Diyetleyen Öğretmen

Yarın seminer başlıyor bugün kuaför işimi hallettim uzun zaman sonra saçlarım boya gördü Zayıflamak ferahlamak ne güzelYine protein ağırlıklı bir gün geçirdim sebze sevmiyorum ne yapayım

Kahvaltı
1 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 4 zeytin, kiraz saplı çay, 1 wasa, 1 çatal krem peynir, 1 dilim hindi füme, 1 çk mandalina reçeli
Ara
Yeşil çay, züber
Akşam
Adana kebap, 1 parça sucuk, salata

2 LT su, 3 mil Leslie, 20 dk zumba

Dünün menüsünü paylaşmaya geldim ve hala kilomda tek bir kıpırdama yok 72,1 hala niye böyle oldu bir anlasam Cumaya iki gün kaldı bu gidişle haftayı artı olarak kapatacağım ilk defa bugün ve yarın o yüzden ödem atıcı çay yapacağım bir de akşam yemeği niyetine detoks içeceği içeceğim bakalım iki gün de biraz kilom iner belki

31 Ağustos Salı
Kahvaltı

1 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 1 wasa, kiraz saplı çay, 1 çatal krem peynir, 1 dilim hindi füme, 4 zeytin
Ara
1 avuç kuruyemiş, Türk kahvesi
Akşam
Tas kebabı, 3 yk haşlanmış bulgur, salata

2 LT su ve yeşil çay içtim 3 mil Leslie ve 20 dk zumba yaptım

Eklentiler

• 92194AEC-AAFA-488C-AE76-9E1FCDCDA2A6.png
    269,4 KB · Görüntüleme: 106
  • ECBE4B25-55CB-4888-86E5-962E2B7296E3.png
    336,3 KB · Görüntüleme: 110
Sonunda geçen cumaki kiloma ulaştım 71,2 yi gördüm bugün yarın da en azından 300 gram daha gitse 70 kiloyu ucundan görsem hiç fena olmazdı Dünün menüsünü paylaşayım yine unuttum çünkü
Kahvaltı
2 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 1 wasa, 4 zeytin, 1 dilim hindi füme, kiraz saplı çay
Ara
Ödem çayı, 1 avuç kuruyemiş
Akşam
Detoks içeceği

2 litre su içtim spor olarak da 3 mil Leslie ve 20 dk zumba yaptım

Cuma tartı günüm normalde geçen cuma 66,5 gördüm artık son kilolar olduğu için çoğu zaman gram gram gidiyor tabi bakalım bu hafta kaç gidecek

Eklentiler

• 4DE6D21D-FA9C-4E6A-AE94-5E887FB3E738.jpeg
    66,7 KB · Görüntüleme: 107
Okuyamadim hepsini o kadar kiloyu sadece diyetle ve sağlıklı beslenmeyle mi verdiniz??

Maşallah çok güzel kilo vermişsin
Sarkma filan oldu mu

Hey maşallah

Emeğin resmini görmek harika bir şey iyi ki tanışmışız

Maşallah çok güzel kilo vermişsin
Sarkma filan oldu mu
Çok teşekkür ederim Sarkma illa oluyor hiç olmadı diyemem alt göbeğimde oldu bundan sonra kilo vermekten ziyade alt göbeği göndermek için spor yapacağım ama şöyle düşünün 52 bedenden 38 bedene düştüm genel olarak büyük bir incelme oldu

Hey maşallah

Emeğin resmini görmek harika bir şey iyi ki tanışmışız
Çok sağ ol canım Gerçekten onca açlığın onca yorgunluğun onca gözyaşının resmî İyiki gelmişim iyiki sizinle beraber bu süreci geçirmişim

Tebrikler cidden boğazını ,nefsini tutup o kadar kiloyu verebilmek de bir başarı .. ameliyat olup da o kadar veremiyor insanlar çoğu geri alıyor
Çok teşekkür ederim Ameliyat olmayı çok istemiştim ama ailem hep engel oldu şimdi iyiki olmamışım kendim başarabilecekmişim diyorum inşallah korumak mümkün olur kiloları

Başıma gelenler daha doğrusu başıma getirdiklerim Geçen gün ayağımı sıcak suyla haşladım zaten modum düşüktü ne diyet kaldı ne spor şu an tek isteğim kilo almadan bu süreci atlatmak inşallah başarabilirim son üç kilo için biraz bekleyeceğim gibi gözüküyor önce sağlık tabi

Geçen hafta ile aynı olmayı başardım bu bir mucize benim için

Eklentiler

• FD8240DD-5B4F-499B-B444-AE09BB0442B4.jpeg
    66,7 KB · Görüntüleme: 101
Yeni bir öncesi sonrası gelsin kendimi çok fit sanıyordum 1. Resimde 94 kilo filandım şimdi bakıyorum ne kadar kilom varmış şu an da zayıf değilim tabi ama en azından normalim normale yakınım

2. Resim yüzden yüzümü açık gösterebilsem keşke sanki o yüz ben değilim bir başkası inanmak çok güç o kadar değişti iyiki değişti ama

Eklentiler

• 66B94441-67E3-4613-8CA6-CD30ED07E8D5.jpeg
    155,1 KB · Görüntüleme: 97
  • B9E0E88B-4BB0-4108-8A27-9C9BD2EEB772.jpeg
    153,1 KB · Görüntüleme: 102
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…