Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

kızlarr bugün sanki biraz cesaretimi topladım gibi.. tüm hazırlıklarımı yapacağım şimdi çook uzun zaman sonra deneyeceğiz. lütfen dualarınıza ihtiyacım var dua edin bana. Allah hepinizden razı olsun. Rabbim herkesi bu beladan kurtarsın inşallah.

mrb arkadaslar bn de 1 yıllık evliyim ama hala ilişkiye giremedik:KK43::KK43: burdan sizlerin yorumlarınızı takip ediyorum epeydir... parmak egzersizi imkansız gibi görünüyordu bana da; amaa çk doktora gittim... en son artık doktorla da tartıştıktan sonra sanırım gaza geldim ve parmak egzersizine başlamayı denedim ve ilk işaret parmağıyla başladım... içime almakta özellikle girişte çk zorlandım ck yanma ve baskı hissi oldu aama alabildim çk şükür... daha sonra baş parmak ve 2 parmak almaya çalıştım onları da başardım: ilk gün bu kadar ilerleme olunca sanırım gaza geldim p. e geçmek istedim ama sanki vajinaya hiç bsy yapmamışım gibi( egzersiz bir gün de olsa:) p denemesi aynı eski denemeler gibiydi... hiç bir fark yoktu... çok umutluydum sanırım o yüzden moralim çk bozuldu... 2 parmak sonrasında p. olur demişti doktor ama hiç olacak gibi dgl... olmadı da ztn:KK43: hevesim kırıldı... yaşadığım normal mi??? bugün eşimin ısrarıyla tekrar parmak denemesi yaptık bu sefer hızlı gitmek istemedm... orta parmak denemesi düne göre daha rahattı ama girişte çk çk canım yanıyo... dayanabilirsem sonrası daha rahat... parmagım içimdeyken hep birşeyler hissediyorum içeirisi komple kapalı gibi... bu hisler normal midir???

mrb arkadaslar bn de 1 yıllık evliyim ama hala ilişkiye giremedik:KK43::KK43: burdan sizlerin yorumlarınızı takip ediyorum epeydir... parmak egzersizi imkansız gibi görünüyordu bana da; amaa çk doktora gittim... en son artık doktorla da tartıştıktan sonra sanırım gaza geldim ve parmak egzersizine başlamayı denedim ve ilk işaret parmağıyla başladım... içime almakta özellikle girişte çk zorlandım ck yanma ve baskı hissi oldu aama alabildim çk şükür... daha sonra baş parmak ve 2 parmak almaya çalıştım onları da başardım: ilk gün bu kadar ilerleme olunca sanırım gaza geldim p. e geçmek istedim ama sanki vajinaya hiç bsy yapmamışım gibi( egzersiz bir gün de olsa:) p denemesi aynı eski denemeler gibiydi... hiç bir fark yoktu... çok umutluydum sanırım o yüzden moralim çk bozuldu... 2 parmak sonrasında p. olur demişti doktor ama hiç olacak gibi dgl... olmadı da ztn:KK43: hevesim kırıldı... yaşadığım normal mi??? bugün eşimin ısrarıyla tekrar parmak denemesi yaptık bu sefer hızlı gitmek istemedm... orta parmak denemesi düne göre daha rahattı ama girişte çk çk canım yanıyo... dayanabilirsem sonrası daha rahat... parmagım içimdeyken hep birşeyler hissediyorum içeirisi komple kapalı gibi... bu hisler normal midir???

merhaba Allah yardımcın olsun arkadasım bende 2 aylık evlıyım bende yapamıyorum ilk birkere yaptım kızlıgım bozuldu sankı 3 damla pembemsi kan geldi sonra bırdaha yapamadım olmuyor işte bende cok ıstıyorum ama korkuyorumm hemen kasıyorum kendımı rahat kendını dıyolar bende bılıyorum rahat bırakmayı ama olomuyo ıste yardım edın kızlar :KK43: cok mutsuzumm

kizlar ben çok eskilerdenim beni eskiler hatirlar cok mucadele verdim vajinusmus konusunda cok zor vakaydim ben:KK43: dile kolay tam 10 senemi yedi bitirdi ama kimi zaman pes ederek kimi zaman cesaretlenip devam ederek en sonunda normal bir sekilde ilskiye girebilmek nasip odu .ama .hala eksikler var gitgeller de zorlaniyorum.....yalniz bu uzun surec bizi cok yipratti esimide cinsel yonden hic problemi olmamasina ragmen yoruldum tukendim dedi bu on senelik süre beni yordu dedi artik bisey hisetmiyorum sana karsi deyip ayrilmak istediğini söyledi .Şimdi ben dusunuyorum bunca yil bu pisikolojik sorunu yenmek icin aci cek dur tsm güneşi gordum derken cocugum olma ihtimalini dusunurken o çekiliyor :KK43: bu nasil bir imtihandir bilemiyorum ama biz kadinlarin cok güçlü olduguna inaniyorum..Lütfen sakin ertelemeyin benim durumuma dusmeyin ben ne zaman bunalsam erteledim ve yillar akip gecti.ama egzersizle yenebildim cok ugraslar sonucu beynimi ikna edebildim..herkes aynisini diyor belki ama eger ben bu vajinusmusu yendiysem gercekten yenemiycek kadin yok diyorum ...allah hepinizi tez zamanda bu illetten kurtarir isallah ...Sevgilerimle...

mrb arkadaşlar ben de herkes gibi ilişkiye giremem sorunu yasıyorum 11 aylık evliyim ama hiç bi sekilde başaramadık 2 kez ben 1kezde eşim doktora gitti. doktorun bana dediği fiziksel hiç bi sorun yok eşimle severek evlendik 7 yıl görüştük sevdiğim insan ama olmuyo iş oraya gelince benm bacaklarım kasılıyo istemsiz acıyacağını da düşünmüyorum ama neden? artık bu sorundan kurtulmak istiyorum evliyim yaklaşık 1 yıldır ama ayn evde aradas gibi yaşıyoruz en büyük sansım eşimn daima benm yanımda olması beni anlaması ama bende onu daha fazla yormak istemiyorum ... jeller kullandım en son anestol pomad kullandım ama nafile tecrübeli olanlar lütfen kurtarın beni bu dertten adaklar adadım bi olsun die .. vajinamı inceledm en son aynayla çok küçük bi yer acaba ondan mı olmuyo ama doktor hersey normal tamamen psikolojik dedi beni psikoloğa yönlendirdi ama gitmedm kendim aşmaya çalıştım ama olmuyo nolur bana yardım edin :-(((

mrb arkadaşlar ben de herkes gibi ilişkiye giremem sorunu yasıyorum 11 aylık evliyim ama hiç bi sekilde başaramadık 2 kez ben 1kezde eşim doktora gitti. doktorun bana dediği fiziksel hiç bi sorun yok eşimle severek evlendik 7 yıl görüştük sevdiğim insan ama olmuyo iş oraya gelince benm bacaklarım kasılıyo istemsiz acıyacağını da düşünmüyorum ama neden? artık bu sorundan kurtulmak istiyorum evliyim yaklaşık 1 yıldır ama ayn evde aradas gibi yaşıyoruz en büyük sansım eşimn daima benm yanımda olması beni anlaması ama bende onu daha fazla yormak istemiyorum ... jeller kullandım en son anestol pomad kullandım ama nafile tecrübeli olanlar lütfen kurtarın beni bu dertten adaklar adadım bi olsun die .. vajinamı inceledm en son aynayla çok küçük bi yer acaba ondan mı olmuyo ama doktor hersey normal tamamen psikolojik dedi beni psikoloğa yönlendirdi ama gitmedm kendim aşmaya çalıştım ama olmuyo nolur bana yardım edin :-(((

1 yıl olmuş canım ya artık zamanı gelmiş .yardımcı olayım ben sana

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar ben de herkes gibi ilişkiye giremem sorunu yasıyorum 11 aylık evliyim ama hiç bi sekilde başaramadık 2 kez ben 1kezde eşim doktora gitti. doktorun bana dediği fiziksel hiç bi sorun yok eşimle severek evlendik 7 yıl görüştük sevdiğim insan ama olmuyo iş oraya gelince benm bacaklarım kasılıyo istemsiz acıyacağını da düşünmüyorum ama neden? artık bu sorundan kurtulmak istiyorum evliyim yaklaşık 1 yıldır ama ayn evde aradas gibi yaşıyoruz en büyük sansım eşimn daima benm yanımda olması beni anlaması ama bende onu daha fazla yormak istemiyorum ... jeller kullandım en son anestol pomad kullandım ama nafile tecrübeli olanlar lütfen kurtarın beni bu dertten adaklar adadım bi olsun die .. vajinamı inceledm en son aynayla çok küçük bi yer acaba ondan mı olmuyo ama doktor hersey normal tamamen psikolojik dedi beni psikoloğa yönlendirdi ama gitmedm kendim aşmaya çalıştım ama olmuyo nolur bana yardım edin :-((([/QUO

ben de yeni yeni çözüyorum sorunumu.yardımcı olabilirim

ben 3-4 yıl bu sorunu çektim ve saygın bey sayesinde yendim egzersizlerimi başarıyla tamamladım saygın beyde vajinismus senin için bitmiştri artık eşinle rahat rahat ilişkiye girebilirsin dedi zaten ben egzersizler sırasında bittiğini anlamıltım en küçük bir şüphem yoktu.o zamanlar yeniden doğmuş gibiydim o kadar mutluydum ki..fakat gel gör ki bu sefer eşten kaynaklanan sorunlar başladı.sertleşememe problemi sertleşse bile bu durumu koruyamama sorunu.ve ben hala tam anlamıyla cinselliği yaşayamadım.aslında buna tam olarak hazırım ve hiçbir şekilde korkmuyorum Ama tam başlıycaz eşim erekte olamıyor olsa da durumu koruyamıyor tam birleşiyoruz.sertliğini kaybettiği için devam edemiyoruz.evet ben tedavi oldum da ne oldu ki yıllarca bunun için uğraştım da ne oldu..iyileştiğimi göremedim bile ..o kadar zor bir durumdayımki anlatamam bitmek bilmeyen bir sınavmı bu ve eşimle ilişkilerim giderek bozulmaya başladı..kendimi beceriksiz hissediyorum diyor..beni tahrik edemiyorsun ondan olamıyorum diyor.inanın onun bu sözleri beni o kadar üzüyor ki..güzel ve gösterişli bir bayanım ..ben de vajiyi yeni aşmış bir bayanım ne kadar cilveli tahrik edici olabilirimki cinselliği hala tam anlamıyla yaşayamamış biri olarak daha ne kadar tahrik edici olabilirim.

kımse yokmu sorularımı cvb layacak ya ben yenıyım bu sıtede barmak egzersızlerıne basladım bu gun serce barmagımı deılde orta barmagımı soktum 3 defa simdi ne yapmalıyım acaba yardım lutfenn

9 aylık evliyim.Şu gün olur bu gün olur diye diye bir de bakmışız 9 ay geçmiş Eşim Allah'tan çok anlayışlı, kendimi çok kasıyorum, bayilcak gibi hissediyorum, eşimi atmaya çalışıyorum üzerimden.Kadin doğuma gittim, vajinanda bir problem yok rahatlıkla ilişkiye girebilirsin dedi ama gelde birde bana sorun bu durumu :KK43: bebeğim olsun istiyorum, ama daha tık yok bende nasıl olsun ki çocuğum, lütfen yardim edin

9 aylık evliyim.Şu gün olur bu gün olur diye diye bir de bakmışız 9 ay geçmiş Eşim Allah'tan çok anlayışlı, kendimi çok kasıyorum, bayilcak gibi hissediyorum, eşimi atmaya çalışıyorum üzerimden.Kadin doğuma gittim, vajinanda bir problem yok rahatlıkla ilişkiye girebilirsin dedi ama gelde birde bana sorun bu durumu :KK43: bebeğim olsun istiyorum, ama daha tık yok bende nasıl olsun ki çocuğum, lütfen yardim edin

canımmmmm sakın umutsuzluğa kapılma 17 yıllık evli olan bir arkadaşımız bile vajinusmusu yendiyse sende yenersin yeterki iste ve bir an önce egzersizlere başla....lütfen erteleme göreceksin bak ne kadar kolay ilerleyeceksin....

inşallah eşinede bizede sürpris yaparsın kısa zamanda yenersin bebişimmmm :KK8:

sağolll bebişimmmmm :emir_bebek: anammmmmmm senin doğurmaya niyetin yok yawwwwww damadımın keyfi yerinde heralde çıkmıyo beyefendi :KK9: kızımda diyo çıksada görsek şu delikanlının boyunu posunu endamını yoksa yiğit bebeğe baka baka aşık olacam ben diyo :KK53:

inşallah balım herkesin en mutlu, en güzel, en anlamlı haberlerini almak nasip olur bizlere....vajiyi yenen yada hamiş kalan arkadaşlar bu sayfadanda haber verirlerse çok mutlu olurum daha rahat güncellemiş olurum :KK76:seninde haberlerini bekliyorum balım :KK49:

sağolasın bebişimmmm....hadi bakalım bekliyoruzzzzzz sizden müjde :nazar:

teşekkürler bebişim.....seninde meleğin hayırlı uğurlu olsun balımmm....

oyyyyyyyyyyy bebişimmmmmm seni hatırlamazmıyımmmmm hiçççç :KK39: birilerine kızıp sayfayı terk etmiştin bebişimmmmm :KK16: nerelerdesin napıyosun yawrummmm ? senin bebeğinmi oldu ? anacımmmmm hiç haberde vermiyosunuzzz heeee :KK76: tşk ederim yawrum rabbim isteyen herkese evlat sahibi olmayı nasip etsin inşallah....
9 aylık evliyim 3 ay vajınusmusla ugraştım dr gittim dediklerini uyguladım 3ayda yendim şimdi 13 haftalık hamileyim özele gittim dr a söyledim vajıyı yendim diye bana sen normal dogum yapamazsın dedi devlet hastanesine gittim ordada normal dogum yapamazsın dedi vajıyı yenip normal dogum yapan var mı birde doğumdan sonra vajı tekrarlar mıEn Büyük TÜRKİYE

bende 9 aylık evliyim bende 3 ay eşimle birlikte olamadım birinci ayda terapiste gitmeye başladım bunun vajınayla ilgili olmadıgını beyinden gelen korkular nedeniyle beraber olamadığımızı söyledi bize ödevler verdi onları uyguladık eşimle birde baktık beraber olabiliyoruz şuan 13 haftalık hamileyim inşallah çabucak yener bebeğine kavuşursun tavsiyem daha fazla ertelemeden terapiste gitEn Büyük TÜRKİYE

kızlar hamileyim gectiğimiz subat ayında vajinismus denen ılletten kurtuldum son 2-3 aydır bebek istiyorduk rabbım verdı umarım sorunsuz sekılde hamilelik geçirip kolay dogum yasarım ısteyen herkese versın guzel rabbım.ben vajinismıs sorunu yasarken yok yapamam olmaz derken sımdı hamıleyım ve sok ıcındeyım cok guzel bı duygu bu en kısa surede bu dertten muzdarip olanlar ıns yenerler.

bende vajiyi yendim 14 şubatta şimdi 13 haftalık hamileyim dr gittim normal doğum yapamassın bebek haznede sıkışır sezaryen olmalısın dedi sana ne dedi doktorun çok mutluydum şimdi karmakarışığım

merhaba hoş geldin aramıza daha fazla beklemeden egezrsize başla derim forumu takip ediyorsan görmüşsündür,aparat ya da parmak egzertsizi var ikisinden birini seçip başlayabilirsin ben parmak egzersziiyle yendim bunu seçersen yardımcı oalbilirim ama diğeri aparatla olan yöntem hakkaında uygulayan arkadaşlar daha iyi yönlendirir seni,kararlı ve azimli olursan kısa sürede yenersin merak etme

kımse yokmu sorularımı cvb layacak ya ben yenıyım bu sıtede barmak egzersızlerıne basladım bu gun serce barmagımı deılde orta barmagımı soktum 3 defa simdi ne yapmalıyım acaba yardım lutfenn

cnm orta parmağın hepsini alabildin mi, aldıysan eğer gitgel yapmaya çalış eğer bunun ardından rahat hissedyorsan kendini yani alıştıysan falan diğer aşamaya geç, yani orta ve işaret parmağını brlikte yapmaya çalış

kızlarr merhaba
6 yıllık evliyim 1.5 aylık hamileyim çok şükür 12 haziranda vajinismusu yendim bu topiği açan arkadaşlar beni çok iyi tanır vajinismus topiğinde benden sonra kalanlar bile yenmişti tembellikten benimle çok uğraştılar ama rabbim sonunda yendittirdi çok şükür..

size yalvarıyorum zamanınız boşa harcamayın acıcak kanıcak diye bişey yok ne olursunuz ben çok yanıyorum geçen zamanıma evlilik dediğimiz evliliğmize çocuk diyen çevre baskısından hergün ağlamalarıma hepsi çok komik bi şey için ertelenmiş lütfen arkadaşlar sizden tek istediğim o anda giriş anında çok hafif bi sızı (oda yine bizden kaynaklanıyo şu an niye bişey hissetmiyoruz) devamında hiç bişey yok anlamıyosunuz ne olursunuz bu hastalıktan kurtulun artık yalvarıyorum size ben çok çektim kimseler çekmesin evliliğe çok yazık sonraki pişmanlığınızı yaşamayın hemen yenmek için uğraş verin lütfen
bu hastalık içerisinde olan kim varsa yardımcı olurum her zaman

nası yendiniz neler yaptınız :KK43:

nası yendiniz neler yaptınız :KK43:

ay delircem bana yazılan cvpları nası okuyacağım yaaa... cevapla deyip gönderdikden sonra bildirilere gelen yeni msj uyarısını tıklıyorum açılıyor bir sayfa ama içeriğe girip okuyamıyorum konu sayfasına giriyorum yada kendi yazıdğım yazıya

X