2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

allahım inşallah sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip etsin inşallah bebişlerimizi

kızmaz olur mu

nası kalaylıyor beni bi bilsen
çok kızıyor

hatta geçen baya laf söyledi moralim bozuldu
aman napim
kızımdada böyle kilo aldım
sonra verdim
bişey olmuyor yani

kızlar süt pompası aldınızmı..hangı marka manuelmı elektrıklımı :) ayrıca benım gogus uclarım var ama cok cıkık degıl sılıkon meme koruyucalardan almak ıstıyorum aventın var alanlar memnun kalmıs. ınceymıs cok meme gıbı..alan varmı sılıkon meme ucu?

Ya jizlar benim gibi baska topiklerde dogum hikayelerini okuyan varmi ay inanirmisiz. cok heyacanli okudukca vakit tez gecsin istiyorum bizde miniklerimizi sagsalim kollarimiza alalim insallah 9 hafta tez gecsin ya Rabbim

Göğüs uçları içinde aventin göğüs ucu çıkartıcısı var koruyucu için yara vs olması gerekir ben pompa olarak lansinoh elektriklisinden aldım :) memnun kalmazsamda aventin alırım :)

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Kizlar carters el değiştirdiği için tüm ürünleri % 50 indirimde. Kiyafet eksigim kalmadi hatta yikayip utuledim ama bu poposu ve ayagi desenli tulumlardan almazsam içimde kalır cartersbebek.com da

Eklentiler

• $1402509647401.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 23

Tatlı ve meyveyi tamamen mi keseceksin?bende tam 27 haftalikken gittiğimde kilosu 1200gr di. Tatlı ve çikolata yeme dedi tatlı zaten çok nadir yiyorum ama çikolata yedin normalde aramam ama çok canım istiyor yiyorum .haftada 3 kerede dondurma yiyorum ay şimdi yemeyim mi yaaa canım sıkıldı ben çikolata kilo yapmaz diye düşünüyordum muz yemiyorum. Tüh ya

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Ya jizlar benim gibi baska topiklerde dogum hikayelerini okuyan varmi ay inanirmisiz. cok heyacanli okudukca vakit tez gecsin istiyorum bizde miniklerimizi sagsalim kollarimiza alalim insallah 9 hafta tez gecsin ya Rabbim

Dün akşam paylaştım yine paylaşayım :)

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Aynen öyle önceki kontrolde azalt demişti. Şimdi kes dedi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kız deli misin
içimizde can taşıyoruz
yazık günah
beslenemezler bebeler
zaten ben ölürüm acımdan tansiyonlarım düşer

Bende tutamam 9-10 saat aç kalıyoruz doktor kontrolünde tutanlar bile varmış ama gbeliğin son 3 ayında tutmayın diyorlarmış doktorlar

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Aynen öyle önceki kontrolde azalt demişti. Şimdi kes dedi

Neyse bende haftaya gidecem o zamana az yiyim belki kilosu normale döner. ..birde yürü kilo almasın dedi zaten yürüyordum artık koşarim..bu normal doğum için önemli değil mi yoksa kötü birşey olmaz değil mi..

Allah korusun canım neden kotu olsun. Tabiki cok kilo iyi değil ama normal dogum icin de sezercik icin de. Öte yandan arkadasım hamilelikte 35 kilo aldı. Hala inanamıyor bebek 1 yasına yaklaşıyor 37 kilo verdi.

Ben 29. Haftada 8 kilo aldım doktorum kes diyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…