2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben geldim ama kimseler yok
bizimde bugün aşımız vardı aşımızı yaptırdık sabah banyo yapıp öyle gitmiştik bugün banyo yapmasın dedi aşı olduğu için zaten bende gitmeden yıkasmıştım
biz hergün yıkıyoruz kızımı havalar daha da soğuyunca hergün yıkıyamayız

Kızlar hepinize kolaylıklar diliyorum..benimde kuzuyu yıkadık annemle şimdi mışılll mışılll uyuyor..geceleri mutlaka 2-3 saatte bir uyanıyor ve meme istiyor acıkıyor tabii..ay nasıl tatlılar değil mi..allahım diyorum ne kadar büyük bir sevgidir bu böyle..hepimizin evlatlarını allah bizlere bağışlasın..kızlar süt yapan çay acaip işe yarıyor bir de süt gelse de gelmese de mutlaka sağmak lazımmış ki kanallar iyice açılsın diye..

kızlar nerdesiniz yahuu.herkes bayram temizliğinde sanırım yada tatlemi çıktınız.burası hiç bu kadar ıssız olmamıştı.korktum valla.

Günaydınnnnnn. Dün site bakımdaydı, yorum yazılmıyodu.Ondan sanırım kimse bişey yazamadı. :)))))

selam.
ya benim oğlan kurulmuş saat gibi her sabah 5 de uyanır.öncesindede uyanıyor ama emip yatıyor tekrar.5 de uyandımı çocuk uyumuyor yaaa.zor uyuttum :))
ben kii uykuya okadar düşkün bi insan nasıl bukadar dayanıyorum acabaaa.neden olacak anneyim ben anneeee opuyorumnanaktan
oğlum sünnet olduğu için yıkayamıyorumda offf.oysaki çok seviyor banyo yapmayı anası gibi.1 hafta yıkanmayacak havalarda sıcak.ama bugün kafasını yıkıycam rahatlar birazcık yavrum.
bakalım pipisinin etrafındaki sargıları bugün çıkarmam lazım nasıl olcak.dr zeytinyağıyla yumuşat dedi bende döktüm hertarafı yağ ama olsun kolayca çıkar inş canı yanmaz.böle işte.

canım...bebeğini sünnet mi ettirdiniz?...hayırlı olsun...ne iyi yapmışsınız....ne kadarlık oldu oğlun?....biz de şubat tatilinde yaptırmayı düşünüyoruz..geç mi olur sence?...

canım...bebeğini sünnet mi ettirdiniz?...hayırlı olsun...ne iyi yapmışsınız....ne kadarlık oldu oğlun?....biz de şubat tatilinde yaptırmayı düşünüyoruz..geç mi olur sence?...

evet cnm.saol.ben zaten istiyordum ama dr sağlık açısındanda gerekli dedi.pipisinin ucu kızarıktı heralde canı yanıyordu.çünkü son günlerde çok ağlıyodu.ben çok memnunum ama tabi annelik çok zormuş.onu o halde görmek ağlaması falan.ilk çişini yaparken çok zordu ağladı falan ama şimdi ii çok şükür.inş hayırlısı olur.

ohhh oğlumla soner sarıkabadayı-pas şarkısını dinlioruz.ikimizde oynuyoruz koop kooppp delikafadulden

geçmiş olsun kuzucuğa bende bayram sonrasına düşünüyorum.nasıl zor oldumu iyileşmesi kaç gün sürüyor insan kıyamıyor ama ne kadar erken olursa onlar için okadar iyi

bizimde bugün aşımız yapıldı...önümüzdeki ay 3 aşı birden yapılacakmış 2 bacağına 1 koluna nasıl dayanacağız bilmiyorum (

bizimde bugün aşımız yapıldı...önümüzdeki ay 3 aşı birden yapılacakmış 2 bacağına 1 koluna nasıl dayanacağız bilmiyorum (

canım...bugünkü aşı yapılmadan önce ateş düşürücü verdiniz mi?...yani ateş düşürücü veripte mi aşı yaptırdınız?...

canım...bugünkü aşı yapılmadan önce ateş düşürücü verdiniz mi?...yani ateş düşürücü veripte mi aşı yaptırdınız?...

bugün ateş düşürücü vermedim cnm. çünkü hast.den çıkarkende aynı aşının ilk dozunu yaptılar ateşi çıkmamıştı ama hemşire önümüzdeki ay için gelmeden önce 1 çay kaşığı ateş düşürücü ver dedi birde aşıdan sonra 2 gün banyo yaptırılmayacakmış...

geçmiş olsun kuzucuğa bende bayram sonrasına düşünüyorum.nasıl zor oldumu iyileşmesi kaç gün sürüyor insan kıyamıyor ama ne kadar erken olursa onlar için okadar iyi

saol hayatım.ya zor derken anne için çok zorda ama ii oldu yaptırmam.pazartesi öğlen oldu sünnet.bugün bantlarını çıkardım bi köşesinde yapışmış.akşama kadar çıkar inş.bol bol zeytinyağıyla yumuşatıyorum.dikişler kendinden eriyomuş.biraz şişlik var.10 günde iyileşiyomuş.inş sorunsuz atlatırız.

Ablamın oğlu da sünnet olmuştu bebekken aynı sorundan. Bende pipisindeki sargı bezini ılık suyla bol bol ıslatarak çıkardım.Taş gibi olmuştu.

kızlar gaz sancısı arkadaşım bebişinden çok çekmiş ona demişler acı elma yağı damağına karnına ve dizleriyle dizlerinin arkasına sür ben hastanede doğduğundan beri her gün yada bazen gün aşırı yapıyorum şükür gazımız yok sizde deneyin aktarda satılıyor 13 lira tavsiye ederim .

kızlar bebişlerinizle birlikte ilk bayramınız kutlu olsun!......
Daha nice bayramlara inşallah....
Herkesi öpüyorum....

merhaba kıslar sitemiz olmuş şükürler olsun.

Herkese hayırlı bayramlar diliyorummm

kızlar bebişlerinizle birlikte ilk bayramınız kutlu olsun!......
Daha nice bayramlara inşallah....
Herkesi öpüyorum....

Herkese iyi bayramlarrrrrr.

teşekkürler canlar hepimzin bayramı mübarek olsun bebişlerimizle beraber nice mutlu sağlıklı sıhhatli bayramlara..

iyi akşamlar
ben de hepizin bayramını kutluyorum
bebişlerimizle beraber güzelce geçirme dileğiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…