*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

geçmiş olsun canım.önemli bir şey yoktur inşallah

ben sabah kalktım tam bugday unu,kuru maya ve suyla ekmek yapmaya çalıştım. içinde ekstra bir şey yok yani. küçük borcamda yaptım. o yaptığım börek ekmek karışımının çeyregini yedim. bu bir kaçamak sayılır mı ve kaç dilim ekmek yerine geçer acaba :)

borcam ne kadardı onu bilmek gerek yediğin kısmı ekmek dilimiyle karşılaştırırsan ortaya çıkar
ekmek hamuru olmuş seninki

Bencede normal un yerine bugday unu olması ekmek olduğunu değiştirmiyor. Ama kahvaltıda ekmek yiyip kilo veren arkadaşlar var onu öyle sayabiliriz.
ama yinede tüketeceksende ufak bir miktar kahvaltı dısında tuketme.

kek yememem gerektiğini biliyorum aslında canım dayanamadım yedim öğlen yesem daha iyiydi ama oldu işte..
makarnayla çok aram yoktur aslında ama bugün yine yicem.. 3 tane çocuk yemedklerini ben yiyorum maalessef..

Bencede normal un yerine bugday unu olması ekmek olduğunu değiştirmiyor. Ama kahvaltıda ekmek yiyip kilo veren arkadaşlar var onu öyle sayabiliriz.
ben ekmekten vazgeçemeyenlerdenim.sabah 1-2 dilim ekmek yerim diğer öğünlerde aramam..
b

Geçmiş olsun . Allah acil şifa versın

kek yememem gerektiğini biliyorum aslında canım dayanamadım yedim öğlen yesem daha iyiydi ama oldu işte..
makarnayla çok aram yoktur aslında ama bugün yine yicem.. 3 tane çocuk yemedklerini ben yiyorum maalessef..
Benim teyzem kalanları yerdi hep evet yazık günah ama sonrada sana yazık (sen yiyecegije sokak hayvanlarina verebilirsin)bu defada vermek için uğraş basliyor sadece kalanları yemekten vazgeçerek 1yilda 20kg verdi

yok kahvaltı dışında ekmek tüketmiyorum zaten ama kahvaltıda 2 dilim tam buğday ekmeği genellikle yiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…