*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

kızlar tabaklarda kalanları sokak hayvanlarına verseniz hem kendiniz için hem başka canlılar için iyi bir şey yapmış olursunuz. küçük bir kaşık artık yemekle bir hayvan doyar. ben her gün artıkları hazırlar çöpün yanına koyarım.1 tanesi doysa kar kardır. siz de diyeti bozmamış olursunuz. bence :KK52:

:KK3:
menünde sporunda güzel canım

uuuww spor çok güzel ayrıca lahanadan kaç tane yendi söz diğerlerine söylemem kulağıma fısılda :KK70:

canım tüm gün yediklerimizi yaptığımız sporu içtiğim suyu porsiyonlarıyla birlikte yazıyoruz :KK28:

:KK52:güzel menü
hatalarının farkındasın zaten kalori düşük olsada karbonhidrat ağırlıklı olmuş yarın protein ağırlıklı beslenerek dengelersin sanırım :KK36:

Eveettt tabiki :KK5:

Gayet güzel. Takımın gözbebeği mi olcaksın ne:KK66:

Dün akşamı telafi etmek için bugün ekstra 10 dk zıplamaya ne dersin:KK66:

Kızzz kremalı diyet mi olur. Sende zıpla bugün biraz bakayım.
:KK66:

Gayet güzel

Diyet dışı yediklerin ne olacak.:KK20: Bugün hafif beslenip telafi edeceğinden eminim tatlım:KK66:

Gayet güzel geçirmişsin günü:KK66:

Barbunyanın içine mi attın yulaf ezmesini? O kadar da kötü değil helva bozmuş onun dışında toparlanmayacak birşey yok :KK66:

Evet canım bir kaşık yulaf ezmesi koydum ekmek yiyemiyorum pek rahatsızlığımdan ötürü zaten normalde de yulaf ezmesi kullanıyorum ekmek yerine :KK66:

Herkes leslieci maaşallah :KK66:

Spor? Menün güzel ama ama spor?

Özellikle akşam harika:KK66:

Yaz bakalım kilonu hedefini:KK66:

Tatlım tatlı ne kadar az şekerlide olsa adı tatlı işte. Çok dayanamadın bi kaçamak yapacaksın akşam saatlerinde değilde öğlen yap. Daha az zarar görürsün. Emeklerin boşa gitmesin. Sendende ekstra hareket istiyorum bugün.:KK66:

Hedefine 65 yazayım mı o zaman. Eşin sinirini bozmuş ama aslında sana iyilik yapmış bak kendini değiştirmeye karar vermişsin ne güzel :KK66:

Tatlım menülerini toplu olarak paylaşsan daha güzel olur:KK66:

Yorumlamak daha rahat olur.

Bundan güzel motivasyon mu var:KK66:
Gayet güzel. Takımın gözbebeği mi olcaksın ne:KK66:

Dün akşamı telafi etmek için bugün ekstra 10 dk zıplamaya ne dersin:KK66:

Kızzz kremalı diyet mi olur. Sende zıpla bugün biraz bakayım.
:KK66:

Gayet güzel

Diyet dışı yediklerin ne olacak.:KK20: Bugün hafif beslenip telafi edeceğinden eminim tatlım:KK66:

Gayet güzel geçirmişsin günü:KK66:

Barbunyanın içine mi attın yulaf ezmesini? O kadar da kötü değil helva bozmuş onun dışında toparlanmayacak birşey yok :KK66:

Herkes leslieci maaşallah :KK66:

Spor? Menün güzel ama ama spor?

Özellikle akşam harika:KK66:

Yaz bakalım kilonu hedefini:KK66:

Tatlım tatlı ne kadar az şekerlide olsa adı tatlı işte. Çok dayanamadın bi kaçamak yapacaksın akşam saatlerinde değilde öğlen yap. Daha az zarar görürsün. Emeklerin boşa gitmesin. Sendende ekstra hareket istiyorum bugün.:KK66:

Hedefine 65 yazayım mı o zaman. Eşin sinirini bozmuş ama aslında sana iyilik yapmış bak kendini değiştirmeye karar vermişsin ne güzel :KK66:

Yorumlamak daha rahat olur.

Bundan güzel motivasyon mu var:KK66:

Vee günaydın.
Dün akşam gelemedim çünkü annem biraz rahatsızdı. Akşam bişey yemedim gece acıkınca bir parca haşlanmış tavuk yedim. İyi olmadı ama en azından saf protein diye avunuyorum. Dün gündüz ne yedim içtim hiç aklımda değil. Kaçamağım yok. Bi günlük affedin beni dün kafam hiç yerinde değildi.
Gecmis olsun canim

İyi öglenler hanımlar ben 10:30 gibi kahvaltı yapıyorum.
Kah.1 domates 1 salatalık az peynir 3 zeytin 1 yumurta dan omlet 10 fındık.
Öğlen yemiyorum.16 gibi 10 badem
Aksam tavuklu salata bi büyük kase
1.5 lt şu 1 yeşil çay
Ben pek spor yapmıyorum.
18:30 dan sonra su ve yeşil çay dan başka bi şey yemiyorum.ama çok yavaş ilerliyorum. Umarım ayda 4 kilo vermeyi başarırim.

Kahvaltim 2 yumurta ile yapilan omlet 10 badem 1 domates 9 yesil zeytin . 330 kqlori yapiyor . Ogle yemegi yemeyecegim aksam kereviz yemegi var buyuk ihtimal . Pek sevmiyorum ama olsun :)

İyi öglenler hanımlar ben 10:30 gibi kahvaltı yapıyorum.
Kah.1 domates 1 salatalık az peynir 3 zeytin 1 yumurta dan omlet 10 fındık.
Öğlen yemiyorum.16 gibi 10 badem
Aksam tavuklu salata bi büyük kase
1.5 lt şu 1 yeşil çay
Ben pek spor yapmıyorum.
18:30 dan sonra su ve yeşil çay dan başka bi şey yemiyorum.ama çok yavaş ilerliyorum. Umarım ayda 4 kilo vermeyi başarırim.
Boyle devam edersen basarirsin ins . Cok iyi menun

kızlar ne güzel herkesin menüsü maşallah. ben bu ara biraz bıraktım ipin ucunu gibi ya kaçamak yapmıyorum pek ama porsiyonlar büyüdü sanki doymuyorum. bugün sabah işede geç kaldım ne kahvaltı ne öğlen yemeğimi getiremedim.

sabah gelirken peynirli sebzeli bir sandviç aldım 2 ye böldüm sabah yarısını öğlen bir kutu lıght ton balığıyla beraber diğer yarısını yerim. akşam dışarıdayım hafif geçirmeye çalışacam. benden böyle bir kalkıp silkelenmem lazım sanırım 3 aydır devam edince biraz bedenen ve ruhen yoruldum. :KK43: kendimi toplamam lazım

X