Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy kiz ben bunu gebelik testi sandim heycan yaptim birden kalbim çarptı
O zaten gebelik testi atmistim burayada yaptigim gun. ovulasyonumu da takip ettim demem sanirim kafa karisti :) ama az once hafiften gelmeye basladi adet oluyorum. Silik cikti ciplak gozle daha belirgindi ama ben ona bikere kanar gibi olmustum cok onceki aylardan birjnde. Sonra adet olmustum. Ve nitekimde gelmeye basladi

canim sende catlatma ignesi vb tedavi yoksa zaten silik cizgi cikmis. Bat ne zaman eger ekli resim hcg testi ise zaten hamilesin
Catlama ignesi kullanmadım Fotadaki hcg testi.adetim de geciktigi ikinci gundu ama gelmeye basladi kirmizilar

yaptim canim negatifti bugun. Silikte olsa cikardi bende garip bir durum var hadi hayirlisi. Armin canim insallah bidahaki ay olur peki hic ovulasyon yaptinmi
iki aydan beri duzenli yapiyorum clearblue nun monitöru ile bu arada teşekkür ederim insallah birdaki aya.

Benim yarın ya da salı günü regl olmam gerek. Bu sabah yine test yaptım oncomedmi ne o kağıt test mi ne yine bembeyazdı! Silik milik bişi yok. Çarşamba Doğum günüm acaba bir sürpriz olur mu? Şuan gaz ve göğüs dışında bir şikayetim kalmadı.

Benimde o jel gibi akıntıdan sonra bugun kahverengi leke geldi bata daha 5-6 gün var ama anlamadım ya galba hasta olcam off yaa

adete yakin yapip pozitif cvap aldinmi. Bendede oyle oluyorda
adetten gününden önce bir asilama sonrasi gordum siligi birde bu ay silik cizgiyi gordum pozitif demiyim. Bu ay bakalim ne olucak. Bizim spermler az ve yavaşlar anneleri jel aldi kayarak gitsinler dedi ama kaymayida becerememisler . Bu ayda jel alicam belki bu sefer basarirlar. Babalarina trden vitamin getirttim kaynima, oda almanyadan nezaman yollar bizimki nezaman icer bebeler de, guclenir bilmiyorum basarana kadar devam.

Ağzın bal yesin ya inşallah öyledir artık o kadar yoruldum yıprandımki her ay bu ayda olmadı diye bi dahaki aya ümitlenmekten yoruldum
Hangimiz yorulmadık ki guzelim. Ama her yeni ay umitle bekledik. Sil baştan sil bastan. Beklmesek belki de olucak. Benim bir bucuk sene oldu iki basarisiz aşılama var birde. senin surec? ne bilmiyorum ama, dilegim bebegin seninledir. Ve hepinizle:)

Benim kızım var 7 yaşında 2 seneden fazla oldu kardeş istiyoruz ama sorun yok ona rağmen olmaması ve beklemek yıkıcı hiç bebeği olmayanların sınavı daha ağır tabi ama kızım o kadar üzülüyorki tabi bende çok istiyorum ama sorduğunda kardeşim niye gelmiyor dedğinde boğazım düğüm düğüm oluyor çok istiyor kuzum abla olmayı

Kızlar mrb ben pko hastasıyım adetlerim düzensiz en son 18 nisanda olmuştum tam 110 gün sonra 3 ağustosta oldum olduğum günden beri çeşitli bitki kürleri denedim yan etkisiz we tavsiye edildiği şekilde onları kullandığım için 15 gün sürdü adetim bu ay olmayı bekliyordum kendiliğinden çnkü adet söktürücü etkiye sahipti yaptığım kürler fakat 3 gün oldu günüm geçeli sizce gebelik war mıdır ? Ben eylülde hamile kalmayı çok istiyorum inşallah vardır belirti soracak olursanız en bariz we sadece bu ay olan bel hatta bel bile denmeyebilir kuyruk sokumuna doğru ara ara wuran 10 15 dakikalık keskin ağrım we sağ kasığımda yine ara ara ağrım onun dışındakiler genelde olan şeyler sizce hamiş olabilir miyim yardımcı olur musunuz ?? Test yapmadım çnkü benim için çok imkansız bi hal aldı bu durum olmadığını düşünyrm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…