Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yap kiz sabah adet olmamissan kendini de beni de,deli etme valla merak ettim sabah uyanınca ilk is bakicam buraya test yapmışsın mi insalah iki cızgili birsey atmış olarsın negatif cikarsa da bu ayda kısmet değilmiş de gec yeni aya hazirlan. Oyle bunalima da girme. Amaaa insallahhhhhh iki kirmizi el sallar sana

Ben de sancidan yilan gibi kivraniyorum,

Günaydin hanimlar...
Nasilsiniz.
Su test yapacaklar yapsinlar artik da guzel haberler alalim yahu.
Bana gelince dahiliyeye gidicem tekrar.
Nasil isse tiroidlerim gebelikte hizlica yukseliyor.
İki ay once hormon testinde 1.20 idi cuma 5 cikmis.
Tekrar baktirip sanirim yine ilaca baslayacagim.
Dualarinizi esirgemeyin olur mu?
Daha sonra da kadindoguma gidicem.
Bakalim benim tedavi isi ne olacak.
Umuyorum ki ilgili bi doktordur...

Canım troid için hemen ilaca başlatıyor bazı kişilerin hamilelikte yükseliyor evet herşey yolunda gidicek inşallah gör bak

Sana oyle geldi cnm:) aslinda iki gun once vardi ama top oynayinca ertesi gun cikmadi. Hatta o gunku cizgi o kadar netki ertesi gun cikar kesin dedim.

Günaydın kızlar bugün gecikmemin 3. Günü ama hala gelen giden yok test yaptım tek çizgiyle başbaşa kaldım.

Gunaydin bebiskom heycanla cift cizgilerj bekliyoz.
Triotte ilac kullanırsın tatlim bisey olmaz insallahh bak bana benim hormanlar yok her gün ilac aliyom

Gunaydin bebiskom heycanla cift cizgilerj bekliyoz.
Triotte ilac kullanırsın tatlim bisey olmaz insallahh bak bana benim hormanlar yok her gün ilac aliyom
O bisey degil zaten igne kullanacak miyim diye erkenden gidicem doktora. Dua edin insallah iyi bi doktor cikar sansima

Devlet hastaneleri ana baba gunu gibi.
Dahiliyeye geldim bi dunya sira var.
Kan vericem bakalim

Ayy kuzumm senin melegindir bencee burdayim diyor dikkaf et kendine
Az once aklimdan gectin napti bu kiz dedim acaba baktim senden mesaj gelmis kuzum
Test yapiyon mu sabah
Kiz bayadaa gecmis ha senin batin üstünden
Test yapmadım alamadim çünkü kuzum ayyy icinemi doğdu insallah olmuştur tatlım ya insallah tutmustur bebeğim benimledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…