*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

kızlar tabaklarda kalanları sokak hayvanlarına verseniz hem kendiniz için hem başka canlılar için iyi bir şey yapmış olursunuz. küçük bir kaşık artık yemekle bir hayvan doyar. ben her gün artıkları hazırlar çöpün yanına koyarım.1 tanesi doysa kar kardır. siz de diyeti bozmamış olursunuz. bence

Eveettt tabiki

Gecmis olsun canim

İyi öglenler hanımlar ben 10:30 gibi kahvaltı yapıyorum.
Kah.1 domates 1 salatalık az peynir 3 zeytin 1 yumurta dan omlet 10 fındık.
Öğlen yemiyorum.16 gibi 10 badem
Aksam tavuklu salata bi büyük kase
1.5 lt şu 1 yeşil çay
Ben pek spor yapmıyorum.
18:30 dan sonra su ve yeşil çay dan başka bi şey yemiyorum.ama çok yavaş ilerliyorum. Umarım ayda 4 kilo vermeyi başarırim.

Kahvaltim 2 yumurta ile yapilan omlet 10 badem 1 domates 9 yesil zeytin . 330 kqlori yapiyor . Ogle yemegi yemeyecegim aksam kereviz yemegi var buyuk ihtimal . Pek sevmiyorum ama olsun :)

Boyle devam edersen basarirsin ins . Cok iyi menun

kızlar ne güzel herkesin menüsü maşallah. ben bu ara biraz bıraktım ipin ucunu gibi ya kaçamak yapmıyorum pek ama porsiyonlar büyüdü sanki doymuyorum. bugün sabah işede geç kaldım ne kahvaltı ne öğlen yemeğimi getiremedim.

sabah gelirken peynirli sebzeli bir sandviç aldım 2 ye böldüm sabah yarısını öğlen bir kutu lıght ton balığıyla beraber diğer yarısını yerim. akşam dışarıdayım hafif geçirmeye çalışacam. benden böyle bir kalkıp silkelenmem lazım sanırım 3 aydır devam edince biraz bedenen ve ruhen yoruldum. kendimi toplamam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…