Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Canim belirtin var miydi benimde bat 6 aralik bugün test yaptım cook hafif silik xikti
Kahverengi lekem oldu 2 gün peçeteye silince. Bide dün iğne batması gibi vajina kasılıyordu. Kasıklarımda bi agrı vardı. Regliden farklı olarak ara ara batmalar gelip gitmesiydi dün bi tuhaflık var falan dedim hatta . Normal regli sancısı sancı gibi olur ilk günler bu ara ara gidiyo ara ara böle geliyordu bence en büyük belirti bunlardı bende. Gögsüm hassastı ama herzamankinden farklı değildi .

Canim ne yapıyorsun nasılsın ?
Ben bu ay klomen kullandım. Bir de böyle deneyecez.
Olmadı artık ciddi tedavi sürecine başlayacaz.
Screenshot_20221202-222106_Samsung Internet.jpg

İyi akşamlar canım bende 2 3 aydır inofolic combi kullaniyordum sağlıklı besleniyorm. Bata 3 gün kaldı test yaptim 2 gün arayla bak sonuç böyle

Ondada bu topiklerde cok yanlış silik çıktığı yazıyordu yarin başka eczaneden baska bir marka alıp deniyim en iyisi bu yaptigim markayı sevmiyorum zaten bide artimed deniyim yarin
Valla ben internetten toplu almıştım. Bi kaset test almıştım ovülasyonla bide prodoctor mu ne vardı ondan almıştım . Yumurtlamamın 10. Gününde baya belirgin çıktı. Ama kaset test çok silik çıktı . Kan test yaptım peşine buarada 34 çıktı beta değerim

Kahverengi lekem oldu 2 gün peçeteye silince. Bide dün iğne batması gibi vajina kasılıyordu. Kasıklarımda bi agrı vardı. Regliden farklı olarak ara ara batmalar gelip gitmesiydi dün bi tuhaflık var falan dedim hatta . Normal regli sancısı sancı gibi olur ilk günler bu ara ara gidiyo ara ara böle geliyordu bence en büyük belirti bunlardı bende. Gögsüm hassastı ama herzamankinden farklı değildi .
Bende meme hassasiyeti cok olurdu ama bu ay farkli sizi şeklinde normalde hassasiyet olur sadece bakalim ya benim aylardir farkli farkli seylerim oluyor bu ay da karin guruldamasi cok oldu yumurtlama dönemi ağrım coktu
Nedir bu testlerden çektiğimiz aslinda biraz da kendi sabirsizligimizdan sanırım millet reglisi geçtikten haftalar sonra test yapiyo ya hic oyle olamadım hep bi panik 😅
Evet ya bir rahat dursak ben hep tam gününde regl oldim

Ağlamayalım ya gülmek istiyorum ben 💃💃 benim başım çok ağrıyor ya var mı sende bişey kasık ve bel sızlaması devam
Bel kasık sızlaması var ve mide ağrısi ara sıra giriyor ölüyorum sanıyorum..arada mide bulantısi..ama bunların hepsi adetden önce oluyor..sadece bu kadar uzun olmuyor hemen adet oluyorum

X