2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Hayirlisi ile al kucağina canim sağlikla :)) benimde Haziran doğumlu kizim İkinci bebeğim yeni hamileyim sağ salim gelir inşallah :)

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Ben 2.ye hala cesaret edemiyorum. Eşim için erteleme sebebimiz sadece korona, bana göre bir sürü sebep :) bakalım kısmet artık. 2 yıl içinde istiyorum. Kafamda ki soruların yanıtlarını oturttuğumda.

Benim dört yaş olan değil de canım ortancam öyle ya gözleri bozuk gözlük gerekiyor doktora götürelim dedik bizi rezil etti vallahi orada bulunan dezenfektan şişelerini vs bile kırdı kör kör gezisin artık tövbe daha da uğraşmam

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır yazamadım ben de benim üç numara da yarık damak ameliyatını oldu İstanbul’da onunla uğraşıyordum 1 ay dolmak üzere :) ben de katarakt ondan sonra da lazer Oldum üç aydır gözlerim doğru dürüst görmüyor ve düzelmedi de maalesef o yüzden yazamadım buraya okuyamıyorum pek yazılanları

Biz de 5 yaşından küçük üç çocukla Sürekli evde, eğlenmeye(?) devam ediyoruz

Hem gözün aydın hem de bir sürü geçmiş olsun diyeyim sana :) Göz ameliyatlarından sonra neden toparlanamadın acaba, ben yaklaşık 15 sene evvel oldum lazer ameliyatı (katarakt yoktu bende). 2-3 gün sonra normaldi herşey. Umarım sen de en kısa sürede sağlığına kavuşursun.

Benim oğlan bu ay sonunda 4,5 yaşında olacak işte, kızçem 2,5 yaşını geçti. Hesaplayamadım şu an kaç aylık :)))

Ağustosta okula başlamıştı ikisi de, şimdi malum durumlardan evdeler tabi. Ama özlemişler evde, bakıcılarıyla olmayı. Acayip eğleniyorlar beraber. Hunharca enerjikler :) arada çılgın dakikalar yaşanmıyor değil ama eskisine nazaran daha kolay oldu herşey. Bizler işe güce devam..

Bazen bir üçüncü çocuk deliliği geliyor.. sonra diyorum elini boktan kurtardın artık, deli olma :))

Çok çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin

Çok geçmiş olsun cnm. bnm kız kardeşim de katarakt ameliyatı oldu. aynı zamanda merceği değişti bir gözünün. ben gerçekten görmüyormuşum dedi ameliyattan 3 4 gün sonra inşallah toparlanırsın cnm

Meraba ben de uzun zamandır bakamyrdm sizn mesajı görünce hatrldm .Benm de aynj sizn 2. Bebegi beklyrm son tarhim Aralık sonu . Ins hepsi saglkla gelsnlr.

Selamlar herkese. 1 numaralar artık 5 yaşında sayılır ve bizim oğlan inanılmaz derecede artık kendisini sevdirmemeye başladı. ne öptürüyor ne sarılmama izin veriyor. Sadece bana yapıyor gibi geliyor, fakat eşim herkese karşı öyle sen çok alıngansın deyip beni sakinleştirmeye çalışıyor.

anne eykekley öpümeş diyor bana nereden duyduysa bu mevzuyu sizlerde de var mı buna benzer sıkıntılar.

eşim büyüyor çok normal kendimden biliyorum diyo bana. Ama ben öpmeden duramam nasıl olacak bu iş hiç bilmiyorum. ellettirmiyor da pipisini mesela popoyu yıkarken. temizliğini bile zor yapıyorum orasının. babası artık yıkıyor popoyu evde kimse yoksa bana mecbur kalıyor onda da yavaş elle diyo

Bizde boyle bi durum yok.. hala kendini sevdirip opturuyor ama biraz abartirsam "anne bu kadar opmek yeter, birak artik beni" diyerek bana posta koyuyor :)) bunu da sadece bana yapiyor cunku onu o derece sadece ben mincikliyorum.. ben de o ne kadar izin verirse o kadar seviyorum onu, yapacak bisey yok.

hanımlar selam uzuuun zamandır uğramıyordum, eskilerden birilerini görünce yazayım dedim. benim de kızım 4.5, oğlum 8 ocakta 3 ü bitircek (2018 doğumlu) ve dee 12 haftalık üçüncüye hamileyim. herkes iyidir umarım. sağlıcakla kalın

teşekkğr ederim canım benim göz derecelerim ayrı ayrı 17 küsür miyoptu astigmatı da cabası o nedenle tam Düzelme olmadı Sanırım 3-4 derece gözlük kullanmaya devam edeceğim

Seninkiler kendini kurtarmış artık .. şimdi biraz rahatladın ondan üçüncü düşüncesi geliyor :) kendimden biliyorum okul da olmayınca bazen çıldırma seviyesine geliyorum :) Ama çok güzeller üçünün de tadı bambaşka

teşekkürler canım ameliyattan önce de görmüyordum ameliyat oldum gene görmüyorum benim de merceğim değişti ama gözlerim daha Kötü oldu maalesef müdaheleden dolayı nasıl desem göz içim kusurlu baya

5 rakamını görünce duygulandım. Vay be büyüdüler resmen. Bizimki cimcime bir kız çocuğu sevdiriyor kendini. Ortancam 3 yaşındaki oğlum da sevdiriyor. Bebek zaten oyuncak Gibi elden ele :)

ben rumuzunu hatırladım Acaba sosyal medyadan iletişime geçmiş miydik ?

sen de mi üçlüyorsun maşallah benimkiler işte 2016 Haziran, 2017 Ekim ve 2020 Nisan doğumlu :)

Anladım canım muhtelif sıkıntılar da varmış gözünde. Benim 4,75 miyoptu ikisi de, lazer çözmüştü sorunumu. Tamamen hallolmasa da umarım hayat kaliten yükselir zamanla :)

He ya kurtardılar artık, kızım Nisan'da 3 yaşını, oğlum Haziran'da 5 yaşını dolduracak. Rahat batıyor gibi bana :)

Yok ama, arada böyle bebek kokusunu özlesem de ben hamileliği hiç sevemiyorum. Aşırı ağırlaşıyorum, kemiklerim ağrıyor resmen. İki tanesi yeter bana :)

ben rumuzunu hatırladım Acaba sosyal medyadan iletişime geçmiş miydik ?

sen de mi üçlüyorsun maşallah benimkiler işte 2016 Haziran, 2017 Ekim ve 2020 Nisan doğumlu :)
kusura bakmayın, çok nadir uğruyorum yeni gördüm mesajı. evet kalabalık sayılacak bi watsapp grubu vardı, çocukla hiçbir şeye yetişemiyordum bir de eşim sürekli grupla meşgul olma vs demişti ayrılmıştım. Dişhekimiyim ben, şimdi daha net hatırlıycaksınız muhtemelen. valla benim 2. de , 3. de plansız sürpriz oldu şuanda 21 haftalığım bakalım hayırlısı. Sana da maşallah diyorum bi yandan iş bi yandan çocuklar ve sağlık sorunları, Allah hepimizin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…