Su orucu ile arınıp, hafifleyelim

Peki baş dönmesi göz kararması falan olmuyor mu? Çalışan insanlar için enerji kaybına neden olmaz mı ? 3 gün bende yapabilir miyim acaba🙄
Ben yasamadim bunlari. Ki basta bekliyordum. Cunku cok cabuk gozumun onu kararir. Tuzlu suyun faydasi oldugunu dusunuyorum.
Ben calistigim gunlere denk getirmistim. Cok yogun ve yorucu isim. Sadece Yemek molasinda oturmaya firsat var Oda 20dk.
Bu aksam basliyorum 2 gun calisacagim haftasonu da tamamlayip duruma gore Devam edecegim

Ben yasamadim bunlari. Ki basta bekliyordum. Cunku cok cabuk gozumun onu kararir. Tuzlu suyun faydasi oldugunu dusunuyorum.
Ben calistigim gunlere denk getirmistim. Cok yogun ve yorucu isim. Sadece Yemek molasinda oturmaya firsat var Oda 20dk.
Bu aksam basliyorum 2 gun calisacagim haftasonu da tamamlayip duruma gore Devam edecegim
Şimdiden başlangıcın hayırlı olsun kaptanım keşke ilk günler evde olabilseydin
kaptanım yazamadım 4. Takım kaptanı olmuşsunuz hayırlı olsun arada sohbete gelmek istiyorum rakip olduğumuzdan çekiniyorum valla :KK70:

Şimdiden başlangıcın hayırlı olsun kaptanım keşke ilk günler evde olabilseydin
kaptanım yazamadım 4. Takım kaptanı olmuşsunuz hayırlı olsun arada sohbete gelmek istiyorum rakip olduğumuzdan çekiniyorum valla :KK70:
Aslinda 2 gundur evdeydim. Aklimdaydi ama iste iken daha rahat benim icin. Cunku totom yer gormuyor Firsat olmuyor Yemek filan dusunmeye. O yuzden boyle yaptim.
Tesekkur ederim. Beklerim herzaman :)) cekinme yemem kimseyi :KK53:

Aslinda 2 gundur evdeydim. Aklimdaydi ama iste iken daha rahat benim icin. Cunku totom yer gormuyor Firsat olmuyor Yemek filan dusunmeye. O yuzden boyle yaptim.
Tesekkur ederim. Beklerim herzaman :)) cekinme yemem kimseyi :KK53:
Estağfirullah ya öyle demek istemedim :olamaz:
Aslında bu da mantıklı ben normalde sahursuz oruç tutabiliyorum 24 saat geçiyor da sonrası korkutuyor 😅

Estağfirullah ya öyle demek istemedim :olamaz:
Aslında bu da mantıklı ben normalde sahursuz oruç tutabiliyorum 24 saat geçiyor da sonrası korkutuyor 😅
Benimde gozumu korkutuyordu. Dedigim gibi hemen bas donmesi goz kararmasi yasayan biriyim. Ama ne hikmetse 5 gün dayandim.
Kendini hazir hissedince deneye bilirsin ☺️
Kilo vermek icin degilde hucre yenilenmesi icin guzel birsey

Benimde gozumu korkutuyordu. Dedigim gibi hemen bas donmesi goz kararmasi yasayan biriyim. Ama ne hikmetse 5 gün dayandim.
Kendini hazir hissedince deneye bilirsin ☺️
Kilo vermek icin degilde hucre yenilenmesi icin guzel birsey
Valla ben de mi başlasam yarın heves ediyorum ama çay kahve içebilirim değil mi sade olmak şartıyla

Valla ben de mi başlasam yarın heves ediyorum ama çay kahve içebilirim değil mi sade olmak şartıyla
Icebiliyorsun. Ben ictim ama 2 bardak sadece. Sade soda da icmistim.
Bazilari Elma sirkeli su da iciyor diye duydum.
Denemek istersen destek olurum :))

Su orucu 81.saat. Her şey yolunda şuan
Kilo 70.50

Eklentiler

• IMG_20201105_080401_275.jpg
    IMG_20201105_080401_275.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 87
X