2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hekezın bayramı mubarek olsun... bebıslerınızle cok guzel bır bayram gecırmenız dılegıyle...

bayramınız mübarek olsun kızlar.kızlar ya sütünüz akıyor mu .benim akmıyor bebişim doyuyor aslında ama bu süt akma meselesine taktım acaba sütüm mü yok azmı diye endişelneiyorum.....yani arkdaşların bazıları sütün akması lazım şimdi diyorlar....

oğluşum günde 10 kereye yakın bezini kirletiyor buda bebişimin doyduğunu gösterir değil mi....

Herkese iyi bayramlar...
oğluşum günde 10 kereye yakın bezini kirletiyor buda bebişimin doyduğunu gösterir değil mi....
Evet canım demek çok güçlü çekiyor hepsini ziyan etmeden içiveriyor belki ondan akmıyordur aman doysun kakiş yapsın kilo alsında yeter :)))

herkese iyi bayramlar
bizde bu bayram 4 kişilik çekirdek aile olduk ,baya kalabalığız valla ya
öptük sırayla babamızı
Allah kimseyi evlatlarından ayırmasın

herkese iyi bayramlar.bütün bebişlerimizi öpüyorum.oğlumda sizin ellerinizden öpsün :)))

İyi bayramlar kızlarrr...

herkese iyi bayramlar
bizde bu bayram 4 kişilik çekirdek aile olduk ,baya kalabalığız valla ya
öptük sırayla babamızı
Allah kimseyi evlatlarından ayırmasın

Herkese iyi bayamlar kızlar. Oğlum demirhan ellerinizden öpüyor teyzeleri. Arkadaşlarını da yanaklarında =)))

kızlar selam nasılsın hepinize iyi bayrmalar ben 3gündür goğüs acısından oluyorum catladı ve hata yarıldı sürekli emmek istiyo bızımkı artık emzırıken ağlıyoum kremde fayda etmiyo

merhaba güzel annişler ve onlarım tatlı bebekleri hepinizin bayramınız mübarek olsun kokulu kokulu öpüldünüzz

Kızlar benim gün içinde bikaç kere göğüslerim çok kötü sızlıyor ve süt akıyor o sırada dokunamıyorum bile...
Aranızda aynı durumda olan veya bi fikri olan varmı?...

Herkese iyi bayramlar... Meleklerimizle beraber daha nice bayramlara... ev kalabalık, pc başına hiç oturamıyorum doğumdan beri... hepinizi öpüyorum, Allah'a emanet olun...

Kızlar benim gün içinde bikaç kere göğüslerim çok kötü sızlıyor ve süt akıyor o sırada dokunamıyorum bile...
Aranızda aynı durumda olan veya bi fikri olan varmı?...

Evet aynısı bende de oluyo. Birden sızlıyo ve ucundan süt geliyo kendi kendine. :)

hepinize iyi bayramlarrrrrrrrr
bütün bayramlarımız yavrularımızla beraber geçsin inş.

merhaba güzel anneler.çok uzun zamandır gfelemedim evimde net yok.tam 40 haftalıkken beklenen tarihimde doğum yaptım öğlen vaktinde.normal doğum oldu ve çok rahat bir doğumdu 10 gibi sancım başladı 12.53de kızım doğmuştu. 2.750 gr. doğdu kızım beklenenden çok ufak geldi dünyaya.ama çok şükür sarılık bile olmadık sağlığımız iyi çok çok şükür.herkese iyi bayramlar diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…