Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Canım benim tamam fazla enfeksiyon olmuş ama bu sandığın kadar ağır bir vaka değil kardeşime de doktor küçükken tüp taktı şuan hiç bı sorunu yok allaha şükür geçiyor yani
Ay öyle mi canım bir şey olmaz dimi be bilim kulak kaybı falan olmaz dimi ben biraz fazla evhamloyım çok korktum çok

Ay öyle mi canım bir şey olmaz dimi be bilim kulak kaybı falan olmaz dimi ben biraz fazla evhamloyım çok korktum çok
Valla ben de çok obsesifim sen gibi fakat çocuklarda sık karşılaşılan bir durum çocuklar hasta dahi olsa koşup oynuyor o yüzden enfeksiyon ilerliyor biz farketmeden fakat bu vakada tüple sıvı boşaltılıyor ve vaka sonlanıyor korkma🌸 kardeşimde hiç bir duyma sorunu yok allaha şükür

Ayin 29 da normal rutin kontrolda beta hcg 1 çıkmıştı 8 gün vardi sanırım bugun akşam dayanamadim test yaptım ya bu testler mi bozuk benmi görmek istiyorum anlamadım intrrnetten siparis verdim test o gelene kadar rgli olmazsam yapmiycam artık 😪

Eklentiler

• 20221202_194510-01.jpeg
    20221202_194510-01.jpeg
    65,7 KB · Görüntüleme: 73
Yumurtlamanın üstünden kaç gün geçti ?
Yumurtlamami testle takip etmedim canım bu ay takvime göre 22 Kasım 10 11 gün geçmiştir herhalde tabi bazen bi kac gun oynuyor takvime göre erken veya geç ama beklenen adet günü 5 6 Aralık bebek istediğimden beri erken oluyorum regliyide bi kac gun

Yumurtlamami testle takip etmedim canım bu ay takvime göre 22 Kasım 10 11 gün geçmiştir herhalde tabi bazen bi kac gun oynuyor takvime göre erken veya geç ama beklenen adet günü 5 6 Aralık bebek istediğimden beri erken oluyorum regliyide bi kac gun
bende yumrtlama nın 7.günü pek belirti yok hafif akıntı geldi din ve bugün bakalım sizde varmı belirti

Biri bana ne zaman adet olacağımı söylesin 🤣🤣

Eklentiler

• Screenshot_2022-12-02-20-38-32-622_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    Screenshot_2022-12-02-20-38-32-622_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    75,1 KB · Görüntüleme: 65
  • Screenshot_2022-12-02-20-37-12-737_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_2022-12-02-20-37-12-737_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_2022-12-02-20-35-08-971_com.bm.android.thermometer.jpg
    Screenshot_2022-12-02-20-35-08-971_com.bm.android.thermometer.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 60
Valla ben de çok obsesifim sen gibi fakat çocuklarda sık karşılaşılan bir durum çocuklar hasta dahi olsa koşup oynuyor o yüzden enfeksiyon ilerliyor biz farketmeden fakat bu vakada tüple sıvı boşaltılıyor ve vaka sonlanıyor korkma🌸 kardeşimde hiç bir duyma sorunu yok allaha şükür
Kardeşine de çok geçmiş olsun canım benim çok teşekkür ederim yazman iyi geldi inşallah biz de hayırla ve sağlıkla atlatırız bu durumu. Şu duruma da çok üzülüyorum o kadar çok antibiyotik içti ki hepsini boşa içti gibi oldu fayda etmedi üzülüyorum işte anne yüreği

bende yumrtlama nın 7.günü pek belirti yok hafif akıntı geldi din ve bugün bakalım sizde varmı belirti
Suan hamilemiyim varmi yokmu bilmiyorum ama regliye yakın cok ıslaklık olurdu bende o yok ondan şüpheleniyorum varsa testler koyulasir zaten bi kac gun testi tekrarlarım en kötü ihtimalle pek umudum yok sanki benim sizin insallah vardır

Artimed hassas çok canım , ama roll da 5-50 arasini gösteriyor diyordu. Ben roll da pozitif gördüğümde baya silikti. Muhtemelen 20 leri falan gördü o da. Ama artimed oldukça hassas diye çok duydum.bende de hiç yalancı pozitif çıkarmadı
pozitifbiri pozitifbiri bebişim sen mi söylemiştin çok hassas diye bi hamileli testi markası

Ay kızlar yine ben geldim bu bir hafta içinde o kadar karmaşık süreç yaşadım ki.Onceki yazdıklarımı okumayanlar için hiç diğer konulardan bahsetmeyerwk bir şey sormak istiyorum.Bu pazartesi eşimle doktora gitmiştik.Doktor her iki yumurtaliginda da olgunlaşmış yumurtalar var iki günde bir ilişkiye girin demişti.Son adetten sonra 13 gun gecmisti.Biz ilk olarak pazar günü zaten korunmasız ilişkiye girmiştik.Yani 6 gün oldu ama bugün damla damla kahrengi akintim oluyor.Ve sürekli iç çamaşırı terli gibi.Gebelik olabilir mi.Yoksa psikolojik mıdır anlamadım ya.

10 gün geçtiyse varsa çıkardı canim.

Ay kızlar yine ben geldim bu bir hafta içinde o kadar karmaşık süreç yaşadım ki.Onceki yazdıklarımı okumayanlar için hiç diğer konulardan bahsetmeyerwk bir şey sormak istiyorum.Bu pazartesi eşimle doktora gitmiştik.Doktor her iki yumurtaliginda da olgunlaşmış yumurtalar var iki günde bir ilişkiye girin demişti.Son adetten sonra 13 gun gecmisti.Biz ilk olarak pazar günü zaten korunmasız ilişkiye girmiştik.Yani 6 gün oldu ama bugün damla damla kahrengi akintim oluyor.Ve sürekli iç çamaşırı terli gibi.Gebelik olabilir mi.Yoksa psikolojik mıdır anlamadım ya.
Herşey olabilir :KK53:

Merhaba arkadaşlar ben 3 ay önce ölü doğum yaptım maalesef 24 haftalık bebeğimi 1 Eylülde bebeğimi kaybettim. Bu ay eşimle korunmayı bıraktık hemen olmaz diye. Yumurtlamayı ovülsyon testi ile takip etmedik ancak uygulamaya göre o günleri değerlendirdik. SAT 8 Kasım BAT 5 Aralık. Ama ben de hiç bir adet belirtisi yok üç gün önce gebelik testi yaptım ancak negatif çoktı prodoctor marka test. Ben de bu tabloya katılmak istiyorum. Sizce erken gebelik testi yanılmış olabilir mi adetimden üç beş gün önce akıntım kesilirdi ama şuan çok beyaz akıntım var inşallah hepimizin kucakları dolsun bebişleri sağlıkla dünyaya gelsin 🥰

Artimed hassas çok canım , ama roll da 5-50 arasini gösteriyor diyordu. Ben roll da pozitif gördüğümde baya silikti. Muhtemelen 20 leri falan gördü o da. Ama artimed oldukça hassas diye çok duydum.bende de hiç yalancı pozitif çıkarmadı
Canım artımed alayım bende bağri ama erken gebelik testi yok gibi geldi internetten bakınca. Normali alsakta olur mu acaba ovulasyondan 10 12 gün geçince yapsak etkir mi yani yoksa illa bat'ın geçmesi mi lazım? Ben hep erken geb. Testi yaptım. Hiç normal kaset yapmadım da

X