Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

evet vajınusmusu yendim .burdan bu sorunu yaşayan herkese tavsiyem lütfen başaracağınıza inanın. ve kendinizi alanında uzman iyi bir hekime emanet edin .ben bursada aynur şendemire gittim. çok kısa sürede bu sorundan kurtuldum . çok güleryüzlü bilgili , tecrübeli bir doktor. ona çok çok teşekkür ederim .ve kesinlikle memnun kalıp bu sorunu çözmüş olarak evinize döneceksiniz.

Bende yendim kızlar. hersey beyinde. 14 ay yasadim bu sorunu cok şükür suan tam birlesme olmasada en azından eşimi alabiliyorum icime..dr a filan da hic para yatirmadim bu arada..esimle parmak hareketlerini yaptık ben kendim yapamiyordum esim yapıyordu..önce kendinize guvenin sonra kendinizi sevdiğinizin parmaklarına birakin ben kurtulduysam herkes kurtulur dualarim bu sorunu yasayan herkese

hem yeterli ıslaklı olmadığından hem de kendini hala biraz da olsa kastığından dolayı aynı şey bende de oluyordu. arkadaşların dediği gibi kayganlaştırıcı kullanabilirsiniz.. ben bu sebep ile doktora da gittim ilişki öncesi eşine bepanthol kremi sürün, sende kendi girişine sürebilirsin hem kayganlaştırır hem de biraz tedavi edici özelliği var.

Çok sağol cnm bilgilendirdiğin için ,ben de korkmaa başlamıştım bu acının hep süreceğini zannettim.peki ileriki zamanlarda iyice alışırmıım gitgellere,ve nasıl zevk alınıyor bundan onu anlamadım ben hiç alamıyorum zevk

uzun zamandır vajinusmus ile uğraşıyorum eşimle hala birlikte olamadık. aynı sorunu yaşamıs beni anlayabilecek birileriyle konuşmaya ihtiyacım var :KK43:(

uzun zamandır vajinusmus ile uğraşıyorum eşimle hala birlikte olamadık. aynı sorunu yaşamıs beni anlayabilecek birileriyle konuşmaya ihtiyacım var :KK43:(

bende bu siteyi uzun zamandır takıp ediyorum derdimi paylasmak icin bugun üye oldum.. bir aylık evliyim bizde birlikte olamadık. gecen gun doktora gittim hiç bir prblemin yok psikoljik dedi. zaten arastırıp gitmiştim vajinusmus oldugumu biliyodum. ama bana hafif bir vajinusmus oldugumu söyledi. cunku muayne olurken hic kasılmadım. beni bakırköy cinsel işlev bozuklukları merkezine yönlendirdi. eğer özel düşünürsen BURCU MUŞDAL adında bi doktor önerdi. bu ikisinden birine giden varmı. lütfen yardım edin.......

Yol yakinken halletme sansin var ben cok erteledim 7ay oldu hala bi gelisme yok. Psikologlarin faydasini gordum ama yine de penis asamasina gelince sonuclanamadan kaldi.bi tedavi goruyomusun suan? Zaten sanırım bütün hepsi ayni egzersizleri yaptırıyor.

Yol yakinken halletme sansin var ben cok erteledim 7ay oldu hala bi gelisme yok. Psikologlarin faydasini gordum ama yine de penis asamasina gelince sonuclanamadan kaldi.bi tedavi goruyomusun suan? Zaten sanırım bütün hepsi ayni egzersizleri yaptırıyor.

yok hayır tedaviye baslamadım. iki gün önce kadın dogum doktoruna gittim bana anlattılarımı söyledi. bende arastırıyorum gitsemmi gitmesemmi kararsızım. bosuna doktora gidip para vermeyin diye cok yazı okudum. bi doktor buldum ama cok pahalı bagdat caddesinde 5000 6000 den bahsediyolar. ama kesin cözümmüş..

Oyle fiyati yuksek doktorları ben de arastirdim ama vermek istemiyorum o kadar parayi.bi sure kendin dene istersen ben sana asama asama doktorun dedikleri egzersizleri soyleyebilirim. Ben son asamadayim ama iki haftadir ara verdim çünkü hep ayni sonuclanmalardan sıkıldım. Kadin doguma gittigimde doktor bana fiziksel hiç bir sıkıntım olmadigini soyledi cnku ben hep oranin cok dar oldugu icin olmadigini düşünüyodum. Artık halletmek istiyorum çünkü insani psikolojik olarak cok yipratiyo.

Oyle fiyati yuksek doktorları ben de arastirdim ama vermek istemiyorum o kadar parayi.bi sure kendin dene istersen ben sana asama asama doktorun dedikleri egzersizleri soyleyebilirim. Ben son asamadayim ama iki haftadir ara verdim çünkü hep ayni sonuclanmalardan sıkıldım. Kadin doguma gittigimde doktor bana fiziksel hiç bir sıkıntım olmadigini soyledi cnku ben hep oranin cok dar oldugu icin olmadigini düşünüyodum. Artık halletmek istiyorum çünkü insani psikolojik olarak cok yipratiyo.

anlatırsan cok sevinirim cunku burda cok msj var egzersizlerin oldugu msjları bulamıyorum.
aynı seyi doktor banada söyledi. ve esnek bir vjinam oldugunu hiç bi sıkıntı olmadıgını tamamen psikolojik dedi. bide ben cok sayıfım 44 kiloyum zayif oldugum için oramın cok dar oldugunu düşünüyodm. benim merak ettiğim bişey var. biz ilişkiye giremediğimiz için kızlık zarım duruyo. parmak egzersizleri zarı delermi. bu nasıl olcak. kendi zarımı kendimmi patlatıcam :KK43:

Bana doktorum kizligimin parmak egzersizleriyle bozulcagini soyledi ama bisey oldu mu hala anlamadim cunku 3parmak bile denedim artik bozulmasi gerekir diye düşünüyorum. Benden bi iki kere kan geldi kadin dogumcuya gidip sordum bana bozulmadigini soyledi. Ama suan hangi durumda bilmiyorum. Ama ilk once kendin rahatlatirsan vajina bolgeni daha rahat edersin.

Mrb bende kalın kızlık zarı problemi vardı doktor cerrahi müdaheleyle almamız gerekiyo dedi başta biraz korktum ama tek çare buymuş ameliyat oldum bi iki tane dikişim var 5gun oldu olalı ama hala oturmakta sıkıntım var hafif ağrı oluyo wcde bunlar doğal mı

Bnde 1 yıllık evliyim. Hala bir birlesme olmadi. Parmak egzersizi yapamıyorum. :KK43:( Bir kere esimin bas parmagini aldim icime dahada baska olmadi. Hic kurtulamayacakmisim gibi geliyor. Delirmek uzereyim artık.

Kızlar merhaba B'nde sizler gibiydim 8 aylık ewliyim bn Dr saygin a giderek bu sorunu 4 seansta 3 gun once yendim sorularınız varsa cvplayabilirim

Kızlar bn 3 gun once cok şükür Dr saygin ile yendim bnm gibi yakın zamanda yenenlere sorularım var lütfen cvp yazar mısınız birde yenmek isteyenlere yardımcı olmak isterim lütfen sorularınız varsa çekinmeyin

Arkadaslar bende bi vajinismus hastasıydim.4 yıllık evliyim ve daha ocak ayında yeni yendim ve bu konuda lina kadın sağlığında psikologum dr hamiyet hanima çok teşekkür ederim desteği için ve ben onun bana verdiği güven sayesinde 2 seansta yendim ilinde öyküsü dinledi ikincide egzersizleri kontrol etti ve tamamdır dedi..ilk başta zorlandım ama eskiye oranla bayagi başarmıştı artık sıkıntım yok çok şükür ve çocuk istioruz allah nasip kısmet ederse tabi...YANİ SİZDE BASARABİLIRSİNİZ SAKİN OLMAS DEMEYİN. ÇÜNKÜ SU MUYMUS NE SALAKMISIM DIORUM. ..İNŞ HERKES KURTULUR

Hanımlar Merhaba;

Ben hala çözemedim bu vajınusmus denen hastalıgı.Egzersiz yapıyorum ama doğru yoldamıyım bilmiyorum.Yeni üye olduğum için burda yazılan yorumların hepsini okudum.Çözen arkadaşların yaşadığı sevinci bi gün bende yaşamayı cok istiyorum.Aslında parmak egzersizimde falan sorun yok giriyo hatta eşimin 2 parmağıda girdi cok canım yansada oldu ama iş tam anlamıyla birleşmeye gelince o malum duvarla karşılaşıyorum.Bi kaç seyans danışmana gittik ama danışman bu işi sadece ticaret amaçlı yaptıgı için artık gitmek istemiyorum.zaten bu işi ancak kendim çözebilirim.arkadaşlar sizden rica ediyorum bu işi çözenler benimle iletişime gecebilirmi.Bu bana moral olarakta iyi gelicektir.Lütfen halimden anlayıp banada yardımcı olun.:nazar:

Canim bende parmak egzersizlerini ilk seansta başarmıştım ama iş o kısma gelince zorlaniodum ama nefes egzersizleri sayesinde başardım tam o anda üst üste derin derin nefes alarak rahatlattım kendimi sende dene istersen ve olucak olmuycakmi die düşünmekten vazgeç yoksa zor oluo..gerçi ben halen acaba oluorum ama çok şükür inş sende kurtulursun

kızlar ozel den yazın yardımcı olayim bende 2 ay önce yendim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar eş içeri girerken kaka yapar gibi ıkının yoksa kasıyosunuz, ben böyle gayet rahat yaptım iki denemede bitti vaji olcsm diye korkuyodum.

X