Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    151
Ozeldeki perinotologa sonucu gösterdim böyle şeker yüklemesi olmaz dedi. 75 mg icecek ile Açlık, 1saat tokluk, 2. Tokluk yapılması gerekiyormuş yani devlete yaptığım işlem çöp oldu
Aa 50 icecekle yapanlarda var sonuca gore deseydi yukseklik mi var

Ben viva chek kullanıyorum strips leri kolay bulunuyor birde uygundu fiyatı şu an tam hatırlamamakla birlikte öneririm memnunum

Ben vivacheck almıştım memnun değilim. Hep yüksek çıkardı şekerimi. Bu yüzden 10. haftada şeker yüklemesi yaptım. Hastanedeki ölçümlerle karşılaştırdım 20 puan fazla gösteriyor.

Kızlar baybmall de tekstil ürünlerinde 1 alana 1 bedava var andy wawa markalı ürünler uyguna geliyor ben şunları aldım

Eklentiler

• IMG_9592.png
    186,4 KB · Görüntüleme: 10
Merhaba kızlar, bugün dr kontrolüm vardı çok şükür herşey yolunda
Sizlere kordon kanı hakkında sormak istediklerim var.
Biz kordon kanını saklamayı düşünüyoruz, aranızda daha önceki evladınıa bu uygulamayı yaptıran ve ya şimdi doğacak olana yaptırmayı düşünen var mı, fiyatlar nasıl hiç araştırdınız mı

Ben sormuştum bir ebeye. İkinci çocuğu yapacaksanız birinci için gerek yok demişti. Nedenini bilmiyorum.

Merhaba bunu ben de çok merak ediyorum.Fetal dna yaptırırken onun için de bir broşür vermişlerdi ama araştırmadım

Merhaba bunu ben de çok merak ediyorum.Fetal dna yaptırırken onun için de bir broşür vermişlerdi ama araştırmadım
Eşimin kuzeni fiyat almıştı bunun için , ona iletilen mesajları ileteyim size de ;
Fiyat aldığı firmanın adı onkim

Kızlar baybmall de tekstil ürünlerinde 1 alana 1 bedava var andy wawa markalı ürünler uyguna geliyor ben şunları aldım
Haber verdiğiniz için ben de alabildim 2 yelek bir alt üst takim bir salopet takım. Hepsini çok beğenerek aldım. Çok teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…