2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba tecrübeli anne adayları.
22 haftamı yeni bitirmiş bi anne adayıyım bende. Allah nasip ederse kızım olucak.
size sorum şu: tansiyonu olan anneler bunu ilk nasıl anladılar?
bende baş ağrısı baş dönmesi gibi işaretler yok ama tansiyonum yüksek çıkıyor. 14-8 gibi.
geçen hafta arkadaşım 27.haftasında bebeğini kaybetti yüksek tansiyondan.
çok korkuyorum bebeğime bişey olucak diye. biraz kilomda var.
ne yapmam gerekiyor? kendim bi hafta nasıl takip edebilirim?

kızlar bizim de bugün dr. randevumuz vardı..
güzel geçti oğlum haftasından önde gidiyormuş
yarın nst ye gircem inş ordada sonuçlar ii çıkar

Tansiyon için elimden birşey gelmez ama gebelikte kilonın artmaması iiçin hergün 15-20 dakika yürüyebilirsin kilonu dengeler fazla kilo almazsın :) aklına kötü şeyler getirmemeye bak :)

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

hastanedeyim kızlar bebek 1720 olmuş ağrım var deyince nstye bagladi ağrı çıkmadı ama hala nstdeyim

bizimde bugün randevumuz vardı 31+6 yız 44 cm boyumuz :)

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Son düzenleme:
hastanedeyim kızlar bebek 1720 olmuş ağrım var deyince nstye bagladi ağrı çıkmadı ama hala nstdeyim

bende yarın gircem bugün gircektim aslında ama bi aksilik çıktı giremedim..
inş bişey çıkmaz canım ya dikkat et kendine kaçta gittin hastaneye görmüşümdür belki seni

Doktor böyle koca elli ayaklı uzun falan deyince gözümde kocaman canlanıyor, beklentim büyüyor, korkarım doğunca bu kadarcık mı diyeceğim

Sanırım bu kadar uzun olursalar kıyafet bulmada zorlanırız

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

evet uzun oldumu normal yeni doğan tulumlar vs olmuyor ayakları kıvrılıyor..

bende yarın gircem bugün gircektim aslında ama bi aksilik çıktı giremedim..
inş bişey çıkmaz canım ya dikkat et kendine kaçta gittin hastaneye görmüşümdür belki seni
4.30 da canım bir daha 20 haziran da nst var saat 4 de 4.30 da da randevu aynı zamanda gidersek görüşelim canım

bende pazartesi gittim hastaneye bacağımda kasılma çok oluyordu benide nstye bağladılar bişey çıkmadı şükür ben doğumevine gidiyorum nstye bağladıkları yatak çok rahattı uyuyasım geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…