Diyetleyen Öğretmen

Tam menü yazmaya başlıyorum dedim misafirim çıktı geldi yarın gidecekler ama bundan sonra daha rahat olurum

Kilo bildirimi yapayım dün de bugün de aynıyım 75,1 ama dün gece 12 de tuttum bir bira içtim üstüne kuruyemiş yedim cuma hedefim 74,9 alt tarafı 200 gramcık gider herhalde

Sonunda patolojiden sonuçlarım çıktı ve şükürler olsun tertemiz kafa olarak yoğun bir dönemden geçtiğim için hiç uğarayamadım yazamadım ama diyete aynen devam ettim bu sabah gördüğüm rakam çok şahaneydi inşallah cuma günü güzel bir tartı paylaşmış olacağım buraya da artık bugün itibariyle geri dönüyorum akşam menümü yazarak başlayacağım biraz da öncesi sonrası resmî paylaşmayı planlıyorum gördükçe motive olurum da son 9 kilomu gönderirim

Menümü paylaşmaya geldim hafif beslendim bugün artık zaten çok açlık hissetmiyorum midem baya küçüldü anlaşılan Dile kolay 45 kilo gönderdim son on kilo da bir şekilde gidecek umarım ondan sonra koruma sürecim başlayacak
Kahvaltı
2 yk yulaf, 1 sb süt, 1 şeftali
Ara
Züber, dukan birası
Akşam
Musakka(fırında zeytinyağlı), 1 kase cacık, 1 wasa

2 LT su, 2 mil

Alışverişe çıktım bugün salı günü okul başlıyor ve giyecek tek bir pantolonumun olmaması müthiş bir duygu artık 40 beden olmam ama evde 44 beden olmasından kaynaklı mecbur çıktım çok bir şey almamaya çalıştım çünkü 2-3 ay daha diyet sürecim devam edecek bir beden daha küçülüp inşallah 38 beden olacağımBu yüzden de akşam yemeği akşam 9 a kaldı eve geç gelince

Kahvaltı(13.00)
1 haşlanmış yumurta, peynir, kiraz saplı çay, salatalık, 1 wasa, 1 çatal krem peynir, 1 dilim hindi füme
Ara
4-5 adet zeytinyağlı dolma
Akşam
Musakka(fırında zeytinyağlı), 1 kase cacık, 1 wasa

1 LT dukan birası, 2 LT su, 10bin adım

Yarın tartı günü bugün harika bir rakam gördüm bakalım yarın bir eksilme olacak mı heyecanla bekliyorum şahane bir rakamla geleceğim inşallah öncesi sonrası paylaşayım da motivasyonumuz iyice artsın

Eklentiler

• 6E375B39-A66D-4DF2-A07D-CB9E7841261F.jpeg
    136,7 KB · Görüntüleme: 117
Muhteşem eksimle geldim
Geçen cuma 73,3 bugün ise 71,2 görmüş bulunuyorum tam 2,1 kiloyu daha göndermiş bulunuyorum 6lı rakamlara çok az kaldı Diyet dönemi dışında çok tartılan bir insan değilimdir senelerce tartıya çıkmadığım bile olur ama diyetteyken her gün tartılmasam içim rahat etmiyor En son bu kiloyu 2011 senesinde görmüştüm on senedir genel olarak 90 kilo üstü takılıyorum inşallah bir daha yüksek rakamlar görmem de bunca emeğim zahmetim boşa gitmez

45. Kiloma da elveda

Eklentiler

• BD1B5909-ABAB-4731-9A15-8E5DBCFCC412.jpeg
    52,5 KB · Görüntüleme: 113
Bugun diyetisyenden ciktim ise geri dondum 10 gunde 5 kilo vermisim (tabii haftanin 4-5 gunu asure yedim) konunuzu gordum ve neden bende yapamayayim dedim azminizi tebrik ediyorum insallah darisi basima konunuzu takipteyim

Bugun diyetisyenden ciktim ise geri dondum 10 gunde 5 kilo vermisim (tabii haftanin 4-5 gunu asure yedim) konunuzu gordum ve neden bende yapamayayim dedim azminizi tebrik ediyorum insallah darisi basima konunuzu takipteyim
10 günde 5 kilo çok iyi vermişsiniz tebrik ederim Sizin kilonuz ve boyunuz hedefiniz nedir

10 günde 5 kilo çok iyi vermişsiniz tebrik ederim Sizin kilonuz ve boyunuz hedefiniz nedir
Boyum 1.70 kilom 110.6 ydi suan 105.6 hedefim 70 diyelim cok zayif zaten hic bi zaman olmadim ama dogumdan sonra maalesef kendimi kaybettim insallah toparlaniyorum yavas yavas bugun konunuza denk gelmem beni cok motive etti tesekkur ederim size

Boyum 1.70 kilom 110.6 ydi suan 105.6 hedefim 70 diyelim cok zayif zaten hic bi zaman olmadim ama dogumdan sonra maalesef kendimi kaybettim insallah toparlaniyorum yavas yavas bugun konunuza denk gelmem beni cok motive etti tesekkur ederim size
Boyumuz aynı başlangıç kilom sizden daha fazlaydı ben de geçen sene Temmuz ayında başladım arada hamilelik ve düşük yaşadım o zaman tabi diyete 4-5 ay ara verdim sonrasında tekrar devam ettim inanın isteyin yeterli inşallah siz de vereceksiniz ben aralıklı oruç yaptım o çok güzel kilolar verdiriyor spor olarak da genelde Leslie ve yürüyüş yaptım çok ekstrem sporlar yapmadım bir de diyete devam etmeni sağlayan nokta buradaki zayıflama yarışı oldu takımda olmasam kesin bırakmıştım diyeti

Bende sirf bu yuzden diyetisyene gidiyorum sanirim sorumlu hissediyorum kendimi daha once 2 ayda 22.5 kilo vermistim spor ve diyetisyenle ama suan cocugumla calisiyorum gec saate kadar kendi isimiz oldugu icin maalesef spora zaman ayiramiyorum ama leslie baslicam sanirim yada isten biraz erken cikip 2-3 gunde olsa spor salonuna gidicem bu arada insallah saglikli hamileliginiz olur kucaginizzi doldurur Allahim

Amin canım inşallahSpor salonu tabi daha etkili olur ama ben pandemiden dolayı cesaret edemedim evde kendi kendime bir şeyler yaptım inşallah sen de azmini isteğini kaybetmeden devam et ve ideal kilona bir an önce ulaşırsın

Anneme geldim bir iki günlüğüne dün o yüzden yazamadım menümü şimdi hazır müsaitim hemen yazayım Benim için bir motive kaynağı da kendimi bildim bile hep zayıf olan annemden artık daha zayıf gözükmem Son 7-8 kiloyu da gönderdikten sonra bakalım nasıl gözükeceğim

Kahvaltı
2 yk sucuklu yumurta, domates, salatalık, peynir, kiraz saplı çay, 1 tk mandalina reçeli, 1 çatal krem peynir, 4 yeşilzeytin, 2 wasa
Ara
Türk kahvesi, bitter çikolatalı yulaf bar
Akşam
Mercimek yemeği, salata, 1 dilim tb ekmek

2017 de 89 kiloyken ve 2021 de 77 kiloyken
İşin ilginç yanı 89 kiloyken kendimi gayet fit hissediyordum şimdi bakıyorum da

Eklentiler

• 2BF5DBAA-5011-4FC6-BBCD-EE0DA474822E.jpeg
    150,4 KB · Görüntüleme: 104
Dün gece anneme geldim yarın döneceğim pazartesi kuaföre gidip yıllar sonra saçımı boyatacağım salı günü de okul başlıyor zaten son değişikliğimi de yapmanın vakti geldi
Bugün annem sağ olsun ödül günüydü 45. Kilomun ve cuma zayıflama yarışmasında bireyselde birinciliğimin şerefine

Kahvaltı
1 yumurtadan peynirli omlet, domates, salatalık, zeytin, 1 dilim tb ekmek, 1 çk incir reçeli, çay
Akşam
Et döner, 5 yk pilav, künefe

2 LT su, 10bin adım

Allah affetsin diyelim pazartesi tartısında göreceğim artı şaşırtır mı şaşırtmaz ama inşallah cuma gününe az da olsa eksiyle geleceğim

Dün menümü paylaşmayı unuttum şimdi paylaşmaya geldim

Kahvaltı
1,5 haşlanmış yumurta, domates, peynir, salatalık, çay, 2 çk incir reçeli, 1 lokma tb ekmek, 4 zeytin
Akşam
Yarım kase şehriye çorbası, 3 fırın köfte, salata, yarım dilim tb ekmek

2 LT su içtim ama annemden geç gelince spor yapamadım inşallah bugün itibariyle spora tam gaz başlıyorum

Bugün pazartesi ve kontrol tartısı vardı ama sonuç beklediğim ve istemediğim gibiydi
Cuma gününe göre +900 72,1 çıktım cuma gününe kadar toparlamam lazım inşallah başarabilirim bundan sonra hedefim her gün 10bin adım ve 3 mil Leslie yapmak inşallah bıkmadan vazgeçmeden yapacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…