Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    158
Benim açlıkta yoklukta yüksek çıktı cihazda ama eşimin şekeri yok onunda yüksek çıktı bnde cihazdan şüphelendim
Ben saglik ocaginda 4 gun kan verdim aclik tokluk tokluk biraz yuksek cikti gunluk olcum istedi eger dogru sonuc vermiyorsa seker yuklemesi mi yapmak gerekir

Bu arada kizlar dogum tarihi verdi mi drunuz bana bir aksilik olmaz ise aralik ortasi veya sonu dogum gerceklesir dedi aldi beni bir telas.insallah zamaninda gelir erken gelmek istemez
Merhaba. Siz şimdi kac haftalık hamilesiniz? 23..haftadayim ben. Henüz bir konuşma yok bu konuda.

Bu arada kizlar dogum tarihi verdi mi drunuz bana bir aksilik olmaz ise aralik ortasi veya sonu dogum gerceklesir dedi aldi beni bir telas.insallah zamaninda gelir erken gelmek istemez
Bana hedefimiz Ocak başı dedi. Hedefi tutturalım erken doğurma falan diye konuştuk hatta ama tabi bilemiyoruz tam olarak ne zaman olur. Zamanında gelsin yavrum. Birde 2025 bebesi olsun istiyorum , umarım öyle olur

Bana hiç o konuda bişey demiyorlar ya devlet hastanesi diyemi acaba bende sormadım açıkçası hic

Bana hedefimiz Ocak başı dedi. Hedefi tutturalım erken doğurma falan diye konuştuk hatta ama tabi bilemiyoruz tam olarak ne zaman olur. Zamanında gelsin yavrum. Birde 2025 bebesi olsun istiyorum , umarım öyle olur
Hangi haftalarda doğması sağlıklı oluyor 37 den sonrası mi acaba

Hamislerin çoğu bimdeydi
Ay evet hamişler ve kucağında küçük bebeği olanlar ben tam 9 da gittim bizim evin altı bim
evet evet şaka yapıyorum zaten anın tadını çıkaralım
Ama şu aralık ayına hızlı bi geçiş yapsak fena olmaz
Güle güle kullanın canım hepsi çok güzel oyuncaklar da ben karar veremedim kız olcagi için barbi falan olsaydı iyiydi
Teşekkür ederiz , sizde güle güle kullanın aslında bu tarz oyuncakların kızı erkeği yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…