2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaydin cici mart anneleri bende 27 haziranda gitmistim kalp atislarini duymustum 27 agustosa cagirdi zaman gecmiyo minigimi nerak ediyorum bebislerimiz allah a emanet

Evet zayifim canim...
45 kilo 1.65 boy...
Evet kipirtilar oluyor surekli degil ama eger bebegime odakliysam etraf sessiz ise hareketlerini azda olsa hissediyorum sukur :♥:

Canim ufakca tatli dokunuslar yapiyor :)
Anlamamam imkansiz ...
Esim daha erken kucucuk falan diyor ama...
Bariz bir sekilde hissesiyorum yani :-)

Canim ne diyecegimi bilemiyorum...
Senin adina cok uzgunum gercekten...
Rabb'im gonlundekini hayirli kilarak tekrar nasip etsin ins.

Evet canim...Minik bir kelebek kanat cirpiyor gibi :)

En kisa zamanda ne demek istedigimi anlayacaksin ins. Bacim :)
Ilk bebegimin ilk tekmesinde gece boyunca uyumayip kipirtilarini hissetmistim :)
Kisa sureli oldu ya bunu oldukca normal karsiladim sanki :-)
Ay ne güzel ya...İnşallah biz de hissederiz :)

Kizlar, sonunda ben de ultrasona girdim, ilk defa. sat'a 7 hafta 5 gunluk olmam gerekiyordu, 7 hafta 1 gunluk dedi, ama hersey yolunda dedi. Ama geri degil mi filan dedim, 5 gune kadar fark cikarsa onu normal sayiyoruz dedi. Kalp atisi da var, hersey yolunda dedi. Onu da ne kadar diye sordum 130 kusurmus, yani 7+1'e gore normalmis.
Gec dollenme olabilir, bir kac mm'lik olcme hatasi olabilir. Tabi sen gel bunu bana anlat. Hala da herseyin iyi gittigine inanamiyorum ve korkmaya devam ediyorum (gecen defa tam bu siralarda gelisimin durdugu haberini almistim).
Doktor da teknisyen de tamam, hersey yolunda tebrikler dediler, 1 ay sonra kontrole cagirdilar, ama ben israr edince 2 hafta sonrasina randevu verdiler. Bu yavrum sag salim dogsun cok istiyorum ama korkudan da olucem... Dualarinizi bekliyorum.
@tosbiii benim de 'once cok bulantim vardi, sonra birden kesildi, onun icin korkuyorum' deyince doktor 'olabilir oyle belirtiler gelir gider' demedi, 'hmmmm, anladim. bakalim simdi ultrasonda ne olup olmadigi belli olur' dedi. ona da killandim zaten. neyse, bulantim da geri gelir herhalde.
Canım lütfen iyi düşün iyi şeyler olsun negatifi çağırma.daha önce kötü bir durum yaşamışsın ama hep öyle olacak değil doktor da herşey yolunda demiş içini ferah tut ve hamileliğin tadını çıkar :-)

benim de son ade tarihime göre doğum yapacagım gun 25/03 :) Rabbim herkesın sag saglım kucagına almayı nasıp etsin inşallah

Gunaudinnnnn annelerrr bugun kim nasil hossediyor kendini bi anlatin bakalimmm :) benim bu sabah biraz bulantim var ama kusmadim cok sukur allaha daha hic kismadim ama karnim yine siskin ve cok rahatsiz edici :KK43:

Gunaudinnnnn annelerrr bugun kim nasil hossediyor kendini bi anlatin bakalimmm :) benim bu sabah biraz bulantim var ama kusmadim cok sukur allaha daha hic kismadim ama karnim yine siskin ve cok rahatsiz edici :KK43:
benım sıkıntılı gecıyor kendımde reflu var bebek te tetıklıyo sanırım ılla her sabah kusuyorum bazen gün içinde de oluyor halsizlik baş dönmesi birde düşük tansiyonda var cok zor gecıyo

Yaa guzelim ben nasil sorucam doktoruma iliskiye girebilirmiyim die utaniyorum cok benim doktorum erkek
Canım öncelikle hoşgeldin aramıza eğer riskli ya da sorunlu bir gebelik yasamiyorsan ilişki bebeğe zarar vermez tabi ki ilerleyen zamanlarda yani karnın iyice büyüdüğünde daha dikkatli olup başka pozisyonlarda ilişkiye girersin internette onları daha detaylı bulabilirsın

Canım öncelikle hoşgeldin aramıza eğer riskli ya da sorunlu bir gebelik yasamiyorsan ilişki bebeğe zarar vermez tabi ki ilerleyen zamanlarda yani karnın iyice büyüdüğünde daha dikkatli olup başka pozisyonlarda ilişkiye girersin internette onları daha detaylı bulabilirsın
Evet internette cok okudum ama bide deneyimi olanlara sormak istedim canim emin olmak icin ama nebilim ben yinede korkuyorum kac aksamdir yime uyumus numara yorgun numarasi yapiyorum :KK70:

K.maraştayım olmazsa bir dahiliyeye gideyim bakayım hiç araştırmadım buradada varmı diye yarın bir araştırayım hap ne kullanıyosunuz g

bende maraştayım... burda tıp fakültesinde varmış iyi bir endikronoloji uzmanı.. hastası çokmuş randvu sorunu varmış ama iyi diyorlar

X