2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaudinnnnn annelerrr bugun kim nasil hossediyor kendini bi anlatin bakalimmm :) benim bu sabah biraz bulantim var ama kusmadim cok sukur allaha daha hic kismadim ama karnim yine siskin ve cok rahatsiz edici
Benim de bulantım var sabah kalkınca çok fazla oluyor..Gün içinde de özellikle midem boşalınca başlıyo..Bide çok şiş hissediyorum kendimi..Gece uyutmuyo şişlik o derece

Benim de bulantım var sabah kalkınca çok fazla oluyor..Gün içinde de özellikle midem boşalınca başlıyo..Bide çok şiş hissediyorum kendimi..Gece uyutmuyo şişlik o derece
Aynen yaaa cok kotu bu sislikk arkadaslar aranizda sislik sorununu halletmis biri varsa bizede anlatsin limonlu su disinda ne icsek

öyle tabiki bugünümze çok şükür alttaki imza yazınızı nasıl yaptınız acaba bende istiyorum :)
Canım profiline girip aşağı kısımda tahmini doğum tarihini girin diye bir yer var orda girip değişiklikleri kaydet dersen çıkar :)

İyiyim canım sadece mide bulantısından dolayı açım okadar Sen nasılsın?
Ben de aynı sayılırım..Birşey yiyemiyorum özellikle sabah Şuan çubuk kraker yemeye çalışıyorum bulantımı bastırsın diye..İşyerinde de hiç zaman geçmiyo ki

Günaydıııınnn en şeker anne adayları

Evet canım boyları 3.5 cm ama ikisinin de kolları ayakları sürekli hareket halinde. Bi ara gülmemden doktor ultrasonu karnımda tutamadı. Ben izmirde dilek aslana gidiyorum canım evet özel.
canım bende izmirdeyim dilek aslanın muayenehanesi nerde acaba randevu ücreti filan nedir? bir de hangi hastanelerle anlaşmalılar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…