*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

İlk sayfada listemiz ama hiç kimseyi kırasım gelmiyor. Hadi yaz kilonu hedefini ekleyim listeye. Yarıda bırakırsan döverim.:KK19:

Olur tabi günlük durumundan daha aktif olmuş olcaksın. Bi daha kaçırmak yooook:KK19:
Benide kirma lütfen benide sarın sarmalayin...benide dövün çok yersem mesela
benide beni de...alın:KK37::KK200:

Bende bugun kosturma icindeydim kahvaltim 3 dilim tambugday eykmek iki dilim peynir 6-7 adet zeytin bol yesillik
Saat 15 :00 yedim öğlen akşam birlikte yemis oldum 1porsiyon yesil fasulye 1 kase tarhana çorbası bol salata 1 kasede yogurt la birlikte 2-3 dilim bal kabagi tatlisi ama cok az sekerliydi yogurta katip yedim.
3 lt su 2 saatte spor.
23:00 de meyve yedim bir havuc bir elma mandalina yedim. Bugun tam saatinde uygulayamadim diyetimi ama 12 saat ayaktaydim .

Gec kalmamisimdir insallah yazmak icin .aslinda bende sizinle basaladim ama bir turlu yazamadim.benide alirmisiniz araniza rica etsem.

160 boy 86 kiloyum.calisiyorum.ayrica 1 yasinda bir oglum 10 yasinda bir kizim var.35 yasindayim esimin bi sozu uzerine boyle biseye karar verdim.gezinirken sizleri gordum ve hemen uye oldum.hedefim 60 li rakamlar.

günaydınn açılış benden olsunnn
sabah
1 dilim çavdar ekmeği
domates yeşillik
zeytin
peynir
2 banımlık reçel karadut (ağzım için)
1 lokma kıymalı börek

sabah kahvaltı:1 haşlamış yumurta,
1 dilim uno light denge ekmek,
3-4 zeytin,
yarım kibrit kutusu peynir,
yarım çay kaşığı tereyağ
öğlen: 3 kaşık bamya yemeği
1 dilim uno light denge ekmek
ara: 1 elma, yarım avuç leblebi

akşam yemeği de saat 6 gibi 2 kaşık fasulye, 1 adet ceviz eklenmiş salata yanında 1 dilim uno light denge ekmek yiyeceğim.

spor olarak 60 squat, leslie 1 mile walk at home(16 dk kadar sürüyor),leslie nin hemen arkasından 20 dk bölgesel hareketler yapıldı. Akşam da leslie 1 mile tekrar yapacağım. Bu günlük bu kadar.
Gayet güzel. Takımın gözbebeği mi olcaksın ne:KK66:
Akşam yemeğinı bıraz abarttım :KK43: bır tabak dolu dolu bademlı tavuklu pilav 2 kase salata . Daha yemek yok bu saatten sonra cok acıkırsam bi kaç ceviz
Dün akşamı telafi etmek için bugün ekstra 10 dk zıplamaya ne dersin:KK66:

BENDE KREMALI MANTARLI MAKARNA YİYECEĞİM
Kızzz kremalı diyet mi olur. Sende zıpla bugün biraz bakayım.
:KK66:
Kahvaltım
Peynirli omlet
Limonlu maydonoz
5 zeytin
1 domates
1 yesil cay

Öğlen
1 tabak kiymali ispanak yemeği
1 kase yoğurt
2 dilim tahil ekmek

Akşam
1 kase mercimek çorbası
1 kase cacık
Lahana salatası

Ara öğünüm
Şekersiz Türk kahvesi
1 kivi
3 adet badem

Spor
2 saat yürüyüş

Eki Görüntüle 1792662
Gayet güzel

Sadece diyet tarzi yediklerimi paylaşayım:
Dün bulgurlu yeşil salata...
Bugün tavuk göğüs ızgara..
Diyet dışı yediklerin ne olacak.:KK20: Bugün hafif beslenip telafi edeceğinden eminim tatlım:KK66:

ooh yarasın kızlar. ben de paylaşıyım bugün yediklerimi.

sabah:peynirli omlet 2 yumurta ve azcık tereyagıyla yapılmış-5 zeytin-bol yeşillik
ara: 1 kaşık yogurt-1 yeşil elma
öğlen:ton balıklı yagsız bol limonlu salata
akşam: 10 kaşık kadar zeytinyağlı yeşil fasulye-1 kase yogurt

gün boyunca 3 lt su-2 fincan yeşilçay,1 fincan 5i bir arada çay-ve sade türk kahvesi

spor olarak sadece 2 mile leslie fazlasını yapmaya halim kalmadı bugün çok yorucu bir gün geçirdim :KK43:
Gayet güzel geçirmişsin günü:KK66:

Bugün ne yaptığım pek belli değildi aslında adet öncesi gerginlik diyelim kantarı kaçırdım sanki biraz :63:

Kahvaltı :
Birbuçuk demet kadar karışık yeşillik (limonlu) (35 kalori)
İki haşlanmış yumurta (150 kalori)
2 adet yeşil zeytin (8 kalori)
Büyük domates (30 kalori)
50 gram kadar tuzsuz taze lor (50 kalori)
maydanozlu lorlu gözleme(çeyrek) (150 kalori)
20 gram tahin helvası (112 kalori)

Ara :
Bir parça bitter çikolatayla sade türk kahvesi (32 kalori)

Öğle yemeği:
Bir kase zeytinyağlı barbunya yemeği (1 kaşık yulaf ezmeli) (410 kalori)

Ara :
2 fincan yeşil çay
1 sade maden suyu

Akşam yemeği:
Yarım kase türlü, sardalya ve roka salatası (336 kalori)

Son
Sade türk kahvesi (7 kalori)

Ekstra! Yeşilliklerle, yeşil çay için toplam bir adet limon kullandım gün içerisinde (42 kalori)

Toplamda 1390 falan yapıyor aldığım kalori ama bugün biraz kötü kalorilerden aldım neyse artık yarın telafi edeceğim :oops:
Bir saat yürüyüş ve 3 litre su
Barbunyanın içine mi attın yulaf ezmesini? O kadar da kötü değil helva bozmuş onun dışında toparlanmayacak birşey yok :KK66:

Menüm
1yumurta 1kk peynir 2yk tam buğday ununu biraz sutten yapılmış krebin yarisi
Domates
3-4 tane sucuk dlm

Ara
Kahve

Öğle
4yk yoğurt
6suda bekletilmiş hurma (kabızlık için)

Ara
Kahve
5gr bitter

Akşam
5kofte(120g)
Salata
Acı biber
4yk ev yoğurdu

Su:2.5lt
Spor:30dk bantta yuruyus +15dk leslie happy walk+15dk leslie floor
Herkes leslieci maaşallah :KK66:

İyi akşamlar kızlar
Bugün sabah bir tost çavdar ekmeğine karışık
Ara bir avuç fındık leblebi
Öğlen 1 kepçe yeşil mercimek
Salata 1 parça ızgara tavuk
Ara elma
Akşam istavrit 15 adet salata
Son olarak 1 parça %80 bitter ve türk kahvesi
3 lt de su
Spor? Menün güzel ama ama spor?

Iyi geceler herkese
Menum soyleydi bugun

Kahvalti
1.5 dilim ekmek
Yarim yumurta
2 dl peynir
Sekersiz cay

Ogle
1 kase Sulu haslanmis tavuk 2 parca da havuc vardi içinde
2 kasik bulgur pilavi
Ayran

Ara
sade kahve

Aksam 3 köfte
Salata ve ayran

Spor yapamadim bugun ama Bolca temizlik yaptim

Özellikle akşam harika:KK66:

Benide kirma lütfen benide sarın sarmalayin...benide dövün çok yersem mesela
benide beni de...alın:KK37::KK200:

Yaz bakalım kilonu hedefini:KK66:

Bende bugun kosturma icindeydim kahvaltim 3 dilim tambugday eykmek iki dilim peynir 6-7 adet zeytin bol yesillik
Saat 15 :00 yedim öğlen akşam birlikte yemis oldum 1porsiyon yesil fasulye 1 kase tarhana çorbası bol salata 1 kasede yogurt la birlikte 2-3 dilim bal kabagi tatlisi ama cok az sekerliydi yogurta katip yedim.
3 lt su 2 saatte spor.
23:00 de meyve yedim bir havuc bir elma mandalina yedim. Bugun tam saatinde uygulayamadim diyetimi ama 12 saat ayaktaydim .
Tatlım tatlı ne kadar az şekerlide olsa adı tatlı işte. Çok dayanamadın bi kaçamak yapacaksın akşam saatlerinde değilde öğlen yap. Daha az zarar görürsün. Emeklerin boşa gitmesin. Sendende ekstra hareket istiyorum bugün.:KK66:

160 boy 86 kiloyum.calisiyorum.ayrica 1 yasinda bir oglum 10 yasinda bir kizim var.35 yasindayim esimin bi sozu uzerine boyle biseye karar verdim.gezinirken sizleri gordum ve hemen uye oldum.hedefim 60 li rakamlar.
Hedefine 65 yazayım mı o zaman. Eşin sinirini bozmuş ama aslında sana iyilik yapmış bak kendini değiştirmeye karar vermişsin ne güzel :KK66:

akşam yemeği mercimek çorbası
2 tane mücver
ayran
5 sb su

Tatlım menülerini toplu olarak paylaşsan daha güzel olur:KK66:

günaydınn açılış benden olsunnn
sabah
1 dilim çavdar ekmeği
domates yeşillik
zeytin
peynir
2 banımlık reçel karadut (ağzım için)
1 lokma kıymalı börek

Tatlım menülerini toplu olarak paylaşsan daha güzel olur:KK66:
Yorumlamak daha rahat olur.
Ben de kızımın mezuniyet partisine katilacam. İşte motivasyon :)
Günaydınnn :KK66:
Bundan güzel motivasyon mu var:KK66:

Vee günaydın.
Dün akşam gelemedim çünkü annem biraz rahatsızdı. Akşam bişey yemedim gece acıkınca bir parca haşlanmış tavuk yedim. İyi olmadı ama en azından saf protein diye avunuyorum. Dün gündüz ne yedim içtim hiç aklımda değil. Kaçamağım yok. Bi günlük affedin beni dün kafam hiç yerinde değildi.

Vee günaydın.
Dün akşam gelemedim çünkü annem biraz rahatsızdı. Akşam bişey yemedim gece acıkınca bir parca haşlanmış tavuk yedim. İyi olmadı ama en azından saf protein diye avunuyorum. Dün gündüz ne yedim içtim hiç aklımda değil. Kaçamağım yok. Bi günlük affedin beni dün kafam hiç yerinde değildi.
günaydı canım..
günaydın herkese
hayırlı cumalar..
simurg geçmiş olsun umarım annenin ciddi bişeyi yoktur.

Katre-i dem ve simurg arkadaşlarım yorumlarınız için teşekkürler. Çalıştığım için yorumlarım biraz gecikebiliyor ya da bazı sayfaları okuyamayabiliyorum. Ama bir aksilik olmadığı sürece günlük takipte olacağım.
İyi ki bu siteye üye olmuşum, bu gruba girmişim. Kendi başına daha zordu zayıflamaya çalışmak, eminim hep birlikte çok daha kolay ve zevkli olacak.

dünkü menüm.
sabah 1yumurta
2 kk kadar peynir
domates biber maydonoz
3 zeytin
2 dilim ekmek

ara 1 elma
öğlen
6-7 kaşık salçalı makarna
2 bardak ayran
ara 1 elma
tavuk gögüs tavada az yağlı
saalata
1 dilim kek:KK43::KK43:

gün boyu 2 lt su
2 kupa bitki çayı
40 dakika yürüyüş

Vee günaydın.
geçmiş olsun

Vee günaydın.
Geçmiş olsun umarım ciddi birşey degildir
dünkü menüm.
sabah 1yumurta
2 kk kadar peynir
domates biber maydonoz
3 zeytin
2 dilim ekmek

ara 1 elma
öğlen
6-7 kaşık salçalı makarna
2 bardak ayran
ara 1 elma
tavuk gögüs tavada az yağlı
saalata
1 dilim kek:KK43::KK43:

gün boyu 2 lt su
2 kupa bitki çayı
40 dakika yürüyüş
canım şöyle düşün sporu 1saat herkes yapar önemli olan gün içinde ne yiyorsun (40dk spor ortalama 250cal yakar peki kek kaç caloriydi) gün içinde zaten makarna yemissin 2yk makarna 1dlm ekmek 3-4 dlm ekmek öğlen sabah 2dlm hadi kekide 5dlm yerine sayalım günlük 10dlm ekmek yemis oluyorsun

Vee günaydın.
Canım geçmiş olsun
dün ben biraz cozuttum ama yazayım yine de

sabah peynirli tost
öğlen burger patates :KK53:
akşam etli nohut
yatmadan önce yoğurt limon zerdeçal üçlüsü
arada öğün olarak gün içinde adaçayı, sütlü nescafe
2 litre su ve sabah akşam 30 dk tempolu yürüyüş

bugün den itibaren ciddi diyetteyim tabi daha iyi beslenicem

X