Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Erken gebelik testi yapın. Bu kaset testler çok hassas değil.

Kiiizzz ne kadar güldüm sence hangimiz sağlıklı düşünüyor ki bu konuda erkekler zaten ayrı bir olay her ilişkide hamile kaldığımizi düşünüyorlar
Evet eşimin bana dediği aynen şöyle "Dünyada 4 milyar insan olduğunu düşünürsek yumurtanın ömrünün 24 saat olduğuna inanmıyorum." gelde inandır hamile kalamadigina

Çok geçmiş olsun canım, geniz eti var mı? Muhtemelen alerjik bir cocuk o yüzden ağır atlatıyor canım ya, moralini bozma damardan antibiyotik etkilidir sonuç alırsınız inşallah

Artımed aldım ben de akşam eczaneden doğru almışım o zaman

Çok geçmiş olsun canım, geniz eti var mı? Muhtemelen alerjik bir cocuk o yüzden ağır atlatıyor canım ya, moralini bozma damardan antibiyotik etkilidir sonuç alırsınız inşallah
Canım geniz eti vardı yazın ameliyat oldu. Hem de aşırı alerjik bir çocuk. Şimdi akşam yine ateşi yükseldi uyudu bir öksürük başladı anlatamam uyuyamıyor öksürükten artık ne yapacağımı şaşırdım

Canım pttavm den kargo bedava 36 liraya mı ne aldım 10 tane artımed gebelik testi bugün de geldiler hatta. burada arkadaşlarım bahsetmişti . Ben ovulasyondan sonra 10 gün geçtiğinde yaptığımda negatif 12 gün geçtiğinde yaptığımda pozitifi görmüştüm . Ama kimyasal oldu

Teşekkür ederim canm peki kızlarım sizde hiç önceki hamilelikleriniz de yerleşme kanamasın oldu mu
Yani ilk hamileliginde yerleşme kanaması olup sonrakilerde olmaması gibi?
Ben canım, kızımda oldu oğlumda olmadı ve ikisinin hamilelik süreci çok ama çoookkk farklıydı. Her hamilelik kendine özel

Canim belirtin var miydi benimde bat 6 aralik bugün test yaptım cook hafif silik xikti

Canim çok üzüldüm
Rabbim şifa versin.
İğneler inşallah işe yarar, diğer işleme gerek kalmaz.
Sende bu süreçte çocuğu okula göndermeye devam edecek misin ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…