Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tatlim simdi senin döngüler baya uzunmus hani adet tarihine var o zamanlar ama icin rahat etmiyorsa böyle huzursuz olacağına sabah bir test yap kafani rahatlat kuzum ya

Tatlim simdi senin döngüler baya uzunmus hani adet tarihine var o zamanlar ama icin rahat etmiyorsa böyle huzursuz olacağına sabah bir test yap kafani rahatlat kuzum ya
canım benim adet döngüm yok ki uzunu kısası olsun ben hamileliğim eğer olursa şans eseri öğrencem herslde takwimime göre 3 gün geçti sormak istediğim şu ki bitkiler işe yaramamış mıdır ?

:)) Allah büyük insallah en yakin zaman da abla olur dilegim. cokta faydası olur sana kizinin.
Ben adet oldum @Sevsev12 yeni bat 7 ekim

Ya az önce eşime kahve yaptım eğildim vermek için sol.kasik tarafıma bişey battı baya sızladı ne olabilirki acaba ya Sevsev12 not:adet olmadim daha krem akintim var

:)) Allah büyük insallah en yakin zaman da abla olur dilegim. cokta faydası olur sana kizinin.
Ben adet oldum @Sevsev12 yeni bat 7 ekim
Ekim uğur getirsin sana kuzum bekleyeceğin son ay olur insallah.
Ovu doneminde kafayi rahatlat cocuk icin iliski olsun da yapayim deme kafadan sil yum gunlerinj de takip etme hastaligin bittikten 2- 3 gun sonra baslayin ama takvime falan hic bakma

Ya az önce eşime kahve yaptım eğildim vermek için sol.kasik tarafıma bişey battı baya sızladı ne olabilirki acaba ya Sevsev12 not:adet olmadim daha krem akintim var
Ayy kuzumm senin melegindir bencee burdayim diyor dikkaf et kendine
Az once aklimdan gectin napti bu kiz dedim acaba baktim senden mesaj gelmis kuzum
Test yapiyon mu sabah
Kiz bayadaa gecmis ha senin batin üstünden

Canım ben arkadaşlar kadar bilgili değilim bu konuda ama geçen ay bende geç adet oldum ve biraz adet söktürücü ilaçları bitkileri araştırdım ama kullanmadım çünkü eğer hamileysen bebeğe zarar verdiğini okudum bikaç yerde eğer en ufak şüphen varsa bence kesinlikle test yapmalısın

O kadar korkuyorum ki değişik bişey bu ya olması için can atıyosun war mı diye bakmaya gelince kaçacak yer arıyorsun inşallah wardır ama isteyen herkesin hepimizin tez wakitte hayırlısıylaa inşallahh

sevoooocan aklimda çılgın birseyler var deneyeceğim. Başarılı olarsam soyleyecegim bir de öyle deniyim icim de kalmasın. Sonra birakicam kendimi sagol

Gelene hoşgeldin demekten başka yapcak bişeyimiz yok :) ben bu ay inofolic kullandım acaba o gecikme yapar mı? Bu arada pko yok
yok yapmaz bildigim. bende kullndim 3 ay gunum hic sasmamisti, aksine duzenliyor diye biliyorum

yok yapmaz bildigim. bende kullndim 3 ay gunum hic sasmamisti, aksine duzenliyor diye biliyorum
Resmen test yapmayarak eziyet ediyorum kendime :) ben ilk defa bu ay kullandım normalde de adetlerim düzenli olduğu için dedim acaba ilaç mı ters tepti

Resmen test yapmayarak eziyet ediyorum kendime :) ben ilk defa bu ay kullandım normalde de adetlerim düzenli olduğu için dedim acaba ilaç mı ters tepti
yapsanaaaaaaaaaaa varmi testin? :))))

yapsanaaaaaaaaaaa varmi testin? :))))
Kötü günler için var bi test ama sabahı bekliyim diyorum gerçi 3 gündür öyle diyorum ama elim gitmiyor :) kasığımdan bacağıma doğru inen bir sancı giriyor arada ama bilemiyorum işte. Ümitlenmek istemiyorum sanki böyle ucunda gibi biraz sıksam akıp gidicek gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…