2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
oooo maşallah bizee

yarenahsen, papatya3459, pembetoka, ocwmays+, zeynep_sare, mpb, feeriidddee, fikirdelisi, fevkaladeninfevkinde, feslegenim+, Ayheka, ZynpT

günaydın canım ne üzel bulantrı azalmıs benımkıde azalsa keşkem yaa

cidden ne yogunmussunuz öle :) allah yardımcınzı olsunn

rica ederım canım :) düzene sokmak zor oluo batsan ama bi düzene girse sonra rahatız ıste canım...

bulantılarının azalmasına çok sevindim
kızına da başarılar:)

yaa daha başlamadım kullanmaya dün akşam verdi doktor sadece kafamı karıştıran ya kan pıhtılaşması yoksaaa ve bu iğne benim kanımı çok sulandırıp bebeğimi kaybetmeme neden olursa diye çok korkuyorum

ewt ya inş. aralıkta doğmazlar:)
ikili testi nerde yaptıracaksın

ewt bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum
ya bilgim yok aslında ikili test yaptırmakta da pek emin değilim

canım yazmsıtım devlet yapio...

birde ikili testte sigara alkol kullanmısoan yasın gencse risk çok cıkmıo asıl önemli sorun
bebegın ense kalınlıgı o da normal cıkarsa bi sorun yok....
ikili testte kesın net bsıey sölenmedıgı ıcın aslında yaptırmak gereksiz ve de bi sorun cıkarsa
bebegın yasamını sonlandırmaya evet demıyceksen nıye yaptırıyosun gereksiz yanı ama şöle bişi var

Allah korusun bi sbeepten bebegını kaybedersen sana sordukları ılk soru ıkılı testı yaptırdınmı oluo
o zmana ahanda diye suratlarına çarpmak için lazım....onun dısında bebegın arastırmaısnın selameti içinde
önemli yoksa yaptırmazsan ne olucak bişey olmaz...helekı Allah korusun bi sorun cıkıcna bebegı aldırmıycaksan
boşuna yaptırma...ama dediğim gibi tekrar söyluyorum Allah korusun bi sbepten bebege bişey olursa
o zaman nedenleri sonucları daha kolay toparlamka ıcın ıkılı test sonucları lazım olabılıyor

ne güzel bulantıların azalmış,umarım tamamen biter
maşallah en ufak kızın 4.sınıfı mı bitirecekk?
allahım bizede nasip etsin inş.
doğum günü kutlu olsun kızının....
süper anne diyebilir miyim sana:)))
ben tek oğlumla uğraşırken yoruluyorum :d

Son düzenleme:

canım kullan yaa nıye kullanmıosna aaaa

doktorun kullan demıs bebegıne zarar vermez...korkma mutlaka kullan yapma lütfen...

ben akşamalrı vurunuyroum iğnemı yatamdan önce..

Arkadaşlar size iyi sohbetler suanda kızım paçalarima sarıldı park park diye sayıklıyor artık şu halsiz halimle gönlünü yapicaz cadının.hoşcakalın.

inşallah hepimizin bulantıları en kısa zamanda geçerde hamileliğimizin tadını çıkarmaya başlarız.gerçi ben ne zaman bulantılarım azalıyo desem tekrar başlıyo.kendi kendime nazar değdiriyorum:))

canım kullan yaa nıye kullanmıosna aaaa

doktorun kullan demıs bebegıne zarar vermez...korkma mutlaka kullan yapma lütfen...

ben akşamalrı vurunuyroum iğnemı yatamdan önce..

yaa kanı sulandırıyo ya yaaa çok sulanırsa ozamanda düşük oluyomuş oyuzden korkuyorum doktora kaç kez sordum aslında kan pıhtılaşması varsa önlicek yoksada boşuna kullanmış olucaksın ama bi zararı yok dedi ama korkuyorum işte yaaaa

Arkadaşlar size iyi sohbetler suanda kızım paçalarima sarıldı park park diye sayıklıyor artık şu halsiz halimle gönlünü yapicaz cadının.hoşcakalın.

güle güle canım :)

maşalllaaahh sübhnallaahh barekallaahhh :) :) :)

evet canım diyebilirsin:))4.sınıfı bitiren ortancamız.büyük kızım 8.sınıfı bitiriyo.oğlum 3.5 yaşında.valla bende çok yoruluyorum ama üçünüde isteyerek doğurdum.buda sürpriz yaptı sıpa.aslında 4 çocuk çok güzel deyip duruyodum.allah ta verdi işte.hayırlısı artık..

:))birtanede bende var birazdan dışarıya çıkartıcam
ama dediğin gibi bu halsizlikle dinlenmek istiyorken onlarda haklı olarak dışarısını istiyor
iyi eğlenceler size

canım bebegın kaç haftalık olmus artık öle bi sebepten düşmez bence....

dün pıhtılaşma topiğinede yazmsıtım

clexane kanı sulandırmıo yanı akısını kolaylaştırıo asıl cıvıtan aspirin

bi de yanı pıhtılşama tanısı kondugu halde clexane kullanan ama yıne de bebegı dusen var kı

benım 5+4 bebegım clexane kullanırken dustu

ama bu seferkı dusmedı burada sucu celxana atamam

o gelsıemıycekmıs demekkı olmadı....kısmet yanı....canım bence doktoruna guven kullan....

yoksa kallp durması ile kaybetme sorununu tekrar tekrar yasyabılrısın Allah korusun.....

veya dokorum bana ıkıncı gebelıgımde öncekının kalbi durduugu ıkıncınınde kanama sorunu yasadıgım ıcın

coraspin vermsıtı gunde yarım içiodm

herkeze merhaba ;
benimde 9 haftanın içindeyim ;tm 1 hafta sonra dr gideceğim ,20 gün önce ilk dr gittiğimde dr banaak . 2 tane test verdi,bunları yaptırırsın ,bir dahaki aya getirirsin dedi ,onların ne olduğunu bilmiyorum,folik asit haricinde hiç ilaç kullanmadım ve hiç test yapılmadı .şimdi gittiğimde bebek 11 haftalık olmak üzere olucak ve ikili test vericek ,ben avcılarda oturuyorum burdaki devlet hastanesine gitmeyi düşünüyorum ,dr anlaşmalı bi yeri varmış ama;neden para vereyim ki,avcılar devlet hastanesine gitmeyi düşünüyorum,bu testler nasıl oluyor hiç bilmiyorum .))))

Ne diyosun ben 1 haftadır hamile pantolunu giyiyorum:) Zaten mide bağırsak sorunum olduğu için zaten 3-4 aylık hamile gibiydim. Bebişim sıkışmasın diye baktım sıkıyo gidip hemen aldım:) Çok rahat valla:)

şok oldum :)))ben kilo aldım ama aç kalmamam gerekiyor,tansiyonum çıkıp,midem bulanıyor, o yüzden sürekli elimde ağzımda bi şeyler,olips,çubuk kraker yemezsem fenalaşıyorum..ama kilo aldım ama aç kalmadığım için sanıyordum :)yoksa bende mi :))
13-16 mm arasıymış ,göbek çıkmaz ama ,sürekli yenildiği için olabilir :)))benim koca bi göbeği oldu :)

cinsiyeti ne zaman öğrenicez onu bilemiyorum:)))?????

galiba ben bugün alıcam o iğneyi ve vurulmaya başlıcam Allahıma emanetiz umarım herşey yolunda gider :)) sen şimdi de bu iğneyi vuruluyodun dimi ?

merhaba cnm bende avcılarda oturuyorum ama burdaki devlet hastanesi 2li testi yapmıyo diye biliyorum bakırköy devlete bağlı ya buırası oraya yönlendiriyo bilgin olsun

ben dün okumuştum ,bugunlerde bir kürtaj meselesi çıktıya ,ben 4 aylık olana kadar bebek te hissiyat olmadığını,refleks olmadığını biliyordum ama dün burda bir okudum benimkinin refleksleri olmaya başlamış,karnımıza dokunduğumuzda o yöne doğru tepki verebiliyormuş,akşam bi kaç kez bi sağ göbeğime bi sol tarafıma dokundum ,kandırıyorum deyip eşimle dalga geçtik bebişle:))))))))))))))))))
cinsel organı ne zaman oluşmaya başlıcak ,çok merak ediyorummmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…