2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaydin cici mart anneleri bende 27 haziranda gitmistim kalp atislarini duymustum 27 agustosa cagirdi zaman gecmiyo minigimi nerak ediyorum bebislerimiz allah a emanet

Ay ne güzel ya...İnşallah biz de hissederiz :)

Canım lütfen iyi düşün iyi şeyler olsun negatifi çağırma.daha önce kötü bir durum yaşamışsın ama hep öyle olacak değil doktor da herşey yolunda demiş içini ferah tut ve hamileliğin tadını çıkar

kendim evhamliyim ama valla bizim doktor hic yasak koymadi. tabi bir kere muayene olup da senin durumunun riskli olmadigini ogrenirsen daha iyi olur, en iyisi direk sor bir sonraki muayenede.
Yaa guzelim ben nasil sorucam doktoruma iliskiye girebilirmiyim die utaniyorum cok benim doktorum erkek

benim de son ade tarihime göre doğum yapacagım gun 25/03 :) Rabbim herkesın sag saglım kucagına almayı nasıp etsin inşallah

Gunaudinnnnn annelerrr bugun kim nasil hossediyor kendini bi anlatin bakalimmm :) benim bu sabah biraz bulantim var ama kusmadim cok sukur allaha daha hic kismadim ama karnim yine siskin ve cok rahatsiz edici

Gunaudinnnnn annelerrr bugun kim nasil hossediyor kendini bi anlatin bakalimmm :) benim bu sabah biraz bulantim var ama kusmadim cok sukur allaha daha hic kismadim ama karnim yine siskin ve cok rahatsiz edici
benım sıkıntılı gecıyor kendımde reflu var bebek te tetıklıyo sanırım ılla her sabah kusuyorum bazen gün içinde de oluyor halsizlik baş dönmesi birde düşük tansiyonda var cok zor gecıyo

Yaa guzelim ben nasil sorucam doktoruma iliskiye girebilirmiyim die utaniyorum cok benim doktorum erkek
Canım öncelikle hoşgeldin aramıza eğer riskli ya da sorunlu bir gebelik yasamiyorsan ilişki bebeğe zarar vermez tabi ki ilerleyen zamanlarda yani karnın iyice büyüdüğünde daha dikkatli olup başka pozisyonlarda ilişkiye girersin internette onları daha detaylı bulabilirsın

Evet internette cok okudum ama bide deneyimi olanlara sormak istedim canim emin olmak icin ama nebilim ben yinede korkuyorum kac aksamdir yime uyumus numara yorgun numarasi yapiyorum

K.maraştayım olmazsa bir dahiliyeye gideyim bakayım hiç araştırmadım buradada varmı diye yarın bir araştırayım hap ne kullanıyosunuz g

bende maraştayım... burda tıp fakültesinde varmış iyi bir endikronoloji uzmanı.. hastası çokmuş randvu sorunu varmış ama iyi diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…