Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ne almıştın ben şu bir ebenin günlüğündekinden almak istiyorum ❤️ dün akşam eşime söyledim hemen sipariş ver dedi de bekliyorum. Adet olmazsam almama gerek kalmaz diye 😍
Ya ben korkuyorum ondan ya internette kayganlaştırıcıların sperm kalitesini bozabileceği yazıyor ya o korkutuyor. Tabi bunlar özel o iş için geliştirilenlerdir ama ne bileyim korkutuyor beni

Evet farklı bir agrı oluyır canım migren agrısı gibi bende vajina içinde de yanma çok hissettim
Canım napıyorsun başladın mı ilaca ben başladığımdan beri bir ödem bir şişkinlik davul gibi oldum daha 6. gününde :KK43:( biri ekşide yazmıştı havayollarıyla balon gibi uçup işe gidicem diye aynen o moddayım Bir o kadar da iştahımı açtı kendimle savaşıyorum sürekli 😏

Canım napıyorsun başladın mı ilaca ben başladığımdan beri bir ödem bir şişkinlik davul gibi oldum daha 6. gününde :KK43:( biri ekşide yazmıştı havayollarıyla balon gibi uçup işe gidicem diye aynen o moddayım Bir o kadar da iştahımı açtı kendimle savaşıyorum sürekli 😏
Hangi ilaç canim ?

Aman aman Allah yardımcın olsun sana borçlu olmazlar ama sen hep borçlu olursun geçmişten tecrübelerim çok valla 😅😅
benımkıler tam bır felaket felaket :KK70: karı-koca patronlarım varsın sen düşün biri ikizler biri başak burcu // bbugun neyı farkettım 1 saat 1 saat gelmediğim zamanları bıle not almıslar programa gelmedı dıye bırlestırıp yıllık ıznımden kesecek herhalde :KK70: bizimkide inegölde dış ticaret firması üretim falan yok koca bır depomuz var orda mınık bır ofıs vivense usulu düşünebilirsin :KK70: tek fark yurt içine değil yurt dışına gidiyor bizim ürünler bende dıs tıcaret yapııyorum işte buraya gelene kadar muhasebede bilmezdim :KK70: şimdi fatura falan kesiyorum işte sağolsunlar etınden kemıgınden sutunden herseyımden yararlanıyorlar mesaiye geldimi onları not almıyolar ama hiç :KK70:

Kızlar ben 3 aydır doğum kontrol hapı kullanıyorum adetlerim düzensiz olduğu için.
Ama bu aralar aşırı bebek isteği geldi ( Rabbim verirse tabi )
Hapim yeni bitti henüz adet olmadım ama yumurtlamayı neye göre hesaplayacagim hap kullanırken 27. Günde adet oluyordum. Buna göre mi hesaplamaliyim🤔

X