Diyetleyen Öğretmen

Ben günde 3 öğün beslendim genelde canım saat 12-1 gibi kahvaltı 4te ara öğün 7-8 gibi akşam yemeği yiyip günü kapatıyorum listem yok çünkü evde ne varsa onu yerim genellikle ama yemekleri hep zeytinyağı ile yaptım ekmek yemedim kalori hesabı için bir program indir kilon 90 civarı olduğu için kendini çok kısma 1300-1400 kalori civarı beslenebilirsin yürüyüşün yanında Leslie yapabilirsin ben çok faydasını gördüm

Masallah cnm cok tebrik ederim, harika olmuşsun

Nasil oldu ayağın canım?

Maşallah ne kadar iyi vermişsiniz canı gönülden tebrikler birşey söylemek istiyorum ilk resim şuan benüst beden çok bende de elma tip
Çok teşekkür ederim pazartesi inşallah başlıcam niyet edip kalori sayacım var birde aralıklı oruç programı indireyim başlıyım ilk hafta deneme yaparım adapte olursam listenize dahil edersiniz

Aynen tam bir elmaydim. Hala da son kilolar göbekte. Ama o karın kasları buraya gelecek.

Ben yıllarca kendimi elma tip zannediyordum ama zayıfladıkça elmadan ziyade dikdörtgen olduğumu anladım
İlk hafta zor geçecektir illa canım ama kaçamak yapmamaya çalış direnirsen inşallah devamı da gelecek alışıyor insan bir süre sonra

cuma günü kilomu paylaşmamışım bile geçen hafta o kadar kopuktum diyettenEvde olunca sürekli saçma sapan beslendim sıkıntıdan ama kendime söz verdim 1 ay boyunca düzgün besleneceğim diye bakalım sözümü tutabilecek miyim

Cuma:66,3
Bugün:65,9

Artık bu hafta kendimi 65 kiloya atacağım inşallah spor yapamıyorum şimdilik ayağımdan dolayı sadece yediklerime dikkat ederek ne kadar gidecek bakalım

İnşallah cnm yarın başlıyorum 2 saat sonra başlıyor orucum inşallah devamlı olur bugünün sporu da tamamdır 15bin adım ve bölgesel çalıştım

İnşallah cnm yarın başlıyorum 2 saat sonra başlıyor orucum inşallah devamlı olur bugünün sporu da tamamdır 15bin adım ve bölgesel çalıştım
Çok iyi canım sporunkolaylıklar diliyorum zorlansan bile tut kendini sonra o açlığa alışacaksın ve hoşuna bile gidecek benim de eşim yok bugün yemek de yok evde akşamı nasıl geçirsem diye kara kara düşünüyorum

Eminim daha hafif geçirmişsindir. Ben dün zorlandım akşam atıştırmasına alışmışım bugün iyi gidiyor şimdilik sporumda tamamdır

Eminim daha hafif geçirmişsindir. Ben dün zorlandım akşam atıştırmasına alışmışım bugün iyi gidiyor şimdilik sporumda tamamdır
Ben de akşam nescafe hurma topu ve wasa sandviçle geçiştirdim bugün güzel bir rakam gördüm şükür haftalardır kurtulamadığım 66 dan kurtuldum sonunda

Zorlansan da bozmamış olman çok iyi canım bugün daha rahat geçecek yarın daha da kolay olacak sporunu da ihmal etmemen çok iyi ne yaptın spor olarak

Tartımı paylaşmaya geldim gitti sonunda 66 65i göreyim derken direk 64e geçiş yaptım yok benden daha mutlusu Hedefe kaldı son 2 belki koruma döneminde kilo alabilirim diye fazladan 2 kilo daha verip 60 kiloda sürecimi tamamlarım

Geçen Hafta:66.3
Bu Hafta:64.3
Fark:2
Yüzde:3.016

Eklentiler

• 5E06F13D-45B2-450D-AC6E-FDEB064A34AF.jpeg
    49,3 KB · Görüntüleme: 71
Ben iyice koptum diyetten artık kilo koruma dönemine geçmeye karar verdim 65 kiloyum 38 bedenim 50 kilo vermiş durumdayım ve memnunum halimden aynaya bakmaktan mutluyum istediğimi giyebilmekten mutluyum evet incecik değilim ister istemez azcık sarkmış bir göbeğim var ama onunla bile mutluyum sadece kilomu koruyup göbeği eritmek için spor yapacağım eski yeme alışkanlıklarıma dönme gibi bir niyetim yok hafta sonu serbest olup hafta içi dikkat ederek inşallah koruyacağım kiloyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…