2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Günaydın kızlar...
herkese güzel haftasonları diliyorum

yarenahsen canım bugün kızının sınavı vardı başarılar diliyorum....

inşallah tubişim beraber doğuruz:) seninde iyi olmana çok sevindim gelişmeleri takip ediyorum bol bol dinlen yorma kendini canım sen bilirsin işini zaten )
ayy kuzumm inşallah inşallahhh :))) dikkat ediyorum cnm hatta bugün yarın eğitim vardı onada katılmıyorum dinlenmek için :)) bu arada dün iğnemi vurulmayada başladım hakkımızda hayırlısı bakalım :))
canım dinlenmeye ihtiyacım var diye ben yıllık izne ayrıldım :) 2 hafta rizeye gidiyoruz bugün...

ayy çok sevindim cnm yaaa valla süpper olmuş yaa 2 hafta çok iyi gelicek sana ayy tertemiz havaa süpper yaaa bol bol gez tabi yormadan kendini bol bol temiz havayı çek ciğerlerine :)) bebeişine ve kendine çok çok iyi bakk

günaydın canım inanır mısın dün gece aklıam geldın kuppe ugramıyo yaa nerlerde dedım bak bugun geldın :)

evet stres çok önemlı ama kendımı durduramadım ıste dun sımdı daha ıyıyımm evet bılıyorum çok hızlı

büyyolar yanı 1 hafta arayı rahatca kapattıkalrını dahi gördüm 2 gun nedırkı işte ama gönül ferman dinlemıyor :)

Amın canım cumlemızı ve bebekelrımzıı korusun Rabbimm.....bı de ultrason resmımı ekleım bakın canım yaa...

işaretledıgım kısım ne oalbılır ben çzöemedım öncekındede var ama ufak daha burada baya buyumus

canım benim ya hayırlı haberlerle gel inşallah seni çok iyi anlıyorum insan üstüste kayıplar yaşayınca sürekli diken üstünde oluyor ama Allahın izniylr herşey daha güzel olacak bu defa canım sadece sen biraz rahatlamaya çalış bak öğle arasınada bişey kalmadı zaten 2 saat sonra çıkarsın sonrada güzel haberlerle dönersin canım bebişinde sende Allaha emanetsiniz inşallah birşey olmaz bunlar çok olağan şeyler ancak bizler gibi sıkıntılı şeyler yaşayan insanlar için çok evham yapıyoruz ister istemez ama inşallah bu defa herşey daha güzel olacak..

Günaydın kızlar...
herkese güzel haftasonları diliyorum

yarenahsen canım bugün kızının sınavı vardı başarılar diliyorum....

günaydın canım :)

ınsallah canım yaa valla sorma şu 4 yılda 10 yıl yaslandım ya stres stres stres

hamıle kaldıgıma sevınemez hale geldım Allah ım bizim elimizi boş bırakmaısn bu sefer sağlıkla

versın ınsallah canım çok dua edelım bırbırımzıe

ok cnm hepimiz için gezerim ben :) bu arada kalbi atınca bitmiyo iş manyaklık yapıcaz ya bu kez ya kalbi durursa ya kanama olursa diye stres yapıyosun,ben suan o haldeyim,önceki yaşadıklarımı yaşıycam diye korkuyorum.
cnm dr bişey demediyse sen ciddiye alma lütfen bunu,her türlü önlemini al bişey olmaz allah ın izniyle..

hadi bakalım hayırlısı tugbacım iğne bebeğine can olsun inşallahhhh:) kızlar ben bi kahvaltı yapmaya gidiyorum görüşürüz.

cnm duyarsın yaaa ben kalp atışlarını ilk 6+1 de vajinal olarak gördük sende görürsün yani için rahat git olurmu :)) ahh cnm yaa duyuyosun ama bu seferde her gittiğinde kalbi atıyomu diye soruyosun ban ekranda görüyorum attığını yinede soruyorum doktora kalbi atıyomu diye :)) cnm kanamam geçti bazen çok yorarsam kendimi ve azıcık ağrım artarsa çok açık pembe akıntım oluyo ama salıdan beri bariz bi kan görmedim Allaha şükür iğnemi olmaya başladım dün kontrolümüz 2 hafta sonra çok heyecanlıyım biran önce geçsinde bebeğimi görim istiyorum :))

öledir kuzum yaa kazma ölçememiştir sen sıkma canını git tabi cnm için rahatlasın .... olsun bitanem sorabilirsen demiştim zaten sen iyi ol da boşver :))

kuzum ultrason açısından öle görüyo olabilirsin sen git bugün doktora da için rahatlasın kaçta randevun ??

aminn kuzumm inşallahhhhh :)) afiyet olsunn cnm bebeğine can kan olsunnn

hoşgeldin canım,hayırlısı olsun
huhuu kızlar,ben yeniyim dedim..benide listeye eklermisiniz dedim..kimse ilgilenmedi msjım görülmedi mi acaba,yada arada kaynadım galiba..
bence muhabbet arasında kaynadı bilgilerin
tekrar gir canım ay_she arkadaş eklesin listeye
canım dinlenmeye ihtiyacım var diye ben yıllık izne ayrıldım :) 2 hafta rizeye gidiyoruz bugün...
rize miii,bizim yerimizede gez.mis gibi havasını solu
benim annemde artvinli rizeye gelmişliğimiz var bende karadenizi severim

kolay şeyler yaşamamışsın canım ama bundada aynı şeyleri yaşayacaksın diye bir durum yok ki
birazcık rahat bırak kendini
bizlere yazması kolay oluyor tabi ama stres yaparsan bebeciğinide etkilersin
inş.bu kez gönlüne göre olucak herşey

az önce dr.umu aradım izindeymiş
mide bulantılarım artmaya başladı danışıp ilaç ismi alıcaktım
hafta sonumda berbat geçicek anlaşılan
dr.unuzun verdiği mide bulantısı ilacının adı nedir kızlar,eczaneye danışıp alıp kullansam 2 gün

canım iğnenı vurunmaya baslamıssın hadı hayırlsıı bebegın daha ıyı olucak ınsallah budnan sonra :)

öğlen bı gıdeyımde bakayım rahatlayım anlataım dotkora herseyı :)

ay ne kadar doğru demsısın harbı harbı illa manyaklıgımız yapıcaz ama napalım ya huu kolay mı anne olmak

en aızndna olmaya çalışmak....canım dotkor bişi demedi de ıste ya uzmemek cıın dmeedıyse die aklıam gelmıo diil

bakalım hayırlısı bugun ne dıcek dr...afiyet olsun canım....ben yaptım kahvaltımı bulantılar tam gaz ama sabah sabah gene çıktı ne varsa

canım ınsallah sımdı daha rahatım ama bakalım :) bulantın arttı mı benımde hala çok kötü ya
sabah akşam devam yanı bişey de yıyemıyorum....ben kullanmıyorumc anım onun ıcın sölicem bi
isim yok ama eczacı yarduımcı olur bence sonucta şilaç hakkında bilgili ve yetkılı kımseler :)

kuzum ultrason açısından öle görüyo olabilirsin sen git bugün doktora da için rahatlasın kaçta randevun ??
aminn kuzumm inşallahhhhh :)) afiyet olsunn cnm bebeğine can kan olsunnn

ınsallah canım 13,30 da gidicem bakalım :)

kızlar ben kaçtım inşallah güzel haberlerle dönecem bana dua edin lütfen :)
daularım seninle hayırlı haberlerle gel inşallah cnm :))
evet cnm başladım bebeğime can kanolsun inşallahh :)) ay_she cnm ya bu kan pıhtılaşma olayı kasık ağrısı yaparmı yani bilgin varmı kasıklarım çok ağrıyodu sanki iğneden sonra daha iyiym :))
hadi bakalımmm güzel güzel haberlerle gel inşallah cnm benimm :))

yok canım pıhtılaşam yapmaz da pıhtılaşma olunca kanama oluyo ya e o da ıster ıstemez rahmı kasıyo e o kasılmalar

da sana ağrı olrk gerı donuyo böle bi etkısı olabılır ancak ama ıkı gundur benımde kasıkalrım batıo böle az az

ben rahım yuakrı cıkmaya basladı die düşünmustum dun dr da sormayı untumsuum ama büyük ıhtımal öel bişedir canım

9a girdik ya halıyle artık rahım yuakrı tasınıo :) bi de ben lekelenme yasadıgım donemde kasık agrım vardı

dr lekelenme kanama yasadın kolay değil hassasastı demsıtı belkı de o hassaslık gecmsıtır :)

Son düzenleme:

Canim calismaya basladim o yuzden cok yogunum nete hic giremiyorum.. Ama aklim hep sizde.. Kalp kalbe karsiymis bugun gecmisi okumak istedim sen ve meri aklima geldiniz.. Kizlar ne yapti acaba die merak icindeydim.. Cok sukur kotu bi durum yok herkes iyi.. O isaretledigin yeri bende anlamadim kuzu.. Doktorun onemseyip bisey soylemediyse onemli birsey oldugunu sanmiyorum.. Cok fazla inceleme.. İnceledikce insan birseyler buluyo.. Hersey guzel masallah.. Kalp pitir pitir atiyo.. Demekki yolunda hersey.. Hem bu arada ben kontrole gittigimde klbini duydugumuz gun doktorum 2 gun geriden geliyor ama bu hic mi hic onemli degil demisti.. Onuda belirteyim ki icin daha rahat olsun canim..

evet doğru sölüyosun cnm :)) dokor banada rahim sürekli büyüdüğü için ağrı normal demişti ama bazen öldürüyo bi geliyo gitmiyo bazen korkutuyo beni ( doğru doktor rahim hassasiyetin varda demişti uppss yaa kafam onda valla zor dayanıyorum şeytan git gör bi bbeği diyo ama hergünde gidilmezki zaralı ( hayırlısı bakalım inşallah bi sorun yaşamam ve 2 haftasonra gittiğimde güzel haberlerle dönerim :))

herkese güzel haftasonu diliyorum. kızlar alıntı yapacaktım çok uzun oldu bende özet yapayım dedim. geçenyıl mayıs ve haziranda hamileydim haziranın 24 ünde doğum yaptım ve bu ıl yine aynı aylarada hamileyim ne kadar enteresan değil mi?:))))))))))

kızlar size başımdan geçenleri kısaca anlatayım. oğluma hamileyken ilk kontrollerde herşey ultrason ölçümlerine göre normaldi daha sonra bebeğiniz biraz büyüyünce FL ölçümü alınacak ve bu ölçüm bebeğinizin gerçek ( ! ) gebelik haftasını verecek. sürekli gittiğim bir drum vardı ayhan bey (allah ondan razı olsun muhteşem biriydi) onun sonuçlarına göre herşey normaldi. 6. ayda ek olarak magnezyum kullanmaya başlayacağız bu kasılmaları krampları önlüyor lakin benim bünyem kabul etmedi aşırı derecede ishal yaptı acilen dra gittim bu başka dr du onun öçümüne göre FL uzunluğu 1 hafta geriden geliyor dedi eşinizle akrabamısınız diye sordu bebeğinizde down sendromu olabilir engelli olabilir vs vsv vs dedi . tabi ben yıkıldım 6. ay bitmek üzereydi bu dr neler diyordu? sonra bi dra daha gittim yasemin hanım onun ölçümünr göre FL 3 gün geriden geliyordu. bi risk var mı dedim bu çok düşük bi ihtimal dedi. sonra başka bi dra derken tam 5 dr ve 5 farklı ölçüm:)))))))
en sonunda bebeğim 39. hafta dolduktan sonra ters durduğu için doğum riskli olacağından sezaryenle dünyaya geldi 3140gr allaha çok şükür gayet sağlıklı hiçbir sorun yaşamadık.
demem o ki ölçümlere fazla takılmayın içinizi en çok rahatlatan size huzur veren özelliklede güveninizi tazeleyen bir dr seçin önce allaha sonrada ona güvenin ve hamileliğinizin tadını çıkarın bazen drlar gayet acımasız söylemlerde bulunabiliyorlar çünkü.
filerim hepimiz sağsalim kucağımıza alırız yavrularımızı

canım cok şiddetlı değilse bence hııc kafaya takma az cok herkesın olur kasık agrısı helekı sen lekelenmeler fln yasadın cok ama

çok normal....bir de eve gdicne ayakalrını yuksege koyup uzanıyosun dımı mutlaka yap çok iyi gelıyo ben hıc aksatmam :)

ılk bas agrıalrım vardı ve zamanla gectı canım yıkanırken cok sıcak su yok direk kasıkalra su tutmak yok bılıosundur belkı de ben hatrılatayım

valal bugun dr gideım rahatlayım bi sonra bende bi süre gıtmıcem ya accık sakın durayım devamlı gıdınce çok gerılıo ınsan :)

analdım canım kolay gelsın :) canım coks ukur kalp atsıalrında bi sorun yok hatta kalp atsıını gordugumzu gun

dattan 2 gun ielride idi yanı sımdı böle olamsı accık şaşırttı benı ondan taktım en cok da :) evet yaa o gerı olması fln sorundiilde ıste

takınca takıyosun anam bi de her gittiğim dr ben senle ılgılenenemme sorumlulunu alamam vs vs bu nedır yaa

gıcık oldum toptan hepsine....hayır tıp okuycam kendı göbemı kendım kesıcem baska yapcak bişi kalmıo

cnm Alahım oğluna sağlıklı uzun uzun ömürler bu bebeğin içinde sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin inşallahh...
çok doğru sölüyosun bunlara çok takılmamak lazım herşeyin hayırlısını diliyorum herkez için Allahımdan o en doğrusunu bilir bizim için :))

yapıyorum cnm yaa dinlenince iyi geliyo :)) evet cnm ılık duş alıyorum ve suyu direk oraya tutmuyorum ama kışın napcaz bilmiyorum benkaynar suyla yıkanıyorum çğnkğ ( evet cnm bi kaç hafta ara ver bundan sonra :))
ayyy ne güldüm yaaa kızz evde kendi doğumunu kendin yaparsın hee süpper olur :))

Bende rizeliyiiiiim.. Canim arabayla mi ucakla mi gitceksiniz.. Lutfen uzun yol gitceksen cok dikkat et.. Ben gecen gebeligimde rizeye araba ile yolculuk yaptik.. 20 kusur saat vucudumun bu yolculuk sirasinda pihti attigini dusunuyorum.. Cok fazla mola verin eger araba yolculuguysa..birde cok yuksek yaylalara cikmayin lutfenn hava degisimi cok onemli. Allaha emanet olun memleketimi doya doyaaa kokla.. Misss missss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…