*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

İlk sayfada listemiz ama hiç kimseyi kırasım gelmiyor. Hadi yaz kilonu hedefini ekleyim listeye. Yarıda bırakırsan döverim.

Olur tabi günlük durumundan daha aktif olmuş olcaksın. Bi daha kaçırmak yooook
Benide kirma lütfen benide sarın sarmalayin...benide dövün çok yersem mesela
benide beni de...alın

Bende bugun kosturma icindeydim kahvaltim 3 dilim tambugday eykmek iki dilim peynir 6-7 adet zeytin bol yesillik
Saat 15 :00 yedim öğlen akşam birlikte yemis oldum 1porsiyon yesil fasulye 1 kase tarhana çorbası bol salata 1 kasede yogurt la birlikte 2-3 dilim bal kabagi tatlisi ama cok az sekerliydi yogurta katip yedim.
3 lt su 2 saatte spor.
23:00 de meyve yedim bir havuc bir elma mandalina yedim. Bugun tam saatinde uygulayamadim diyetimi ama 12 saat ayaktaydim .

Gec kalmamisimdir insallah yazmak icin .aslinda bende sizinle basaladim ama bir turlu yazamadim.benide alirmisiniz araniza rica etsem.

160 boy 86 kiloyum.calisiyorum.ayrica 1 yasinda bir oglum 10 yasinda bir kizim var.35 yasindayim esimin bi sozu uzerine boyle biseye karar verdim.gezinirken sizleri gordum ve hemen uye oldum.hedefim 60 li rakamlar.

günaydınn açılış benden olsunnn
sabah
1 dilim çavdar ekmeği
domates yeşillik
zeytin
peynir
2 banımlık reçel karadut (ağzım için)
1 lokma kıymalı börek

spor olarak 60 squat, leslie 1 mile walk at home(16 dk kadar sürüyor),leslie nin hemen arkasından 20 dk bölgesel hareketler yapıldı. Akşam da leslie 1 mile tekrar yapacağım. Bu günlük bu kadar.
Gayet güzel. Takımın gözbebeği mi olcaksın ne
Akşam yemeğinı bıraz abarttım bır tabak dolu dolu bademlı tavuklu pilav 2 kase salata . Daha yemek yok bu saatten sonra cok acıkırsam bi kaç ceviz
Dün akşamı telafi etmek için bugün ekstra 10 dk zıplamaya ne dersin

BENDE KREMALI MANTARLI MAKARNA YİYECEĞİM
Kızzz kremalı diyet mi olur. Sende zıpla bugün biraz bakayım.

Gayet güzel

Sadece diyet tarzi yediklerimi paylaşayım:
Dün bulgurlu yeşil salata...
Bugün tavuk göğüs ızgara..
Diyet dışı yediklerin ne olacak. Bugün hafif beslenip telafi edeceğinden eminim tatlım

Gayet güzel geçirmişsin günü

Barbunyanın içine mi attın yulaf ezmesini? O kadar da kötü değil helva bozmuş onun dışında toparlanmayacak birşey yok

Herkes leslieci maaşallah

Spor? Menün güzel ama ama spor?

Özellikle akşam harika

Benide kirma lütfen benide sarın sarmalayin...benide dövün çok yersem mesela
benide beni de...alın

Yaz bakalım kilonu hedefini

Tatlım tatlı ne kadar az şekerlide olsa adı tatlı işte. Çok dayanamadın bi kaçamak yapacaksın akşam saatlerinde değilde öğlen yap. Daha az zarar görürsün. Emeklerin boşa gitmesin. Sendende ekstra hareket istiyorum bugün.

160 boy 86 kiloyum.calisiyorum.ayrica 1 yasinda bir oglum 10 yasinda bir kizim var.35 yasindayim esimin bi sozu uzerine boyle biseye karar verdim.gezinirken sizleri gordum ve hemen uye oldum.hedefim 60 li rakamlar.
Hedefine 65 yazayım mı o zaman. Eşin sinirini bozmuş ama aslında sana iyilik yapmış bak kendini değiştirmeye karar vermişsin ne güzel

akşam yemeği mercimek çorbası
2 tane mücver
ayran
5 sb su

Tatlım menülerini toplu olarak paylaşsan daha güzel olur

günaydınn açılış benden olsunnn
sabah
1 dilim çavdar ekmeği
domates yeşillik
zeytin
peynir
2 banımlık reçel karadut (ağzım için)
1 lokma kıymalı börek

Tatlım menülerini toplu olarak paylaşsan daha güzel olur
Yorumlamak daha rahat olur.
Ben de kızımın mezuniyet partisine katilacam. İşte motivasyon :)
Günaydınnn
Bundan güzel motivasyon mu var

Vee günaydın.
Dün akşam gelemedim çünkü annem biraz rahatsızdı. Akşam bişey yemedim gece acıkınca bir parca haşlanmış tavuk yedim. İyi olmadı ama en azından saf protein diye avunuyorum. Dün gündüz ne yedim içtim hiç aklımda değil. Kaçamağım yok. Bi günlük affedin beni dün kafam hiç yerinde değildi.

günaydı canım..
günaydın herkese
hayırlı cumalar..
simurg geçmiş olsun umarım annenin ciddi bişeyi yoktur.

Katre-i dem ve simurg arkadaşlarım yorumlarınız için teşekkürler. Çalıştığım için yorumlarım biraz gecikebiliyor ya da bazı sayfaları okuyamayabiliyorum. Ama bir aksilik olmadığı sürece günlük takipte olacağım.
İyi ki bu siteye üye olmuşum, bu gruba girmişim. Kendi başına daha zordu zayıflamaya çalışmak, eminim hep birlikte çok daha kolay ve zevkli olacak.

dünkü menüm.
sabah 1yumurta
2 kk kadar peynir
domates biber maydonoz
3 zeytin
2 dilim ekmek

ara 1 elma
öğlen
6-7 kaşık salçalı makarna
2 bardak ayran
ara 1 elma
tavuk gögüs tavada az yağlı
saalata
1 dilim kek

gün boyu 2 lt su
2 kupa bitki çayı
40 dakika yürüyüş

geçmiş olsun

Geçmiş olsun umarım ciddi birşey degildir
canım şöyle düşün sporu 1saat herkes yapar önemli olan gün içinde ne yiyorsun (40dk spor ortalama 250cal yakar peki kek kaç caloriydi) gün içinde zaten makarna yemissin 2yk makarna 1dlm ekmek 3-4 dlm ekmek öğlen sabah 2dlm hadi kekide 5dlm yerine sayalım günlük 10dlm ekmek yemis oluyorsun

Canım geçmiş olsun
dün ben biraz cozuttum ama yazayım yine de

sabah peynirli tost
öğlen burger patates
akşam etli nohut
yatmadan önce yoğurt limon zerdeçal üçlüsü
arada öğün olarak gün içinde adaçayı, sütlü nescafe
2 litre su ve sabah akşam 30 dk tempolu yürüyüş

bugün den itibaren ciddi diyetteyim tabi daha iyi beslenicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…