Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Rabbim ikisinede sağlık versin. inşaallah en kısa sürede toparlar hayata tutunur. Kanamayı boşaltmak tehlikelimi acaba ya

Birçok ünlü markanın içeriğinde sakıncalı maddeler var. Sakıncalı maddeleri ve neye sebep olduğunu merak edenler için içerik listelerini de yollayabilirim.

Birçok ünlü markanın içeriğinde sakıncalı maddeler var. Sakıncalı maddeleri ve neye sebep olduğunu merak edenler için içerik listelerini de yollayabilirim.
Size zahmet olmayacaksa gönderebilir misiniz? Ben söylediğiniz kişinin instagram profiline baktım. Ancak ünlü markalardan sakıncalı olanları paylaştığı kısmı göremedim. Belki de ben bulamadım.

Size zahmet olmayacaksa gönderebilir misiniz? Ben söylediğiniz kişinin instagram profiline baktım. Ancak ünlü markalardan sakıncalı olanları paylaştığı kısmı göremedim. Belki de ben bulamadım.
Dava falan açılıyordu ona, belki kaldırmıştır. Kitabı var, kitapta kötü içerikler yazıyor. Bir şey alacağım zaman ben etiketindeki içeriklere bakıyorum kötü maddeler var mı diye. Şimdi o kitaptaki sayfaların fotoğraflarını çekip atayım.

Burada bazıları var. Mesela mustela markası çok ünlü. Ama sakıncalı içeriği var.
Zararlı güneş kremleri:
Zararlı deterjanlar:
Zararlı şampuanlar:
Zararlı pişik kremleri:

Burada bazıları var. Mesela mustela markası çok ünlü. Ama sakıncalı içeriği var.
Zararlı güneş kremleri:
Zararlı deterjanlar:
Zararlı şampuanlar:
Zararlı pişik kremleri:
Ben sabitlenenlere bakmışım. Şimdi onlara da baktım. Weleda pişik kremi alacağım ben, Çisem Çakır da kullanmış, öneriyordu. Zaten bir tek o kaldı.

Arkadaşlar herkese merhabalar , umarım herkesin hamileliği çok güzel geçiyordur ben gebelik şekeri ile ilgili bir şey sormak istiyorum açlık 90 - 60 dk sonuç 189 120 dk sonuç 147 çıktı yani tokluklar çok yüksek henüz doktorumla görüşemedim ama merak ediyorum sonucu böyle çıkanlar var mı doktorunuz ne önerdi

Normal bence sonucun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…