuma günü gidicem insallah görebiliriz. Bizi bilgilendirmeyi unutma olur mu

Canım benimde bata 6 gün var idrar testi silik pozitif çıktı kan testide 8,27 cıktı dün baktırdım şuan hamileyim ama değer düşük daha erken oldugu için iki gün sonra tekrar kan vercem
Canim hangi idrar testi kullandın. Beta hcg 8 ken idrar testinde sılik çıkmasına şaşırdım dogrusu

Hadi bakalım insallah ben de cuma günü gidicem insallah görebiliriz. Bizi bilgilendirmeyi unutma olur mu
İnşallah olumlu haberlerle gelirim canım yazarım buraya sonucu :) doktora gitmeye yakın endişeler tavan yaptım az önce sol kolum omuzum ağrımaya başladı bir yerde okumuştum dış gebelik belirtisi diye yine korkular tavan Allah'ın izniyle keseciklerini görsek bebişlerin sonrada kalp atışlarını duysak rahatlayacağız sanırım biraz bakalım doktor neler diyecek paylaşırım sizlerle Allah'ım evlatlarımızı korusun bize bağışlasın gelsinler kucaklarımıza :)

ciddimisin bende bugün idrar testi yaptım negatifti...ama daha erken diye cok takılmadım ama...kanda belli oldu diyosun yani...benide heycanladırdın şimdi...hastaneye şimdi gitmek istemiyorum..batımı bekleyecem...

Gunaydin kizlar.size aklima geleni soyliyim.gecen sefer dr sol tarafina genelde yatmaya calis demisti.kan akisi daha hizli oluyormus. Haberiniz olsun. Bir de mide bulantisi bende yok henuz ama zencefil cayi iyi geliyormus. Birkac dr soyledi.

Kizlar bugun randevu aldim dr dan fakat keseyi gorebilir miyiz diye dusunuyoorum. Cunku bugun adet gunum aslinda. Dun bhcg 294 cikmisti. Siz nezaman gordunuz keseyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…