Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

ağrı yaptıkça azalacaktır.. bende 2. parmağı sokarken yok bu ağrıya dayanamam diyordum ama alışınca ve esneyince ağrı gitti. artık bende 3 parmak yapacam ama ağrı oldu bıraktım. 2 parmağı sokup içerde hareket ettirirsek 3. daha kolay olabilir.. bi arkadaş söylemişti yine burdan makas hareketi yapın parmakla diye

Canım on sevişmeyi uzun tut yeterli islaklik olunca aparatlar ile 10 dk egzersiz yapıp penis dene kendini kasma burundan nefes al ağızdan ver

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar ilk 5 ay bende bu illetle uğraştım. ilk zamanlar denemeyi bırakın bacaklarımı açamıyordum bile, kasmaktan bacaklarım ağrılar içinde geziyordum hatta

sonra eşim alışman lazım bırak hiçbir şey yapmayacağım sadece masaj yapacağım dedi. elinin oralarda olmasına alışmanız gerekiyor bence ilk önce beyninizin bunu kabullenmesi gerekiyor. ben yüzüstü yattım elime de aldım telefon kafamı oradan uzaklaştırmak için oyun oynamaya başladım. eşim hiç bıkmadan usanmadan 3 saat falan masaj yapmıştır herhalde, eline alıştıktan sonra tek parmağı denedik ben acıdıkça dur diyordum o da duruyordu. böyle böyle tek parmağı başardık.

herhalde bir hafa falan sürekli tek parmak denedik ama ben tek parmakta bile acı çekiyordum. bizim hepimizin sorunu bahaneler bulmamız tek parmakta bile acıyorsa birlikte olsak neler olur kim bilir diye diye kendimizi yiyoruz. hatta çoğumuz vajinamızın dar olduğuna asla yapamayacağımızı inandırıyoruz kendimizi, yok öyle bir şey arkadaşlar dar falan değil öyle bir açılıyor ki

daha sonra eşimle denedik çok uzun süre yine sadece başını alabildim kayganlaştırıcılarla tabii ki ve bir gün başardık hepsini alabildim ama sorun burda bitmiyor tabi. yine çok büyük acılar çekiyordum kastığımdan dolayı. tamamen alabilmek de sorun değil önemli olan devam ettirebilmek, aldıktan sonra hiç hareket ettiremiyordum hemen itiyordum. yine bir gün burdan bir arkadaşımızın yazısıyla gittim kendime pasifflora şurubunu aldım gerçekten gevşemenize yardımcı oluyor en azından bana oldu. ve bepantholl kremini aldım eşime sürdük kendimde girişe sürdüm üstte sizin olmanızda fayda var siz yönlendirirsiniz kontrol elinizde olduğundan daha rahat olursunuz.

girişi geçtikten sonra hepimiz bir duvarla karşılaştığımızı da düşünüyoruz olay orada zaten arkadaşlar dümdüz ittirmeyeceksiniz girişten sonra popoya doğru girmesi lazım eşinizin arkaya doğru yani dümdüz gitmiyor vajinanın yapısı.. ve nefesinizi kontrol edin sürekli yavaş yavaş ilerleyip acıdıkça durun ve gevşetmeye çalışın kendinizi. biz bu şekilde denedik ve başardık bir gün önce dayanılmaz ağrılar çekerken birdenbire ne olduğunu anlamadan başarmış olduk. sonrasında da yavaş yavaş gitgellerinizi yapın biraz sonra hızlanmaya başlıyorsunuz zaten.

ayrıca şunu da kafanızdan atın orası dar değil oradan bebek bile çıkıyor. bildiğim kadarıyla da orada sinirler yok dolayısıyla acıması mümkün değil! biz beynimizle acı yaratıyoruz, kasarak. bunu ben bile başardıysam herkes başarabilir diye düşünüyorum. allah hepinizin yardımcısı olsun bol bol da dua edin.

Beynen rahatla Cnm, zaman içinde tam birleşmede anlamadan olacak gergin olma sakin...sen ne kadar stres yaparsan eşine destek olamazsin

Normaldir ama daha rahat birakman gevsemen gerekli biraz daha Cnm. Kendini beynen olumlu yönde odakla kendiliğinden devam ettir. Ara ara eşine masaj yaptir daha rahat alisirsin.

Kizlar ben doktora gittim egzersiz yap diyor vajina girisim darmis nasil egzersizler yapicam siz neler yapiyosinuz yardimci olabilirmisiniz banada

bu dertle tam 9 ay cebelleştim. Allaha çok şükür ki yendim.
maddi manevi o kadar sıkıntı verdi ki insan bazen pes ediyor. ancak hiçte öyle gözde büyütülecek birşey değilmiş. birgün bu sayfaya bunları yazacağımı hayal bile edemezdim.
şimdi 8 aylık bi oğlum ve hiç problem yaşamadığım bi gece hayatım var.
darısı bu sıkıntıyı yaşayanların başına.
inşallah bi an önce atlatırsınız..

mrb arkadaşlar bişey sorucam ben iki ay önce yenmiştim ara vermiştik 5 gündür p.. tam alıyorm hatta bir keresinde eşm rahatldı bile , fakat gel git yaparken canım k yanıyo bi de sonrasında hafif kan geliyor benden , sebebi ne olabilir vajina alışmadığı için mi geliyordur kan ??yardımcı olursanız çok sevinirim

fazla islaklik olmadığı için canım on sevişmeyi uzun tutun

Canim tebrikler sen yenmissin zaten bende iki parmagimin uclari girdiyi zaman esimi alabildim bence dene bol kayganlasdirici ile olayi bitirmisin canim )))

Canim 3 parmak girmisse zaten hazirsin iki parmagimib ucu girdiyi zaman bol kayganlasdirici ile esimI alabildim...

Parmak egzersisinde bebe yağımı, zeytinyağımı vazelinmi ? hangisini kullanmak daha sağlıklı ve daha koly lütfen yardım edin?

CAnim kayganlasdirici kullanin digerleri vajinaya zarar

CAnim psikologa benimde ihtiyacim var cinsel isteksizlik sorunum var ama vajiyi yenenlerdenim)

CAnim psikologa benimde ihtiyacim var cinsel isteksizlik sorunum var ama vajiyi yenenlerdenim) bana solermisin psikologun ismini falan ucreti ni

CAnim benim kasma kendini bana sora bilirsin bildiyim kadarini basimdan gecenlerle sana yardi. Etmeye caliscam canim bak kasma sen kendini kasdigin zaman vajine kaslari da kasiliyo ayrica iki parmaginin ucu bile girsr esini alabilirsin icine bende oyle oldu ama bol kayganlasdirici ile

CAnim psikologunun bilgilerini banada verirmisin istek orgazm sorunum var haz alamiyorum((((

hem yeterli ıslaklı olmadığından hem de kendini hala biraz da olsa kastığından dolayı aynı şey bende de oluyordu. arkadaşların dediği gibi kayganlaştırıcı kullanabilirsiniz.. ben bu sebep ile doktora da gittim ilişki öncesi eşine bepanthol kremi sürün, sende kendi girişine sürebilirsin hem kayganlaştırır hem de biraz tedavi edici özelliği var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…