Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Adetten hemen sonra vücudunu dinleyerek (özellikle yumurta akı kıvamı akıntı ve kasıklarda hafif batmalar) veya ovulasyon testi kullanarak baslayabilirsin adet gününe göre hesaplamak pek doğru olmuyor en iyisi vücudundaki değişiklik

Evet canım bir süre hapın etkisi devam eder. Sonra düzene girer. Ben de eski Yasmin cilerdenim bu ay daha yeni hamile kaldım Mayıs'ta bırakmıştım. Ama düzenli ilişkim olmuyordu

Allah razı olsun canm benim benim de göğüs uçlarım elleyince sızlıyor birde dolgunluk var beyaz akıntı var

2 güne bir ilişki yasa canim.
Diğer adete göre de belirlersin

Canım bugün doktora gittik tekrar çok moralim bozuk doktor oğlumun iki kulağına da baktı. Çok enfeksiyon olmuş dedi hatta sıvı birikmiş. Bu enfeksiyon bitmeden ateş asla bitmez dedi. Ben damardan tedavisini vereceğim dedi 5 adet iğne günde bir tane yapılacak dedi bittiği günün ertesi günü kulak burun boğaz doktoruna kontrole gitmelisiniz dedi. Çünkü bunu iğne bile geçirmeyebilir dedi orda kulağına kamera ile bakarlar hala varsa sıvı hafif anestezi ile uyutulur kulağa tüp takılır o tüp sıvıyı boşaltır dedi ya çok modum düştü moralim bozuldu yavrum ne acılar çekti inşallah fazlasını çekmez ne olur dua edin hepiniz pozitifbiri Papatyamaviss T TASUU @Deepblues

Kızlar yumurtlama oldu diyelim, o süreçten sonra döllenme olduysa bebek tutunsun filan diye neler yiyorsunuz içiyorsunuz? Özel birşeyler var mı?

BEN tüm süreçte aşağıdakileri yapıyorum
1.Her sabah folik asit ve multivitamin içiyorum
2.Her sabah 1 tatlı kaşığı bal içine propolis ve polen koyup karıştırıp yiyorum..
3.Çoğu sabah bi çay bardağı ilik suyu içiyorum.
4.Normalde yarım avakado yiyorum (yağlı diye) ama yumurtlamadan sonra günde 1 tane yiyorum..

Yapmadıklarım:

1.Kafein olmasın diye çayı açık ve çok az içiyorum. Kahve yok
2.Yeşil çay içmiyorum

Adet olunca hepsini içiyorum bol bol sonra adet bitince tekrar çayı bırak :)

Canım benim tamam fazla enfeksiyon olmuş ama bu sandığın kadar ağır bir vaka değil kardeşime de doktor küçükken tüp taktı şuan hiç bı sorunu yok allaha şükür geçiyor yani

Selam canım yumurtlama tarihin önemli aslında. Benim yumurtlama 20 kasım çatlama 21 kasımdı. 4 aralık battı ve bugün silik çizgi gördüm. Söylediğin gibi kahverengi sümüksü akıntıyı bende 2 gün gördüm sonra çıktı . Bence bi iki gün daha bekle . Ayrıca erken gebelik testi yap kaset testler çok hassas değil.

İkizler burcuna laf yok bir kere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…