2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
gofredo .!.:
son adet tarihim 28 agustos 26 günde 1 adet görüyorum değerim günüme göre biraz yüksek çıktı sanki bakalım bugün kontrolüm var kaç haftalık olduğu belli olucak.

çok teşekkür ediyorum sağolun :)
Benim de son adet tarihin 28 ağustos 28 günde bi oluyorum günüm 5 gün geçti ama hala test yapmadim sen kaç gün geçince test yapdn canm

[QUOdahadisturbed, post: 42779451, member: 234680"]cnm nasıl dayanıyorsunnn :KK17: hemen gidip test yapmıştım senın yerınde olsam :KK48:[/QUOTE]
Ben daha once iki dusuk yasadim bi de bu ay klomen kullandm canm ama catlama ignesi olmadm o yuzden korkuyorum kist falan olabilir mi diye ama belirtilerim ilk hamilelik belirtilerimle ayni

[QUOdahadisturbed, post: 42779451, member: 234680"]cnm nasıl dayanıyorsunnn :KK17: hemen gidip test yapmıştım senın yerınde olsam :KK48:
Ben daha once iki dusuk yasadim bi de bu ay klomen kullandm canm ama catlama ignesi olmadm o yuzden korkuyorum kist falan olabilir mi diye ama belirtilerim ilk hamilelik belirtilerimle ayni[/QUOTE]

bence zaman kaybetmeden testini yaptrır, inşallah hamilesindirrr

son adet tarihim 28 agustos 26 günde 1 adet görüyorum değerim günüme göre biraz yüksek çıktı sanki bakalım bugün kontrolüm var kaç haftalık olduğu belli olucak.

çok teşekkür ediyorum sağolun :)

Haber ver banada :) adet tarihine göre 4+3 olmalı bakalım kese görüncek mi bende daha küçük görünmez diye gitmiyprum sende görünürse bende gideyim :)

Haber ver banada :) adet tarihine göre 4+3 olmalı bakalım kese görüncek mi bende daha küçük görünmez diye gitmiyprum sende görünürse bende gideyim :)
benim beta hcg ye göre 5 buçuk 6 haftalıktı arefe günü şuan değerim daha da yükselmiştir keseyi görürüm herhalde yazarım tamam :)

benim beta hcg ye göre 5 buçuk 6 haftalıktı arefe günü şuan değerim daha da yükselmiştir keseyi görürüm herhalde yazarım tamam :)

Benimde kan sonucuna göre 6 7 haftalık :KK70: ikiz olabilir ama okadar büyümediğini biliyorum bebegimin :) bu arada ne zaman gideceksin hastaneye :)

kızlar yaa kan testini nasıl yaptırcam nerede yaptırcam devlet hastanesine sabahtan gitsem aynı gün içinde sonuç alabilir miyim??

kızlar yaa kan testini nasıl yaptırcam nerede yaptırcam devlet hastanesine sabahtan gitsem aynı gün içinde sonuç alabilir miyim??

Özele gidersen direk labaratuvara gidiyosun hamilelik testi için kan vericem de 1 saat içinde çıkıyor 40 TL falan alıyolar ücret ama devlette aynı gün alamıyosun diye biliyorum

Ateşim 36.9 ya da en düşük 36.8 çıkıyor
Dün ve bugün ölçtüm gün içinde
Yaz sıcağında bile 36.2 en fazla 36.4 olmuştu
Ve üşüyorum
Hamilelik için belirti olarak saysam mı acaba

X