Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Chester15 Chester15 cok uzuldum cnm bidaki ay insallah. Kizlar kafayi yicem ya bata son 3 var bugunki hcg testi negatif ama ovulasyon testi ekte bakarmisiniz.

Eklentiler

• 20180909_201155.jpg
    20180909_201155.jpg
    18,4 KB · Görüntüleme: 27
Hamilelikte ovulasyon testi çift çizgi çıkıyor diyorlar ama benim hiç bilgim yok canım. İnşallah hamilesindir
canim bazilari guvenmeyin yinede hamile olmuyanlardada boyle cikabiliyormus ama bu kadar koyu mu oluyor acaba. Burda bu kadar koyuluktan sonra adet olan varmi acaba

Chester15 Chester15 cok uzuldum cnm bidaki ay insallah. Kizlar kafayi yicem ya bata son 3 var bugunki hcg testi negatif ama ovulasyon testi ekte bakarmisiniz.
Canim bata yakin yapmıştım ben bu kadar koyu cikmamisti hani umut vermek istemiyorum bide 0flu arkadasimjz yapmıştı onunkide koyu olmustu belki gebelik testinde gec cikacak canim sen sabahleyin ilk idrarla tekrar bi yarin

Canim bata yakin yapmıştım ben bu kadar koyu cikmamisti hani umut vermek istemiyorum bide 0flu arkadasimjz yapmıştı onunkide koyu olmustu belki gebelik testinde gec cikacak canim sen sabahleyin ilk idrarla tekrar bi yarin
canim senindemi koyu cikmisti. Bazilari yazmis bata yakin koyu olmasina ragmen hasta oldum. Diye 0fLu 0fLu 3 gun kala silikte olsa cikmisti gebelikte

Kızlar kendimi o kadar yorgun ve uykusuz hissediyorum ki. Bugün geç uyandım, hiç bir iş yapmadım, akşam üstü dışarı çıktım çok ayakta kalmadım ama şuan uyuyakalmak üzereyim koltukta. Size de böyle oluyor mu? Hiç böyle olmamıştı bu güne kadar.

Kızlar kendimi o kadar yorgun ve uykusuz hissediyorum ki. Bugün geç uyandım, hiç bir iş yapmadım, akşam üstü dışarı çıktım çok ayakta kalmadım ama şuan uyuyakalmak üzereyim koltukta. Size de böyle oluyor mu? Hiç böyle olmamıştı bu güne kadar.
Bende kendimi yorgun hissediyorum tatlim ama benimki erken uyanmakla ilgili seninki insallah bebistendir canim

Merhaba tatlım benim de tam tersi bir durum normalde hiç uyanmam gecede 3-4 defa tuvalete çıkıyorum sık sık uyanıyorum. Yorgunluk erken hamilelik döneminde sık rastlanan belirtilerden. İnşallah bebiştendir

Chester15 Chester15 Kuzum üzüldüm ama yeni ay yeni umutlar. Inşallah gelecek ay olur

Y yaprakali Kuzum ben ovulasyon testini bu ay denedim ama sadece yum.donemi için.O yüzden hiç bilmiyorum hamilelik belirlemede de kullanilirmi

Sevsev12 Sevsev12 Bende bu ay netten laboquik aldım.herkes çok memnun kalmış.
İnşallah canım diğer ay aşılama yaptırcam belki öyle olur

Merhaba tatlım benim de tam tersi bir durum normalde hiç uyanmam gecede 3-4 defa tuvalete çıkıyorum sık sık uyanıyorum. Yorgunluk erken hamilelik döneminde sık rastlanan belirtilerden. İnşallah bebiştendir
Öncelikle hoş geldin canım, inşallah senin belirtiler de hamileliktendir

X