2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de aynı sayılırım..Birşey yiyemiyorum özellikle sabah:KK43: Şuan çubuk kraker yemeye çalışıyorum bulantımı bastırsın diye..İşyerinde de hiç zaman geçmiyo ki :KK43:
Napalım canım qeçicek Elbet Allahım yardım etsin hepimize inşallah..Yine gün içinde bişeyler yiyebiliorum ama akşam eve qidiıorum lokma koyamıorum aqzıma zaten içim dışım peynir zeytin cubuk kraker oldu :)

Napalım canım qeçicek Elbet Allahım yardım etsin hepimize inşallah..Yine gün içinde bişeyler yiyebiliorum ama akşam eve qidiıorum lokma koyamıorum aqzıma zaten içim dışım peynir zeytin cubuk kraker oldu :)
Evet canım geçecek zamanla..Yeter ki miniklerimiz iyi olsun :) Herşeye değer..

Kizlar, sonunda ben de ultrasona girdim, ilk defa. sat'a 7 hafta 5 gunluk olmam gerekiyordu, 7 hafta 1 gunluk dedi, ama hersey yolunda dedi. Ama geri degil mi filan dedim, 5 gune kadar fark cikarsa onu normal sayiyoruz dedi. Kalp atisi da var, hersey yolunda dedi. Onu da ne kadar diye sordum 130 kusurmus, yani 7+1'e gore normalmis.
Gec dollenme olabilir, bir kac mm'lik olcme hatasi olabilir. Tabi sen gel bunu bana anlat. Hala da herseyin iyi gittigine inanamiyorum ve korkmaya devam ediyorum (gecen defa tam bu siralarda gelisimin durdugu haberini almistim).
Doktor da teknisyen de tamam, hersey yolunda tebrikler dediler, 1 ay sonra kontrole cagirdilar, ama ben israr edince 2 hafta sonrasina randevu verdiler. Bu yavrum sag salim dogsun cok istiyorum ama korkudan da olucem... Dualarinizi bekliyorum.
tosbiii tosbiii benim de 'once cok bulantim vardi, sonra birden kesildi, onun icin korkuyorum' deyince doktor 'olabilir oyle belirtiler gelir gider' demedi, 'hmmmm, anladim. bakalim simdi ultrasonda ne olup olmadigi belli olur' dedi. ona da killandim zaten. neyse, bulantim da geri gelir herhalde.
biz doğurmadan rahat edemicez anladım :)en azından her şey yolundaymış ve 2 hafta sonra gidecekmişsin canım. bol bol dua etmekten başka elden bi şey gelmiyo. benim bulantılarım var artık. ama benim de bir kaç gün geri çıktı ultrasonda ve doktor önemsemedi hiç. Rabbim hepimizze sağlıkla,eksiksiz doğurup büyütmyi nasip etsin canım. rahatlamaya çalış bebeğin için

Hepinize günaydın fıstık annişler ve hayırlıcumalar:KK66:şişlik bende en basından beri yasıyorum ve malesef bi tedavisini bulamadım şu zamana kadar olmayan bulantım hafif hafif geliyor sanırım hamilelik diyeti yaptıgım halde bile listemdeki herseyi yiyemiyorum gerci buna pek üzüldüğümü söyleyemicm benim gibi hafif tontik hamiş kalan anneler diyetisynim dediki ilk 3-4ay ne kadar kilo almazsanız hatta verirsenz ilerleyen aylarda bize karmış üzülmeyin zaten bebişler şuan bizim depolarımızdan besleniyolarmış:KK66:

Gunaydin kizlar hayirli cumalar, ben bugun bebisimi gormeye gidicem, mreak icindeyim. 6+4 te kalp atısını duymustum, simdi 8+5 teyiz acaba hareket ediyor mudur? Var mi hareketlerini izleyen hamişler aramizda? Aslında asıl muayenem 1 eylul de 12. haftada hem ikili tarama testi icin ama dayanamadım zaten baska bir doktor daha vardı aklımda onu deneyecegim bir de.

mrb arkadaşlar foruma bugün üye oldum bende Allah nasip ederse mart 2016 annesi olacağım.İnşaallah hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız.Size bişey sormak istiyorum ben şu an 8+2 günlük hamileyim çok aşırı mide bulantılarım var hiç bişey yiyemiyorum bulantım çok fazla ama hiç kusmuyorum içinizde böyle olan var mı siz ce bu durum normal mi.

Gunaydin kizlar hayirli cumalar, ben bugun bebisimi gormeye gidicem, mreak icindeyim. 6+4 te kalp atısını duymustum, simdi 8+5 teyiz acaba hareket ediyor mudur? Var mi hareketlerini izleyen hamişler aramizda? Aslında asıl muayenem 1 eylul de 12. haftada hem ikili tarama testi icin ama dayanamadım zaten baska bir doktor daha vardı aklımda onu deneyecegim bir de.
bende çok merak ediyorum acaba hareket ediyo da biz hissetmiyo muyuz. bir an önce hareketleri hissetmeye başlasak da mide bulantısı,şişkinlik uykusuzluk dışında hamile olduğumuzu anlasak artık

bende çok merak ediyorum acaba hareket ediyo da biz hissetmiyo muyuz. bir an önce hareketleri hissetmeye başlasak da mide bulantısı,şişkinlik uykusuzluk dışında hamile olduğumuzu anlasak artık

bizim hissetmiyor olmamız normal anca 14 16 haftalardan sonra hissediliyormus en erken. Ama gecenlerde biri yazmıstı 9. haftaydı sanırım hareketlerini gorduk ultrasonda diye. Dogum tarihi mart bası gorunenler belki gormustur hareketlerini dedim bi umit :KK15:

Ben de aynı sayılırım..Birşey yiyemiyorum özellikle sabah:KK43: Şuan çubuk kraker yemeye çalışıyorum bulantımı bastırsın diye..İşyerinde de hiç zaman geçmiyo ki :KK43:
benim de en rahat yiyebildigim sey cubuk kraker midem sadece aksama dogru biraz rahatlayabiliyor sabah ve gun icinde bulanti var

mrb arkadaşlar foruma bugün üye oldum bende Allah nasip ederse mart 2016 annesi olacağım.İnşaallah hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız.Size bişey sormak istiyorum ben şu an 8+2 günlük hamileyim çok aşırı mide bulantılarım var hiç bişey yiyemiyorum bulantım çok fazla ama hiç kusmuyorum içinizde böyle olan var mı siz ce bu durum normal mi.

Gunaydın canım hosgeldin. Hayırlı ugurlu olsun Allah saglıkla kucagımıza almayı nasip etsin. Biz seninle aynıymısız bende öyleyim midem bulanıyor fakat kusmuyorum. Tüm gün sürüyor mide bulantım sabahı aksamı yok bende.. Bu aralar karnımı ıyıce doyuruyorum o zaman bulanmıyor eger ac bırakırsam daha cok bulanıyor

bizim hissetmiyor olmamız normal anca 14 16 haftalardan sonra hissediliyormus en erken. Ama gecenlerde biri yazmıstı 9. haftaydı sanırım hareketlerini gorduk ultrasonda diye. Dogum tarihi mart bası gorunenler belki gormustur hareketlerini dedim bi umit :KK15:

günaydın arkadaşlar ben bebeğinin hareketlerini 9. haftamda net olarak gördüm ama doktorum daha 7 haftalıkken kalp atışını dinlemeden söylemişti o hareketler başlamış diye yani biz anlamamakta onlar kıpır kıpırdar. 9. haftamda çok net olarak gördük hatta dönüşünü izledik :-) inşallah sizlerde görürsünüz :-)

X