2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ya jizlar benim gibi baska topiklerde dogum hikayelerini okuyan varmi ay inanirmisiz. cok heyacanli okudukca vakit tez gecsin istiyorum bizde miniklerimizi sagsalim kollarimiza alalim insallah 9 hafta tez gecsin ya Rabbim

Ben çok okudum. Hatta bu senekiler bitince önceki seneleri okudum.

Ameliyathane çok soğukmuş bir kere yaz kış farketmiyor...
Sezeryan olanlar özellikle genel anestezi ile olanlar tir tir titriyormuş, odasına gelse dahi...
Epidural yada spinal sezeryanda tepedeki lambadan karnını görenler panik yapıp acıyor diyorlarmış. Sonra hop tam uyutuluyorlarmış...
Mide bulantısı ve kusma oluyormuş...
Çoğu ekip çok neşeli oluyormuş... Seni lafa tutarken kesip biçiyorlarmış bile... hehe
Bebek doğar doğmaz temizleyip yanağına konduruyorlarmış, işte o an herşey unutuluyor diyorlar
Genel anestezi de uyanması biraz daha uzun sürüyor tabii. Uyandığında etrafında kimseyi göremeyip kimse yok mu diye seslenenler olmuş.:18:
Bebek gittikten sonra dikişler için beklemek çok zor geliyormuş.
Doğuma giderken bazı eşler pencere dibinde gizli gizli ağlıyormuş.
İster normal ister sezeryan her doğum sonrası ağrı sızı oluyormuş elbette...
Bebeği kucağına alınca hemen meme arıyormuş. Acıkmış yavrucak ne yapsın?
Ama herşeye her acıya değer, hiç bir duyguyla kıyaslanmaz birşeymiş anne olmak.

Ay canım bende 29. Haftada 9 kilo aldım ki ben zaten nerdeyse iki ayı geckin kilo almıyorum müsaitim oysaki bu benim için başarı bile )aman bebis iyi olsunda alınan verilir sağolasın canım

Kızlar kanaması olan arkadaş hastaneden eve çıkmış iyiymiş çok şükür yataktan kalkamıcakmış malesef bol bol dua edelim annişimize ve bebişine hayırlısıyla zamanında doğum yapsın sağlıkla inş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ay canım bende 29. Haftada 9 kilo aldım ki ben zaten nerdeyse iki ayı geckin kilo almıyorum müsaitim oysaki bu benim için başarı bile )aman bebis iyi olsunda alınan verilir sağolasın canım

Aynen ya :) hayatım boyunca hic 45 kilonun üstüne çıkmadım. Hep çirozdum sefam olsun :)

Cok şükür ne azından iyiler maaşallah. Hepimize sag salim kucağımıza almak nasip etsin Allah :)

İnşallah iyi olur canım görüşüyorsan söyle dualarımız onunla
.

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Kızz o değilde oruç tutacakmısınız ?

Daha öncede yazmıştım, bu sene 17,5 saat oruç süresi. Sağlıklı insan bile zor tutacaktır.
Doktor izin mi vermiş? Valla ben sormadım bile, zaten şeker hastasıyım iki saatte bir birşeyler ye diyor.
Yediklerim ot motta olsa yiyorum sonuçta

Sabah kahvaltıda roka ile tere yedi en son telefonda, rokayı yerken boğazıma takıldı ölüyordum nerdeyse. Sağlıklı besleniyorum hesapta, oysa tost yerken hiç böyle bir problem yaşamamıştım. Tere bulamadım, şekeri çok düşürüyormuş ama hamilelikte zararlı yazıyor galiba tam bilemedim. :44:

Allah şifa versin. Az kaldı zaten yatsın evinde güzelce dinlensin inşallah. Yatan hasta deyince aklıma hep moonlight geliyor. Hamileliğinin başından beri yatıyordu ya garibim iyidir sağlıklıdır inşallah.

Son düzenleme:
Reactions: 2k1
Kizlar carters el değiştirdiği için tüm ürünleri % 50 indirimde. Kiyafet eksigim kalmadi hatta yikayip utuledim ama bu poposu ve ayagi desenli tulumlardan almazsam içimde kalır cartersbebek.com da

Ya bende alicam.ama guvenemedim pek.sen alisveris yaptinmi o siteden daha önce çok güzel ürünleri var

bende yootda bile baktim nirmal doguma ama ilk kez sezeryan dogumu izledim gercekden cok zor birsey kesdikleri ani izledim iki gun kendime gelemmedim Rabbim herkese normal dogum nasib etsin sezeryan olanlarada yardimci olsun guc versin. Amin

Mrb canım.Benim dr alanında çok iyidir.Kendisi hamileliğinde hergün o kadar çok tere yiyormuşki aldıkları manav restoranamı alıyosunu diye soruyomuş.Zararlı olsa kendisi yemezdi herhalde.O yüzden için rahat olsun.
Oruç meselesine gelince sonuçta Allah ramazanda anne adaylarına torpil geçiyor :) Tutma zorunluluğu yok ki.Ben de tutmicam bu yüzden.

Carters ünlü bilindik bir marka aliaveris merkezlerindede var ben genelde gidip magazadan alıyorum ama siteden sorun yasayacaginizi sanmıyorum

Ya biliorumda hem fiyatlar normale gore baya uygun hem kredi kartiyla alisveris fake bi site olurmundie düşündüm

ay cok sewindim..bugun aklimdan geciyodu nicki biraz zordu hatirliyamadim, hulya desem diiil hy 'li bisiydi:) ama cok sewindimm

Ya biliorumda hem fiyatlar normale gore baya uygun hem kredi kartiyla alisveris fake bi site olurmundie düşündüm

Sahipleri el değiştirdiği için böyle bir indirim yapmışlar :) magazalardada ayni fiyatmis sitede çoğu üründe tükenmiş en yakn zamanda magazasina gidicem ben :)

Kizlar biz haftasonu nevşehir e gezmeye gidicez yol bi 5 -6 saat kadar sürecek galiba bi yandan korkuyorum bi skinti yasarmiyim die ama cantami hazirladim peşimde goturcem ne olur ne olmaz bide canımı acitio bu kizim benim nasıl ittiriyosa artık beni inşallah gezerken ağrım felan olmaz . Ayaklarim şişmeye başladı benim yaa ayakkabilarim zor oluyo terlik aldım bugün bitane ama onunlada disarda gezermiyim bilmiorum :/

bende yootda bile baktim nirmal doguma ama ilk kez sezeryan dogumu izledim gercekden cok zor birsey kesdikleri ani izledim iki gun kendime gelemmedim Rabbim herkese normal dogum nasib etsin sezeryan olanlara da yardimci olsun guc versin. Amin

Amin. Valla bende normal istiyorum ama benim istememle bitmiyor tabi kısmet bir yerde...
Ne olacaksak olalım iyi geçsin demek lazım. "Havalar nasıl olursa olsun, bizim havamız iyi olsun" demek geldi içimden.

Aman iyi bari cumartesi pazardan alayım taze taze de yiyeyim. İki günde bir telefonla yediğimin içtiğimin hesabını veriyorum zaten nasıl sıkıcı bir şey. Tere roka yiyorum diyimde azar işitmeyeyim. Bu seferde yürüdün mü diye yakalayacak, yürüdüm desem su içtin mi diyecek. Valla ayağıma pranga gibi bağlandı kadın. (Allah razı olsun, arıyor soruyor doktorumla konuşuyor, her seferinde tanıyor birde beni. O bakımdan şanslıyım yani)

ay cok sewindim..bugun aklimdan geciyodu nicki biraz zordu hatirliyamadim, hulya desem diiil hy 'li bisiydi:) ama cok sewindimm
Kanamasi olan arkadasin iyi olmasina cok sevindim ama kim oldugunu bilmiyorum hangi arkadasimiz?

hlyrya olması lazım.

arkadaşlar merhaba,32.hafta da alınan calısabılır raporunu bazı anne adaylarının lehıne cevrmek ıcın oncden alabıldıklerını duydum,ancak kendı dr um böyle bırsey olamayacağını soyluyor,aranızda önceden alan var mı bu raporu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…